Строительство »

Які конструктори вибирати дитині до 3 років

 1. види конструкторів
 2. Конструктори для дітей до року
 3. Конструктори для дітей від року до 3 років
 4. Як вибрати конструктор для дітей віком до 3 років
 5. Як грати в конструктор з дитиною до 3 років
 6. Які конструктори вибирати дитині до 3 років
 7. порадьте конструктор для хлопчика 5-ти років. Або творчість або ... Шукаю подарунок.
 8. Конструктор на ДР 4 роки д / д порадьте
 9. порадьте конструктор
 10. конструктори і головоломки порадьте на 4 роки
 11. Похваліть дет. конструктор
 12. Конструктор для 3-4лет
 13. Цікаві конструктори на 4 роки
 14. Конструктор на 2 роки
 15. Вибір конструктора в 6 років
 16. Про конструктори - потрібна порада :)
 17. Як зацікавити конструкторами?
 18. конструктор
 19. рейтинг конструкторів
 20. рейтинг конструкторів
 21. З якого конструктора почати?
 22. конструктори
 23. Який конструктор вибрати ??
 24. Які конструктори краще в рік-півтора?
 25. конструктори

зміст:

Дитячі конструктори - розвиваюча і корисна іграшка, яка однаково подобається і хлопчикам, і дівчаткам. Яскраві детальки привертають увагу дитини, а процес збору фігур з них розвиває дрібну моторику і логіку.

До змісту

види конструкторів

 • Перший конструктор, який бере в руки дитина - це звичайні кубики. Вони бувають м'якими, пластмасовими, дерев'яними, гумовими.
 • У будівельні набори крім кубиків входять інші фігури: арки, конуси, циліндри. З таких конструкторів легко побудувати споруди складніше, ніж з простих кубиків. Найчастіше зроблені з дерева або пластмаси і безпечні для дітей будь-якого віку.
 • Фігурки-вкладиші - теж своєрідний вид конструктора. Такі іграшки підійдуть для будь-якого віку і допоможуть розвинути просторове мислення малюка.
 • М'які конструктори зроблені з изолона, ними неможливо поранитися, збирати фігурки з таких детальок легко, а тому м'які конструктори підходять для будь-якого віку.
 • З блочними конструкторами легко виявити фантазію і побудувати найрізноманітніші конструкції. Для дітей молодшого віку підійдуть блоки крупніше, старші хлопці можуть робити складні конструкції з деталей поменше.
 • Тематичні набори - це, в деякому роді, різновид блокових конструкторів, тільки крім власне блоків в набір входять додаткові деталі, що дозволяють побудувати певну споруду. Наприклад, в наборі "Ферма" можуть бути маленькі фігури тварин, а в "Казковому замку" - вежі та фортечні мости.
 • Болтові конструктори збирати не просто, їх рекомендується давати дітям старше 4 років. Деталі в них скріплюються спеціальними болтиками.
 • Деталі магнітних конструкторів в (палички) з'єднуються між собою за допомогою магнітних кульок. Давати такі набори дітям до 3 років не рекомендується, тому що вони містять дрібні деталі.
 • Контурні конструктори складаються з трубочок, які легко згинаються і приймають будь-яку форму. Їх рекомендується купувати для дітей від 6 років.
 • Електронні конструктори підійдуть вже для школярів.

До змісту

Конструктори для дітей до року

Кращим видом конструктора для дітей цього віку будуть звичайні кубики. З їх допомогою дитина навчиться будувати прості фігурки і розвине ази просторового мислення. Через якийсь час ускладніть гру, замінивши звичайні кубики будівельними наборами.

Конструктори для самих маленьких яскраво пофарбовані, деталі невеликого розміру (5-10 см), підходять для дитячих ручок, але не настільки малі, щоб дитина була в стані проковтнути їх.

Основні види конструкторів, які можна без побоювання давати малюкам до 1 року - це м'які, дерев'яні, пластмасові кубики і вкладиші-мозаїки.

До змісту

Конструктори для дітей від року до 3 років

Дітям старше одного року дозволено давати деякі блокові набори (але тільки з правильною вікової маркуванням), вносити різноманітність тематичними деталями. Хлопцям постарше грати з простими кубиками буде нецікаво, до того ж прості великі дитячі конструктори вже нічому не навчать. Блокові набори складніше розвивають дрібну моторику рук, просторове мислення, логіку і фантазію. Кількість деталей конструктора в наборі для дітей постарше збільшується, а їх розмір зменшується.

