Строительство »

Цукровий діабет від солодкого: Чи може виникнути цукровий діабет у ласуни

Цукровий діабет стрімко молодшає. За останні 10 років середній вік цього захворювання знизився ще на 3 роки. Фахівці підрахували, що до 2030 року на нашій планеті цукровий діабет стане 7 по смертності захворюванням. Чому це відбувається? Чи винне в цукровому діабеті споживання солодкого?

Чи винне в цукровому діабеті споживання солодкого

Сьогодні лікарі виділяють чотири види діабету: 1 типу, 2 типу, гестаційний і специфічний. Найчастіше зустрічаються перші два. Перший тип діабету , Який ще називають інсулінозалежним, діагностують ще в молодості пацієнта. Цей діабет пов'язаний з тим, що організм людини не виробляє або виробляє недостатню кількість інсуліну. Як правило, захворювання носить генетичний характер.

Що ж стосується діабету 2 типу, то на сьогодні він діагностується майже у 85% випадків всіх діабету. При цьому діагнозі інсуліну в організмі людини вистачає, проте він не справляється з контролем цукру крові, найчастіше через зайвої ваги людини. Зазвичай цей діагноз ставлять особам старше 40 років. До цього у людини може взагалі не бути ніяких симптомів і діабет 2 типу «Випадково» помічають під час планових перевірок здоров'я.

Ні, від вживання цукру діабет 2 типу не з'являється. Солодощі - джерело вуглеводів, які необхідні, в тому числі, для нормального функціонування мозку. Однак у всьому потрібно знати міру і стежити, щоб солодощі не відкладати у вигляді зайвої ваги. Для контролю над цим медики використовують ІМТ (індекс маси тіла). Надмірна вага і ожиріння починається, коли ІМТ перевищує 25 пунктів. З кожним новим пунктом ризик виникнення цукрового діабету 2 типу зростає на 10-15%.

Читай також: Жіночий діабет набагато небезпечніше чоловічого

Реальна причина того, що цукровий діабет захоплює все нові тіла, складається в доступності і дешевизні висококалорійної їжі. І неправильному способі життя, коли основний прийом їжі припадає на вечір, то час, коли тілу необхідно відпочивати, а не витрачати енергію. Не дивно, що організм швидко відкладає з'їдене на ніч в жир, щоб швидше заснути і відновитися для нового дня.

Фото: depositphotos

Чому це відбувається?
Чи винне в цукровому діабеті споживання солодкого?