Строительство »

Дачні побутівки під ключ недорого ціни і проекти

дачні побутівка №2

Площа: 13.8 м2. Матеріал: вагонка / ДВП Розмір: 6x2.3 м.

Ціна: 69000 руб.

Хочу такий будинок

Оздоблення утеплення 50мм утеплення 100мм Вагонка / ДВП 69 000р 82 000р Вагонка / Вагонка 77 000р 91 000р

Шановний Відвідувач сайту «Валдай Дім»! Якщо Вам сподобався один з наших проектів, але Ви хочете внести в нього свої зміни - ми зробимо це для Вас! Також, ми побудуємо будинок за тією технологією, яка потрібна (брус, профіль, каркас, клеєний брус і т.п.).
Якщо на нашому сайті Ви не знайшли потрібний проект, телефонуйте або надішліть через форму планування вашої лазні або будинку. Можна начерк від руки, ескіз або проект з іншого сайту. МИ ЙОГО розрахуватися!

На вашому дачній ділянці є все що потрібно і ви вже його упорядкували, але рано чи пізно зрозуміли що вам просто нікуди подіти весь садовий інвентар, та й літню кухню організувати ніде. До того ж немає приміщення для створення там душа чи приміщення для тимчасового проживання на період ремонтних робіт в основному будинку. Для всіх цих цілей ідеально підійде побутівка під ключ.
Види дачних побутівок
Наша компанія робить безліч різноманітних дачних побутівок під ключ недорого, де ціна визначається площею і багатофункціональністю самої битовки, але прийнято виділяти 3 типи:
• Житлові дачні побутівки. Такі битовки утеплюються і створюються з урахуванням, що в них буде хтось проживати: тимчасово або постійно. Вони мають велику площу щодо інших типів і здатні з легкістю переносити найрізноманітніші кліматичні умови.
• Сантехнічні битовки під ключ. Зрозуміло, така побутівка має найменшу площу і створюється під літній або цілорічний душ, як правило, або ж як теплий туалет.
• Господарська дачні побутівка. Самий нехитрий варіант, який найбільше підходить для зберігання дачного інвентарю та різноманітної господарської начиння. В результаті виходить приміщення без утеплення за замовчуванням для зберігання інструментів.
Ціна і терміни безпосередньо залежать від типу обробки і розмірів битовки, але наша компанія створює виняткове пропозицію на ринку, де скориставшись нашими послугами, ви отримаєте краще співвідношення ціна - якість. Професійна команда в найкоротші терміни створить вам битовку під ключ.

Розгорнути текст

приховати текст