Строительство »

День утворення підрозділів економічної безпеки в системі МВС

День утворення підрозділів економічної безпеки в системі МВС 3.6 з 5 на основі 20 оцінок.

16 березня в РФ відзначається День утворення підрозділів економічної безпеки в системі МВС. У цей день в 1937 році почав свою діяльність Відділ по боротьбі з розкраданнями соціалістичної власності. ОБХСС знаходився в структурі Головного управління міліції НКВС. Метою створеного відділу була боротьба з різного роду розкраданнями власності і спекуляцією, які в різний час хвилями захльостували ринки і базари Радянського Союзу.

У роки перебудови було організовано Головне управління з економічних злочинів (ГУЕП). ГУЕП перейняло естафету від ОБХСС і змінило свої цілі відповідно до зміненої економічної ситуації в країні.

Пізніше управління змінило назву на ГУБЕП. А ще через чотири роки, в 2001 році, воно увійшло в структуру Служби кримінальної міліції МВС РФ. Уже пізніше, в 2003 році в структурі цього міністерства починає свою діяльність Федеральна служба з економічних і податкових злочинів. Після закінчення проведених адміністративних реформ, Служба реорганізована в Департамент економічної безпеки.

За даними Департаменту понад третину злочинів відносяться до розряду тяжких та особливо тяжких правопорушень.

Так само Департамент відзначає, що боротьба зі злочинністю в економічній сфері ведеться відповідально і дуже якісно, ​​значні результати були отримані на споживчому ринку, економічної роботі підприємств і приватних осіб, в кредитно-фінансовій і банківській сфері.

Департамент вказує, що в 2010 році в Російській Федерації розкрито понад 1,3 тисяч злочинів, так чи інакше пов'язаних з «відмиванням» грошей. 712 з них є злочинами у великому розмірі і особливо великому розмірі. За оцінками Департаменту сума «відмитих», тобто легалізованих незаконно отриманих грошових коштів, в закінчених кримінальних справах склала понад 1 420 млн. Рублів. В ході ж розслідувань були накладені арешти на майно. Також були або конфісковані, або погашені на добровільних засадах майно, власності та грошові кошти. Загальна сума склала 1 100 млн. Рублів.

Тепер 16 березня в Росії став професійним святом людей, які стоять на захисті нашої економічної безпеки.

Автоматично-створене зображення на основі результатів пошуку Google за назвою свята
Автоматично-створене зображення на основі результатів пошуку Google за назвою свята.
Джерело зображення: https://images.google.ru/ (електронний ресурс)

привітати друзів