Строительство »

Мати головного "радикала" на пенсії: журналісти розповіли, як Любов Ляшко купувала і продавала розкішну нерухомість (фото, відео)

Мати лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка скуповувала і продавала розкішну нерухомість. Про це йдеться в сюжеті Надії Бурдей в телепрограмі " Наші гроші з Денисом Бігусом ".

Як говориться в розслідуванні, сам Ляшко запевняє, що не допомагав матері з придбанням нерухомості. Хоча до виходу на пенсію його мати жила в квартирі 47 кв.м в селі Варва Чернігівської області і працювала оператором котельні. А коли стала пенсіонеркою - придбала купу згаданої нерухомості.

"У 2008 році держава передала земельні ділянки матері Ляшко, ряду інших його родичів і навіть однопартійцям. Окремим розпорядженням Вишгородської адміністрації були виділені по 2 га землі в Вишгородському районі (с. Нижча Дубечня): Олегу Ляшко, Любові Ляшко (мати нардепа), Лоліті Федотової (сестрі цивільної дружини нардепа), Яніні Белогурова (зведеної сестри Ляшко), Олександру Белогурова (чоловікові зведеної сестри) і двом однопартійцям-радикалам: Сергію Кириченку і Олексію Ленського ", - відзначають в ЗМІ.

Читайте також 42 дня канікул: журналісти підрахували, скільки часу Ляшко провів за кордоном з початку року (інфографіка)

Так, на момент передачі радикалам земля мала сільськогосподарське призначення. Однак ні нардеп, ні його родина і не планували випасати там худобу: ділянки поділили на більш дрібні і вже частково продали під забудову. Зокрема, сам лідер Радикальної партії вже давно позбувся цієї нерухомості, зате його мати ще володіє в Нижчою Дубечне сім'ю наділами, додали журналісти.

Мати лідера Радикальної партії Олега Ляшка скуповувала і продавала розкішну нерухомість

фото nashigroshi.org

І, продовжили вони, землею в Вишгородському районі Любов Ляшка не обмежилася. У тому ж 2008 році вона придбала ще чотири ділянки в Броварському районі столиці, на березі Десни в с. Пухівка, а за кілька років докупила тут же ще дві ділянки. Тому зараз в Пухівці матері нардепа належить шість земельних ділянок загальною площею ¾ гектара.

Далі в 2012 році вона придбала три квартири по 100 кв м. Кожна, в центрі Києва в елітній новобудові на Щорса, 36В.

"За оцінкою ріелторів, на момент зведення будинку вартість одного квадратного метра досягала трьох тисяч доларів. Тобто за триста квадратних метрів мати нардепа повинна була викласти близько мільйона доларів. Уже через рік дружина продала все три квартири. Одну з них - за копійчаною ціною в 120 тисяч гривень - куму і першому заступнику Ляшко - Юрію Сухину ", - йдеться в розслідуванні.

Відзначається, що зараз у власності матері Ляшко залишилося лише одне машиномісце на Печерську. Зате в 2016 році вона придбала трикімнатну квартиру, ринкова вартість якої становить понад 1,5 млн грн.

Раніше ЗМІ повідомляли, що тільки за останній рік народний депутат, лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко з цивільною дружиною Росітою Сайранен придбали нерухомості приблизно на 20 млн грн .

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter