Строительство »

Данило Страхов з дружиною не можуть завести дітей

(Казань, 9 квітня, «Татар-інформ»). Данила Страхова ще на самому початку кар'єри стали називати секс-символом, і зовсім (Казань, 9 квітня, «Татар-інформ») заслужено. Яскравий брюнет з синіми очима, володар зовнішності фатального красеня і ідеального негативного героя, він, здається, одним поглядом здатний звести з розуму всіх дівчат по обидва боки екрану. Однак ось уже 18 років він готовий дарувати любов тільки однієї єдиної жінці - своїй дружині Марії Леонової.
Виявляється, ще в юності Данило був п'яницею і бунтарем, а тому в ті роки його більше приваблювала фізична сторона любові, благо на брак уваги з боку представників обох статей гарненький хлопець вже точно не міг.
усвідомлювати свою привабливість Страхов почав ще в старших класах школи. Тоді ж він вирішив стати актором і в 1993 році, відразу після отримання атестата, успішно склав іспити в школу-студію МХАТ. Правда, вже через рік навчання студент перевівся в інший театральний вуз. Якщо вірити чуткам, таким чином хлопець хотів втекти від занадто нав'язливого педагога, а сам він каже, що перебрався в "Щуку" на запрошення Рубена Симонова. Знайомство з однокурсниками на новому місці для Страхова обернулося особистою драмою. Як він сам не раз говорив в інтерв'ю, він з першого погляду закохався в Марію Леонову, яка, на жаль, зовсім не звернула уваги на новенького.
Так, за його словами, Леонова вибрала іншого однокурсника і, до обурення закоханого Страхова, вони готові були демонструвати свою любов навіть на лекціях. Зневірившись завоювати розташуванні Марії, Данило навіть готовий був покликати її під вінець - але отримав категоричну відмову.
Доля дала йому другий шанс в 1997 році, коли, ставши дипломованими артистами, обидва опинилися в одному театрі. Причому цього разу Данилу не довелося навіть лізти зі шкіри геть, щоб підкорити дівчину своєї мрії. Класичного цукерково-букетного періоду у цієї пари не було. На квіти не вистачало грошей, і порадувати улюблену артист міг, хіба що обірвавши найближчу клумбу.
Незабаром закохані вже оселилися разом у звичайній комунальній квартирі в Перово. Кімната належала брату Марії, але бідним артистам тоді і це житло здавалося реальні "раєм в курені". У комуналці вони в цілому прожили п'ять років, там же в 2001 році зіграли і весілля. Розписувалися вони на бігу, в джинсах і кросівках, чимало здивувавши співробітниць серйозної установи. "А де молоді-то?" - здивовано запитали вони, побачивши двох невиразних персонажів.
Життя "як у людей" у Страхова і Леонової не виходило ще кілька років. Після кризи 1998 року, підкосила всю країну, акторам теж доводилося несолодко. Марія і Данило згадують, що на двох вони заробляли по 400 рублів на місяць, харчувалися пельменями з майонезом і виживали лише завдяки підтримці батьків.
Справжній злет у кар'єрі Страхова стався тільки в 2003 році з виходом серіалу "Бідна Настя", в якому він зіграв шляхетного барона Корфа. 120-серійний фільм обернувся для Данила 8-місячним марафоном зі змінами по 15-16 годин, причому зйомки довелося поєднувати і з роботою в "Дітях Арбата" і "Звіздар". А відпочивати після напруженої роботи доводилося все там же, в комуналці в Перово.

На щастя, його "каторжна" праця тих років приніс свої плоди. Красивого, талановитого артиста На щастя, його каторжна праця тих років приніс свої плоди помітили режисери, і пропозиції посипалися на нього як з рогу з достатку: фільмографію Страхова поповнили "Грозові ворота", "Перегін", "Спекотний листопад" і безліч інших фільмів. А в серіалі "Ісаєв" артисту і зовсім довірили роль культового в Росії персонажа - так він зіграв молодого Штірліца.
На відміну від безлічі своїх колег Данило ніколи не заважає роботу і особисте життя. Він намагається не з'являтися в кіно і на сцені театру разом зі своєю дружиною і дуже рідко бере її в ділові поїздки. Марію Леонову такий поділ цілком влаштовує, до того ж вона звикла довіряти чоловікові і намагається стримувати свої ревнощі. Удома ж у цій родині звичайне поділ обов'язків: на Марії побутові клопоти, а Данило більше зайнятий творчістю і добуванням грошей.
Напевно, єдиною великою проблемою в цій родині стало відсутність спільної дитини. Але в цьому питанні, як давно зрозуміли подружжя, можна покладатися тільки Бога, тому питання про дітей вони старанно обходять і шукають гармонію у відносинах на двох.
Грановська-Мейхер відмовила батькові своєї новонародженої дочки (фото)
Сімейне життя Лариси Удовиченко не склалася (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

А де молоді-то?