Строительство »

Андрій Черкасов назвав підлої Дарину Пинзарь

12 серпня 2013 року (у ефірі 18 серпня) Андрій Черкасов звинуватив в підлості Дарину Пинзарь , Яка дозволила собі засумніватися у вірності Андрія власної дівчині Євгенії Кузиною . 12 серпня 2013 року (у ефірі 18 серпня)   Андрій Черкасов   звинуватив в підлості   Дарину Пинзарь   , Яка дозволила собі засумніватися у вірності Андрія власної дівчині   Євгенії Кузиною

Уже не перший раз на проекті піднімаються розмови про те, що Черкасов веде подвійну гру. Так з одного боку у чоловіка є стабільні відносини за периметром, а з іншого він не упускає можливості пофліртувати з дівчатами на Поляні. Правда робити це Андрій віддає перевагу в таємниці від телекамер, які можуть зловити його на гарячому. І якщо раніше молодої людини підозрювали у прагненні до Еліні Карякіної , Якої він нашёптовал компліменти на вушко, то тепер увага Черкасова переключилася на новеньку Христину Лясковець.

Якщо з Еліною короткочасний флірт так і залишився фліртом, то з Христиною чоловік зайшов набагато далі. Свідком тісного спілкування парочки стали Дарина і Сергій Пинзарь . Під час спільного відпочинку за периметром в одному з московських нічних клубів Лясковець і Черкасов провели практично весь вечір в місці, не соромлячись обіймаючись і цілувалися.

Вже на наступний день, завдяки Дарині Пинзарь , Вся галявина знала, що робив Андрій з новенькою дівчиною. Черкасову стало неприємно - він довіряв Даші і не збирався афішувати свій роман на стороні. Чоловік, явно не чекав від Дар'ї такого вчинку, висловив свою думку на лобному місці і звинуватив блондинку в підлості. За ображену дружину заступився Сергій Пинзарь . Благо наколённая обстановка не переросла в бійку.

Дарина поступила правильно, що розповіла про роман Черкасова? Поділіться думкою в коментарях до статті.

Комікси про учасників читайте на нашій сторінці вконтакте (підпишіться) .

Читайте ще чутки, новини і плітки про будинок 2 :

Дарина поступила правильно, що розповіла про роман Черкасова?