Строительство »

Які банки дають кредит з 18 років: як взяти кредит 18 річному працює

  1. Чому відмовляють у кредиті повнолітнім
  2. Які фактори стають причиною відмов
  3. Як отримати кредит в 18 років

Дуже цікаво, як ставиться банк-кредитор до анкетних даних свого потенційного клієнта. Якщо подумати логічно, 18 років - це перспективна категорія громадян як позичальників. Адже вони досить молоді і попереду багато часу, а також є всі передумови для кар'єрного зростання і збільшення доходу. Насправді, переважна більшість банків більш благонадійними вважають позичальників пенсійного віку.

Насправді, переважна більшість банків більш благонадійними вважають позичальників пенсійного віку. А при подачі заявки молоддю, кредитори шукають причини для відмови в наданні кредиту з 18 років.

Чому відмовляють у кредиті повнолітнім

Чим зумовлена ​​ця вікова дискримінація? Яка статистика погашень кредитів? Звичайній людині, не вникав детально в питання кредитування, здасться дивним відмовляти молодому позичальнику. Але банкіри дотримуються своїх переваг і логічних умовиводів. За основу береться статистика. Вона говорить про те, що близько 28% молодих позичальників у віці від 18 років не справляються зі своєю кредитним навантаженням. В результаті виникає прострочена заборгованість, вимушене спілкування з колекторськими службами, що призводить до формування негативного кредитного рейтингу.

Та й такі обставини не приносять банку прибуток, а навпаки, збільшують витрати на судові витрати та інші моменти, пов'язані зі стягненням боргу. По частині пенсійного віку статистика кардинально відрізняється. Не повернення кредитів становить не більше 7,5% від кількості взятих кредитів. Тому, цілком обгрунтовано виникає відповідь, яка категорія громадян є надійною для банку. Але такий стан справ має мати аргументовані пояснення. І вони є для кожної категорії позичальників.

Які фактори стають причиною відмов

Як взяти кредит 18-річному? Для початку ознайомитися з можливими причинами відмови.

  • Відповідальність. Молодь в силу відсутності життєвого досвіду ще не стикалися з труднощами життя і не завжди усвідомлюють, як може відбитися на їхньому подальшому житті поганий кредитний рейтинг. Пенсіонери, які мають за плечима певний життєвий досвід, адекватно оцінюють свої можливості і більш відповідальні при укладенні договору кредитування. Можливо, багато з них переживали моменти кризи і стикалися з труднощами розрахунків по кредиту в такі часи.
  • Невідповідність бажаного і дійсного. Навчені життєвим досвідом люди похилого віку розуміють, що рівень їх доходу не дає передумов витратити більше, ніж вони зможуть виплатити. При цьому існують цілком з'ясовні моменти - регулярна оплата комунальних послуг, витрати на продукти і лікування. Молоді люди, незнайомі з самостійним життям, звикли до того, що у важкій ситуації можуть на допомогу прийти батьки. Такі позичальники не завжди здатні зрозуміти ступінь ризику для сімейного бюджету і репутації.
  • Необережні вчинки. Пенсіонерам не властиво приймати необережні дії в питаннях кредитування. Це відбувається лише у випадках, коли екстрено потрібні гроші в який-небудь складній життєвій ситуації. Молодь, прийшовши в банк за кредитом, може діяти мимоволі, просто побачивши на прилавку вподобану річ.
  • Нестабільність прибутку. Одна з причин відмови кредиторами - нестабільний заробіток молодих людей. Навіть якщо юний позичальник з 18 років встиг пропрацювати кілька років на одному підприємстві, це не говорить про те, що через пару років він буде отримувати той же дохід і не змінить місце роботи. У той же час, літні громадяни забезпечені стабільним доходом - пенсією. Всі ці фактори мають ознаки психологічного і економічного характеру.

Але це не весь перелік причин для відмови. Іноді кредитні організації не довіряють молодим позичальникам з причин соціального характеру. Молоді люди у віці від 18 до 21 року практично завжди виявляються для банку неблагонадійними. І є цьому розумне пояснення - можливий військовий призов. Якщо юнака призвуть до армії, то виконувати кредитні зобов'язання він навряд чи зможе. В даному випадку краще покластися на батьків при оформленні позики. Це підвищить шанси на отримання кредиту, а також не виникне проблем з погашенням боргу.

Буває, що і молоді дівчата в цьому віці потрапляють під категорію неблагонадійних. Банк рідко видає їм грошові позики. В даному віці дівчата часто йдуть в декрет. Це хоч і гарантує погашення позики за рахунок материнського капіталу, але сумніви для банку все ж залишаються. Кредиторам невідомо, чи зможе цей позичальник продовжувати свою кар'єру. Ці аргументи зазвичай є приводом для відмови у видачі великої грошової суми. Але, цілком ймовірно отримати грошовий позику в невеликому обсязі.

Як отримати кредит в 18 років

Всі перераховані вище побоювання банків не завжди є для банків стійкою установкою. Вони продовжують кредитувати молодь на певних умовах. Якщо молодий позичальник на момент подачі заявки в банк пройшов службу в армії, має постійно місце роботи, то це не дає приводу для відмови. При цьому якщо він вже став позитивним позичальником банку раніше, наприклад, має кредитну карту по якій успішно оплачує або оплатив кредит - це буде додатковим плюсом.

Який банк видає кредит з 18 років? Це може зробити будь-який банк, якщо позичальник надасть додаткові гарантії, наприклад, поручительство третіх осіб. Поручителем може виступати один з батьків. У даній ситуації банк буде впевнений в тому, що кредит буде погашений повністю.

В цілому потрібно враховувати певні банківські умови видачі грошей і зіставляти їх з можливостями молодих позичальників. Тоді банки охочіше надаватимуть позики таким клієнтам, і отримання необхідної грошової суми не стане проблематичним заняттям. Отримання першого кредиту, краще почати з отримання кредитної картки .

Яка статистика погашень кредитів?
Який банк видає кредит з 18 років?