Для дітей цього віку підійдуть мозаїки і блокові дитячі дерев'яні конструктори. Дитячий магнітний конструктор і болтові набори в цьому віці давати ще рано.

До змісту

Як вибрати конструктор для дітей віком до 3 років

 1. У магазині спробуйте самі скріпити деталі, перевірте, наскільки легко збирається конструктор.
 2. Чим молодша дитина - тим простіше вибирайте конструктор.
 3. Попросіть пред'явити сертифікат якості продукції. Невідповідні стандартам конструктори можуть завдати шкоди здоров'ю дитини.
 4. Перш ніж купити дитячий конструктор, перевірте його деталі на наявність сколів і тріщин.
 5. Уникайте конструкторів з різким хімічним запахом (особливо, якщо це дитячий пластмасовий конструктор).
 6. Якщо конструктор для маленьких дітей забарвлює руки, купувати його теж не варто.

До змісту

Як грати в конструктор з дитиною до 3 років

 1. Спершу дайте дитині ознайомитися з конструктором самостійно. Якщо це перша така іграшка малюка, він, швидше за все, просто розкидає деталі по кімнаті. Але перед цим огляне їх і потримає в руках.
 2. Потім ввімкнетеся в гру і покажіть, як будувати просту вежу або іншу нескладну конструкцію. Попросіть дитину взяти участь в процесі, допомогти вам у будівництві. В процесі гри можна навчати малюка, називаючи колір фігурок або їх форму (трикутну, квадратну, круглу і т.д).
 3. Першими побудованими спільно фігурами можуть бути прості піраміди, драбинки, а можуть бути й інші спорудження складніше, наприклад, будиночок. Це дасть дитині перше уявлення про просторовому мисленні, навчить розрізняти великі і маленькі деталі, широкі і вузькі.
 4. Після кількох створених разом фігур запропонуйте дитині побудувати щось самостійно. При необхідності робіть однакові конструкції паралельно, щоб малюк, якщо у нього щось не виходить, підглянув, як будувати фігуру.
 5. Через якийсь час дитина навчиться створювати фігури самостійно і дасть волю фантазії, почавши втілювати власні ідеї.
 6. З дитиною від двох років цікаво перетворити конструктор в міні-театр: придумувати історії про створених персонажів, розігрувати сценки в споруджених декораціях.
 7. До 3 років навчіть дитину будувати по "кресленнями" - малюнками споруд. Це наступний крок у розвитку просторового мислення, адже тут двомірний об'єкт необхідно втілити в об'ємному вигляді.
 8. Давайте дитині волю в грі з конструктором, нехай він створює власні будівлі, персонажів, споруди і розвиває фантазію.

Автор

Tesse

огляд

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Обговорення

Щодо того, що магнітні конструктори протипоказані дітям до 3 років, не погоджуся, мабуть. Дивлячись який це конструктор. Синові хресний тато подарував Магнікон для дітей до року, в ньому взагалі нічого небезпечного немає. Деталі зроблені в форму великих трикутників і квадратів, магнітики заховані усередині цих фігур, не добратися. Плюс вони ще й торохтять, як брязкальця. Правда, елементів мало, всього 16 штук, але малюкові і цього вистачає

у моєї дитини улюблений конструктор-це пилосос) любить його збирати і розбирати))

У нас звичайне лего) коли син був по молодше, то купували кольорові, як раз попутно можна було і кольору пояснювати, зараз можемо купити просто конструктор, ось такий у нас) збирали вертоліт)
[Посилання-1]

.

Коментувати можут "Які конструктори вибирати дитині до 3 років"

Які конструктори вибирати дитині до 3 років

Щодо того, що магнітні конструктори протипоказані дітям до 3 років, не погоджуся, мабуть. Дивлячись який це конструктор. Синові хресний тато подарував Магнікон для дітей до року, в ньому взагалі нічого небезпечного немає. Деталі зроблені в форму великих трикутників і ...

порадьте конструктор для хлопчика 5-ти років. Або творчість або ... Шукаю подарунок.

Магнітний конструктор є, але поки не перейнявся. Пам'ятаю хтось хвалився таким: пластик. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і розвиток побутових навичок. Який конструктор вибрати для дівчинки.

