Строительство »

Ольга Бузова обшукала шанувальників «Дому-2»

(Казань, 16 вересня, «Татар-інформ»). У День першокурсника на ВВЦ ведуча «Дому-2» Ольга Бузова і учасник реаліті-шоу Рустам Солнцев обміняли сигарети на цукерки і розповідь (Казань, 16 вересня, «Татар-інформ») али, чому варто відмовитися від шкідливої ​​звички.
«Я кинула палити, тому що зрозуміла, скільки шкоди завдаю своєму здоров'ю курінням. Тепер мої зуби стали білими, а подих свіжим, - сміється Ольга Бузова . - Тепер у мене вдома пахне квітами і цукерками, а ще я відмовилася від ранкової кави разом з ранковими сигаретами ».

В акції взяли участь шанувальники «Дому-2» різного віку: від маленьких до цілком дорослих. Всього «будинкові» зібрали понад 1200 сигарет 7200 мг смол і 600 мг нікотину не були в легені курців.

шанувальники «Дому-2» охоче обмінювали свої сигарети на смачні і корисні льодяники. Не менш охоче гості ділилися своїми історіями про відмову від куріння. Олена розповіла про те, що курила 7 років і вирішила відмовитися від шкідливої ​​звички, задумавшись про своє здоров'я. Вона так само відзначила, що ефіри «Дому-2» із закликом кинути палити дуже підтримували її рішучість. Остаточно перемогти нікотинову ломку їй допомогли анти-тютюнові пластирі і сила волі.

Інший учасник, Влад, сказав, що давно хотів кинути курити, але ніяк не міг вибрати відповідний момент. Ольга Бузова запропонувала Владу кинути негайно, сказавши, що це «заради появи на світло здорових дітей». Аргумент видався Владу переконливим і він віддав свою пачку сигарет Бузової, пообіцявши почати нове життя.

Втім, ті, хто не хотів розлучатися зі згубною звичкою, теж знайшлися. І їм довелося витримати суворий натиск провідних, а деяких Рустам і Ольга навіть обшукали особисто в пошуках сигарет. Знайдені пачки так само були обміняні на льодяники і безжально знищені.

«Я ніколи не курив, і раджу іншим теж не починати курити. Так як відмовитися від нікотину заздалегідь набагато простіше, ніж потім впоратися з шкідливою звичкою. Але якщо ви чомусь курите, то сьогодні у вас з'являється і привід, і спосіб кинути курити! », - звертався до людей Рустам Солнцев , Роздаючи бажаючим цукерки.

У «Будинку-2» акція проти куріння стартувала на початку цього року. Більше половини учасників проекту і навіть члени знімальної групи, що працюють на проекті, кинули курити. Решта не втрачають надії приєднатися до некурящому більшості.
Ольга Бузова обшукала шанувальників «Дому-2» (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.