Строительство »

ИБД замість KPI

  1. Коли говорять про трильйон заборгованості за «комуналку», то виникає резонне питання: а може бути у...
  2. «Правила надання комунальних послуг ...» під номером 354 давно стали притчею для пересічних власників...
  3. Молодий талановитий юрист на прізвище Таманцев очолив Департамент ЖКГ Мінбуду в лютому 2017 року. ...
  4. З іншого боку - а навіщо бухгалтеру з тверського ТСЖ неодмінно потрібен офіційну відповідь Мінбуду?...

важливо важливо   До редакції журналу часто звертаються власники, які болісно намагалися отримати будь-якої чітку відповідь від чиновників різного рівня

До редакції журналу часто звертаються власники, які болісно намагалися отримати будь-якої чітку відповідь від чиновників різного рівня. Читаючи їх листування, хочеться запитати: а чи існує серед чиновників «коефіцієнт трудової участі» в спільній справі?

Коли говорять про трильйон заборгованості за «комуналку», то виникає резонне питання: а може бути у вас в корпорації «Російська Федерація», в її житловому департаменті - просто поганий маркетинг? Який там KPI у ваших мерчендайзерів?

«Правила надання комунальних послуг ...» під номером 354 давно стали притчею для пересічних власників і важким нічним кошмаром для бухгалтерів ТСЖ / ЖБК. Застосовувати «Правила №354» непросто, потрібні постійні консультації компетентного фахівця. А де його взяти, цього грамотія? Хвилиночку! Але ж дані «Правила» в травні 2011 р підписував дуже досвідчений юрист, Голова Уряду на прізвище Путін. Читаємо вступну главу, ст.3 - «Встановити, що роз'яснення щодо застосування Правил, затверджених цією постановою, дає Міністерство будівництва і ЖКГ РФ.» (В ред. ПП РФ від 26.03.2014 N 230) .Виходіт, що можна зателефонувати, або написати запит по спірній темі, - і отримати офіційну відповідь. Але як насправді Мінбуд «дає роз'яснення» - можна побачити нижче, з листування ТСЖ "Скворцова-Степанова 38".

Кому: Мінбуд РФ, Департамент ЖКГ
Від кого: ТСЖ "Скворцова-Степанова 38" (м Твер) Львович О. В. - голова правління, Львович М. Г. - бухгалтер-керуючий.
У будинку 156 приміщень, що належать власникам. 144 житлових приміщення і 12 офісів. 9 поверхів, 4 під'їзду. ТСЖ утворено в 2014.

- На жаль, я змушений звернутися повторно до Уряду РФ за допомогою в роз'ясненні деяких положень ПП РФ від 6 травня 2011 N 354. Я звертався з цим питанням до Мінбуду, але, на жаль, отримав те саме відфутболювання, про який говорив Президент РФ. Сформулюю наше запитання. Будинок обладнаний загальнобудинкових лічильником на опалення. Всі житлові та нежитлові приміщення обладнані індивідуальними приладами обліку на опалення.

Для це випадку в ПП РФ № 354 є формула для розрахунку 3 (3). Однак, у частини індивідуальних приладів обліку пройшов термін повірки. Як правильно розрахувати плату за комунальну послугу в цьому випадку. На жаль, я не знаходжу в постанові формули для даного випадку. Мінбуд в своїх відповідях пропонує вважати, через 3 місяці після закінчення терміну повірки приладу, по нормативу. Однак, в будинку встановлений загальнобудинковий прилад обліку та відповідно до постанови 354 треба вважати з урахуванням його свідчень, а не за нормативом; - як рахувати тим людям, у кого лічильник вже поверен? Відповідно до ЖК РФ, власник має право, в разі встановлення приладу обліку, на розрахунок саме за показаннями лічильника. Не можу отримати повної відповіді на ці питання. Прошу вас допомогти мені розібратися. З повагою Львович М.Г.

Молодий талановитий юрист на прізвище Таманцев очолив Департамент ЖКГ Мінбуду в лютому 2017 року. Навряд чи він мріяв про те, що доведеться складати бездарні відписки допитливому провінційному кербуду:

- Шановний Михайле! Департамент житлово-комунального господарства Міністерства будівництва і житлово-комунального господарства РФ розглянув Ваше звернення від 26.04.2017 № 36613 про порядок внесення плати за опалення власниками приміщень в МКД і повідомляє наступне ... Протягом трьох місяців з дати виходу з ладу індивідуального приладу обліку теплової енергії після закінчення міжповірочного інтервалу, обсяг спожитої за розрахунковий період в i-м житловому або нежитловому приміщенні в МКД теплової енергії визначається відповідно до підпункту «а» п. 59 Правил № 354, виходячи з розрахованого середньомісячного за опалювальний період обсягу потр Блена теплової енергії.

