Строительство »

Чіп і Дейл поспішають на овоч: фотограф влаштувала бенкет для бурундуків в лісі під Єкатеринбургом

Бурундуки ласували свіжою чорницею

Екатерінбурженка Наталія Розова зняла милу фотосесію з бурундуками в лісі в районі скель Петра Гронського. Вона влаштувала ціле бенкет для звірків, принісши з собою горішки, насіння і ягоди. А поки бурундуки обідали, фотографувала їх і знімала на відео.

- Поки йдеш з електрички до скель, теж зустрічаються бурундучкі, але боягузливі і відразу ховаються, а ось з цими я знаходжу контакт, - розповіла E1.RU Наталія. - Півтора місяці їх не бачила, дуже була стурбована. Там хтось порушив їх нори, і вони зникли, ось недавно знову почала їх зустрічати. Спочатку вийшли два звірка, потім прийшла група туристів, вони зникли, стало тихо - знову вийшли, і навіть короткохвостік присідав на мою руку. Пригощалися свіжої чорницею, горіхами і насіннячками. З короткохвостіком ми подружилися, він був не проти брати горішки з моєї руки, «щоки-засіки» великі, складає туди.

До речі, за спостереженнями фахівців з Ботанічного саду УрО РАН, в цьому році в лісах і парках дуже багато білок - більше звичайного.

Для звірів влаштували великий стіл з горішками і насінням Для звірів влаштували великий стіл з горішками і насінням   Короткохвостік не боїться сідати на руку   Бурундуки дуже цікаві і сміливі   Тарілка, зроблена з шкірки апельсина Короткохвостік не боїться сідати на руку Бурундуки дуже цікаві і сміливі Тарілка, зроблена з шкірки апельсина

Ми вже розповідали про захоплення Наталії Рожевої . Вона любить фотографувати звірів і птахів, часто її знімки називають кращими за місяць в рубриці «Фото дня» на E1.RU.

підписуйтесь на канал E1.RU в Telegram - там ми публікуємо найсвіжіші новини, інтерв'ю та історії.