Строительство »

"Сирна війна" призвела до надлишку сухого молока в Україні

  1. Орфографічна помилка в тексті:

11 квітня 2012, 8:43 Переглядів: 11 квітня 2012, 8:43 Переглядів:   Виробники молочки кажуть про надлишок сухого молока

Виробники "молочки" кажуть про надлишок сухого молока. Фото: AllBiz.

В Україні надлишок сухого молока. Він виник через те, що з введенням заборони на експорт сиру до Росії ряд великих виробників змушені були переходити на випуск сухого молока, пише "Комерсант-Україна" .

Минулого тижня компанія Вімм-Білль-Данн Україна (Належить PepsiCo) повідомила постачальникам молока, що з 16 квітня припиняє закупівлю сировини для Буринського заводу сухого молока. "На складах заводу вже зараз надлишок сухого молока і масла", - говорить комерційний директор напрямку молочних продуктів Пепсіко Україна Андрій Наумов.

У компанії не повідомили, як довго триватиме зупинка виробництва. "Ми чекаємо стабілізації ринкової ситуації", - пояснив Андрій Наумов.

Надлишок сухого молока виник на ринку через те, що з введенням заборони на експорт сиру до Росії ряд великих виробників цього продукту, таких як Гадячсир, змушені були поспішно переходити на випуск сухого молока. Це призвело до зниження вартості - якщо на початку року оптово-відпускна ціна сухого молока досягала 30 грн. / Кг, то сьогодні, за даними Союзу молочних підприємств України, вона становить близько 25 грн. / Кг.

Влітку в силу сезонного фактора ціна впаде ще більше, зазначає голова ради директорів Союзу молочних підприємств Вадим Чагаровський. "Зазвичай зменшення вартості цього продукту починається в червні, коли переробні підприємства не потребують заміни сирого молока сухим", - пояснює він.

У Пепсіко Україна вважають, що в ситуації, що склалася економічно обґрунтована ціна на молоко від виробників - 2,5 грн. / Л, розповідає Наумов. Однак господарства відмовляються реалізовувати продукт за такою ціною. Учасники ринку говорять, що зараз середня ціна молока від господарств - 3-3,5 грн. / Л.

Нагадаємо, з 7 лютого російська сторона ввела заборону на ввезення в РФ сирів деяких українських виробників через не відповідності їх продукції російському техрегламенту на молоко і молочну продукцію.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "" Сирна війна "призвела до надлишку сухого молока в Україні". інші бізнес новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