Строительство »

Дом 2 | людина року в шоу будинок 2 | поточні результати і історія конкурсу за 2009-2017 роки.

  1. Для чого беруть участь в конкурсі?
  2. Навіщо це потрібно організаторам шоу?
  3. Структура проведення:

Отже, чужі гроші рахувати завжди приємно. Так давайте ж, швидше, прикинемо скільки заробляє весь телепроект будинок 2 і персонально його учасники. Отже, чужі гроші рахувати завжди приємно

Найперше змагання "Людина року в будинку 2" почалося 27 липня 2009 року. Тоді, фіналістами конкурсу стали Наталя Варвіна і Гліб Жемчугов (Полуничка) , Ну, а перемогла Рима Пенджіева , За яку проголосувала мало не половина України.

Другий конкурс, де обирали людину року, пройшов вже 17 липня 2010 року. У завершальний етап пробилися Інна Воловичева і Неллі Кузнєцова (Єрмолаєва) . Перемогла фіналістка минулого року Наташа Варвіна .

У 2011 році конкурс виграв Влад Кадоні за рахунок свого суперництва з Іриною Олександрівною Агібалова . Тоді організатори вирішили провести конкурс в липні, тому у багатьох учасників проекту скасували відпустки, що викликало невдоволення старих гравців. Спочатку основними фаворитами в 2011 році були Даша Пинзарь (Виграла титул Міс Грація будинку 2), Інна Воловичева і Неллі Єрмолаєва .

16 серпня 2012 (в ефірі 22 серпня) визначився черговий людина, якій вдалося стати людиною року . титул дістався Ліберж Кпадону , Яка в фіналі випередила Євгену Феофилактова і Сергія Пинзаря .

18 серпня 2013 Сергія Січкар нагородили почесним званням "Людина Року 2013". У фіналі Січкар вдалося випередити зразкового сім'янина Сергія Пинзаря, а також бравого десантника Андрія Черкасова, який на даний момент вже перейшов в розряд провідних будинку 2. В якості головного призу Сергію дісталася новенький автомобіль "Мазда 6" яскраво червоного кольору.

21 серпня 2014 року титул завоювала Аліа Гобозова. У трійку також увійшли ветеран проекту Олександр Задойнов і швидко набрала у глядачів популярність Марина Афрікантова. Разом з титулом Аліа Устиненко стала володарем однокімнатної квартири в Новій Москві. Нехай і за МКАД, зате своє житло з готовим ремонтом.

21 серпня 2015 року пройшов один з найскандальніших фіналів за всю історію проведення престижного конкурсу. З великою галасом перемогу здобув Андрій Чуєв, який несподівано обійшов у фіналі головного фаворита Євгенія Кузіна. Також в трійці була Вікторія Романець, але вона з самого початку не вважалася серйозним конкурентом. В результаті Чуєв забрав собі однокімнатну квартиру в московському регіоні. На відміну від квартири, що дісталася Аліане, у Чуєва метраж був побільше, та й місце попрістіжнее. Пізніше з'ясувалося, що перемогу Андрію забезпечили друзі зі Старого Оскола, які грошима вклалися в масову відправку СМС голосів.

18 серпня 2016 року було розіграно чергова квартира в Підмосков'ї, яка призначалася переможцю конкурсу "Людина Року 2016". За підсумком квадратні метри в ЖК "Новий Зеленоград" дісталися Ользі Вітер (Жемчуговой), а компанію в фіналі їй склали Федір Стрільців, Андрій Черкасов і Марина Афрікантова. Основне суперництво развернуллось між Вітер і стрілецьких, але в підсумку глядачі віддали перевагу молодій матусі.

У 2017 році конкурс Людина Року знайшов новий формат. Тепер змагання називається "Любов року" і в ньому беруть участь закохані пари. І першим володарем почесного титулу стала пара Микити Кузнєцова та Дарини Маркіної. Їх головними суперниками були Сергій Кучеров і Юля Ефременкова, які програли фінал. Микита і Дарина виграли однокімнатну квартиру, в якій до моменту заселення вже буде зроблений ремонт за рахунок будинку 2.

Для чого беруть участь в конкурсі?

По-перше - це престижно. У проекту 40 мільйонна армія телеглядачів і йому приділяється величезна увага преси, так що просто взяти участь в людині року - хороший піар для конкурсантів.

По-друге - головний приз. Зазвичай, це автомобіль, вартістю в районі 20 тисяч доларів.

Навіщо це потрібно організаторам шоу?

Це вигідно. Дохід від смс-ок, відправлених багатомільйонною армією фанатів, ісчесляется сотнями тисяч доларів. Плюс, обговорення виступів викликає додатковий резонанс на форумах і блогах. Загалом, знову піар ...

Структура проведення:

  1. Учасники будинку 2 , Шляхом простого голосування обирають зі свого колективу 12 осіб, які, на їхню думку, гідні стати людиною року.
  2. Презентації героїв. Хлопці повинні дати аргументовану відповідь на питання: "чому саме вони повинні стати переможцем конкурсу?".
  3. Настає черга глядачів, проголосувати за вподобаного учасника шляхом відправки СМС повідомлення.
  4. Аналогічно проводяться ще кілька етапів, і, за допомогою мобільних телефонів, глядачі визначають трійку найсильніших.
  5. Фінал. Як правило, являє собою виконання пісні фіналістами конкурсу. Після чого, протягом декількох днів, визначається переможець.
  6. Нагородження. На "мовою" збираються провідні , Справжні і колишні учасники проекту, а також запрошені гості. Далі, в урочистій обстановці, вручаються заохочувальні призи та оголошується переможець конкуса "людина року" в будинку 2 .

Ось так щорічно і проводиться даний конкурс. Хочеться відзначити, що переможець не завжди очевидний, тому інтрига зберігається до останнього дня смс-голосування. До сих пір ходять чутки і плітки , Що насправді, все вирішують виключно організаотори реаліті-шоу, які в залежності від рейтингу учасників віддають титул найпопулярнішого людині на проекті.

Враженням про заробітки будинку 2 поділіться в коментарях.

Дивіться новини будинку 2 на нашому ютуб каналі ondom2.com/youtube !

Приколи та меми про проект регулярно публікуються на нашій сторінці вконтакте (підпишіться)

Читайте ще останніх чуток, пліток, новин про будинок 2 :

Для чого беруть участь в конкурсі?
Навіщо це потрібно організаторам шоу?
Навіщо це потрібно організаторам шоу?
Хлопці повинні дати аргументовану відповідь на питання: "чому саме вони повинні стати переможцем конкурсу?