Строительство »

Інтрига в "Домі-2": проект кинув "хрещений батько". Бузова все пояснила

  1. «Пора стати справжнім чоловіком»
  2. «Він сам все прос ** л»
  3. Як все пояснила Бузова

Генеральний продюсер «Будинку 2» Олексій Михайловський, який займав цю посаду протягом 13 років, покинув проект. Новина про це моментально розповзлася по інтернету і обросла чутками: хтось стверджує, що Михайлівського звільнили, хтось, що він пішов сам.

Ведуча проекту Ольга Бузова вирішила внести ясність в ситуацію і опублікувала в своєму інстаграме пост, в якому окреслила причини відходу з шоу «хрещеного батька» передачі. Ведуча проекту Ольга Бузова вирішила внести ясність в ситуацію і опублікувала в своєму інстаграме пост, в якому окреслила причини відходу з шоу «хрещеного батька» передачі

«Пора стати справжнім чоловіком»

Існує дві версії догляду Михайлівського. Перша, вона ж офіційна, - Олексій пішов сам. Продюсер втомився майже 14 років створювати рейтингове реаліті, і тепер залишає роботу, щоб присвятити свій час сім'ї, а саме дружині, екс-учасниці «Дому-2», Наталії Варвіній.

У своєму інтерв'ю журналу « Дім 2 »Засновник телебудівництва розповів, що в один момент вони з дружиною зрозуміли, що базікають про роботу вдома майже весь час.

«Я прокинувся в один день і сказав" все, йду ", життя пішло інакше - у нас знайшовся час для особистого спілкування, прогулянок з собакою ...», - пояснив продюсер.

«Сім'я - це щось велике і найголовніше, до чого повинен прийти чоловік «Сім'я - це щось велике і найголовніше, до чого повинен прийти чоловік! Це і будинок, і любов, і, звичайно ж, діти. Це на все життя. Ми мріємо про дітей. У фільмі "Хрещений батько" дон Карлеоне каже "якщо чоловік мало приділяє уваги сім'ї - він не справжній чоловік". Так ось - пора стати справжнім! »

«Він сам все прос ** л»

Друга версія, яку активно обговорюють фанати проекту, - Олексій Михайловський був зміщений з посади генерального продюсера. І звинувачують у цьому бізнесмена Олександра Карманова, колишнього чоловіка співачки Ольги Орлової, який на 75% володіє компанією-виробником «Дому-2», - повідомляє Dni.ru . Друга версія, яку активно обговорюють фанати проекту, - Олексій Михайловський був зміщений з посади генерального продюсера

Якщо раніше Карманов, на думку глядачів проекту, займав посаду в керівництві, то тепер вирішив закріпитися на офіційній посаді генерального продюсера. Також причиною зняття з посади Михайлівського називають падіння рейтингів проекту.

Екс-співпродюсер проекту і колишня дружина Михайлівського Василина в кінці листопада написала відвертий пост в своєму інстаграме, присвячений Олексію, його відходу з «Дому-2» і самого проекту.

«Сказати, що я любила" Дом 2 "- це не сказати нічого. Це було моє життя. І того "Дому-2" немає вже давно. Мені гірко, що АН все прос ** л .. Сьогодні дуже багаті, але дуже непрофесійні люди, добивають цей проект з особливим, якимось більшовицьким цинізмом. "Я була щаслива цього: ніколи не зустрічалася після з тими, яких колись любила. Це нехороші зустрічі, все одно, що з покійниками. - Изергиль". Це я відразу хочу відповісти на всі питання: я не радіє, Михайлівського, я ніколи не повернуся, це неможливо. Не пишіть мені в личку, друзі мої. Я не чарівник - я не вмію оживляти трупи ... », - написала Василина.

Як все пояснила Бузова

Чутки про причини відходу Олексія Михайлівського з «Дому-2» спробувала розвіяти Ольга Бузова в своєму інстаграм. Теледіва в знак поваги назвала Олексія другим батьком і розповіла, що у екс-продюсера грандіозні плани на сімейне життя.

«Мої дорогі вже дуже довго ходили різного роду чутки про те, що з проекту піде наш генеральний продюсер Олексій Михайловський. Хотілося б розвіяти всі домисли з цього приводу. Для нас всіх Льоша був і буде головним наставником, і другом. Уже 13 років для мене він, як другий тато. Він вирішив йти далі і зробити абсолютно все для того, щоб облаштувати власне щастя. У них з Наташею Варвіній є великі особисті плани. Довіряйте тільки перевірених джерел. Ні в якому разі не довіряйте пліткам », - заявила Бузова.