Конструктор на ДР 4 роки д / д порадьте

Які конструктори вибирати дитині до 3 років. Болтові конструктори збирати не просто, їх рекомендується давати дітям старше 4 років. Порадьте про конструктор!. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток ...

порадьте конструктор

Порадьте конструктор. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування Дівчата, а порадьте конструктор для дитини. Компактний. Потрібні звичайні великі деталі без всяких там машинок, чоловічків і іншого.

конструктори і головоломки порадьте на 4 роки

Конструктори для дітей від року до 3 років. Дітям старше одного року дозволено давати деякі блокові набори (але тільки з правильною вікової маркуванням), вносити Порадьте про конструктор! Які конструктори вибирати дитині до 3 років.

Похваліть дет. конструктор

Похваліть дет. конструктор. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і розвиток побутових навичок. Можете підказати який конструктор краще вибрати для дитини 1.5 роки?

Конструктор для 3-4лет

Конструктор для 3 -4 років. ... важко вибрати розділ. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка і взаємини з вихователями, хвороби і фізичний розвиток дитини а в які конструктори грають ваші дітки трьох -четирех років?

Цікаві конструктори на 4 роки

Цікаві конструктори на 4 роки. Іграшки та ігри. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка і взаємини з вихователями, хвороби і фізичне Порадьте, будь ласка, цікаві конструктори для хлопчика на 4 роки.

Конструктор на 2 роки

Конструктор на 2 роки. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування Йдемо в гості, батьки замовили для дитини подарунок - конструктор для малят (дівчинці 2 роки), щось з великих деталей, щоб ручки розвивати.

Вибір конструктора в 6 років

Вибір конструктора в 6 років. Іграшки та ігри. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка і взаємини з вихователями, хвороби і фізичний розвиток дитини від Які конструктори вибирати дитині до 3 років. Види конструкторів.

Про конструктори - потрібна порада :)

Конструктори для дітей від року до 3 років. Дітям старше одного року дозволено давати деякі блокові набори (але тільки з правильною вікової маркуванням), вносити Порадьте про конструктор! Які конструктори вибирати дитині до 3 років.

Як зацікавити конструкторами?

Які конструктори вибирати дитині до 3 років. Розвиваючі ігри. Ранній розвиток. Які конструктори є у ваших дітей? Цікавить вік з 2,5 років, навіть якщо збірка поки проводиться тільки вами, за умови зацікавленості малюка і посильній участі.

конструктор

Які конструктори вибирати дитині до 3 років. Порадьте конструктор. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і розвиток побутових навичок.

рейтинг конструкторів

рейтинг конструкторів. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування та рейтинг конструкторів. Дівчатка, поділіться інформацією: які у Вас є конструктори і як дитя з ними грає - тобто подобається ...

рейтинг конструкторів

Вибір конструктора в 6 років. Іграшки та ігри. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка і На сайті працюють тематичні конференції, блоги, ведуться рейтинги дитячих Які конструктори вибирати дитині до 3 років. Види конструкторів.

З якого конструктора почати?

З якого конструктора почати ?. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і Але куди більше йому подобається мозаїка від року італійська, в інеті замовила, там на поле потрібно встромляти Які конструктори вибирати дитині до 3 років.

конструктори

Які конструктори вибирати дитині до 3 років. Конструктори. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і розвиток побутових навичок.

Який конструктор вибрати ??

Який конструктор вибрати ??. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і Розділ: Іграшки та ігри (Дуже давно хочу купити, але так і не можу визначити який вибрати: Лего, Кроха, Мега блокс?)

Які конструктори краще в рік-півтора?

Порадьте конструктор. Які конструктори вибирати дитині до 3 років. Види конструкторів. Перший конструктор, який бере в руки дитина - це звичайні кубики. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування ...

конструктори

Які конструктори вибирати дитині до 3 років. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і розвиток побутових навичок. Якщо вашої діткам два роки, рекомендую купити Лего ...

Які конструктори краще в рік-півтора?
Оки?
7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка і взаємини з вихователями, хвороби і фізичний розвиток дитини а в які конструктори грають ваші дітки трьох -четирех років?
Як зацікавити конструкторами?
Які конструктори є у ваших дітей?
З якого конструктора почати?
З якого конструктора почати ?
Який конструктор вибрати ?
Який конструктор вибрати ?