Якщо після закінчення трьох місяців повірка приладу обліку не проведено, то обсяг спожитої за розрахунковий період в i-м житловому і нежилому приміщенні в МКД теплової енергії визначається виходячи з нормативу споживання комунальних послуг з опалення (п.60 Правил № 354). З урахуванням положень пунктів 59 і 60 Правил №354, розмір плати за комунальну послугу з опалення в приміщенні багатоквартирного будинку, обладнаним індивідуальним приладом обліку, які вийшли з ладу, буде визначатися за формулою 3 (3). При цьому обсяг спожитої в приміщенні теплової енергії буде визначатися за середньомісячним значенням за минулий опалювальний період, а після закінчення трьох місяців - виходячи з нормативу. З повагою, директор Департаменту ЖКГ А.В. Таманцев

З іншого боку - а навіщо бухгалтеру з тверського ТСЖ неодмінно потрібен офіційну відповідь Мінбуду? Для того, хто хоч раз судився з сутяги-боржником за зустрічним позовом, відповідь очевидна: «невизначеність» трактування Правил № 354 може бути предметом серйозного судового розгляду і навіть штрафних санкцій для ТСЖ " Скворцова-Степанова, 38 "І його голови. Адже саме Правління ТСЖ в результаті змушена брати на себе відповідальність за недосконалість житлового законодавства перед членами товариства.

- ... Ви не даєте повну відповідь на поставлене запитання: 1.Як буде здійснюватися нарахування за опалення, тим, у кого лічильник повірений? 2.Следуя логіці вашої відповіді, якщо у всіх мешканців будинку будуть не повірені індивідуальні лічильники, то всім треба порахувати за нормативом. Але ж в будинку є ОДПУ і ваш відповідь починає суперечити ПП 354, де сказано, що розрахунок треба вести виходячи з обсягу по ОДП. З повагою Львович М.Г.

... У багатоквартирному будинку, який обладнаний колективним (загальнобудинкових) приладом обліку теплової енергії і в якому всі житлові та нежитлові приміщення обладнані індивідуальними і / або загальними (квартирними) приладами обліку, (розподільниками) теплової енергії, розмір плати за комунальну послугу з опалення визначається за формулами 2.3 і 3.4 додатка 2 Постанови №354 виходячи з показань індивідуальних і / або загальних (квартирних) приладів обліку теплової енергії та показань колективного (загальнобудинкового) приладу ... з повагою, директор департамен та житлово-комунального господарства А.В. Таманцев

- Спасибі, що Ви в своїй відповіді повідомляєте мені, що розрахунок плати за комунальну послугу з опалення повинен виконуватися по 354 з постановою, я з вами згоден. Але, на жаль, ви не даєте мені відповідь на поставлене запитання. Чи свідчить це про те, що ви констатуєте невизначеність в 354 постанові? З повагою Львович М.Г.

... Якщо ж Вами виявлена ​​невизначеність в питанні про те, чи відповідає Конституції РФ закон або інший нормативний акт, Ви маєте право звернутися до Конституційного Суду РФ в установленому порядку ...
З повагою, директор Департаменту ЖКГ А.В. Таманцев

- Мій питання полягало в тому, що як виробляти нарахування по опаленню, якщо в будинку де є ОДПУ і всі житлові та нежитлові приміщення обладнані ІПУ на опалення, але частина приладів ІПУ не пройшли перевірку (понад рік) .На мій погляд, в постанові немає формули для вищеописаного случая.Обращаюсь до Вас, як розробникам цієї постанови за роз'ясненням, як виробляти нарахування по комунальній послузі опалення. Ви радите мені звернутися до Конституційного суду. Дивний рада. Ви не даєте конкретну відповідь, значить невизначеність присутня в ваших відповідях, значить саме Вашої організації необхідно звернутися до Конституційного суду за роз'ясненнями. Повторю ще раз свої питання і ваші відповіді. Прошу ще раз їх розглянути і дати по можливості відповідь або конкретні посилання на постанови. З повагою Львович М.Г.

З іншого боку - а навіщо бухгалтеру з тверського ТСЖ неодмінно потрібен офіційну відповідь Мінбуду?
Читаючи їх листування, хочеться запитати: а чи існує серед чиновників «коефіцієнт трудової участі» в спільній справі?
Коли говорять про трильйон заборгованості за «комуналку», то виникає резонне питання: а може бути у вас в корпорації «Російська Федерація», в її житловому департаменті - просто поганий маркетинг?
Який там KPI у ваших мерчендайзерів?
А де його взяти, цього грамотія?
1.Як буде здійснюватися нарахування за опалення, тим, у кого лічильник повірений?
Чи свідчить це про те, що ви констатуєте невизначеність в 354 постанові?