Строительство »

Безробітний чоловік Ольги Бузової позбавляється від елітної квартири, в якій жив із зіркою «Дом-2»

Історія про те, як два роки тому Дмитро Тарасов виставив Ольгу Бузової з їх спільної квартири, знають всі. А ось доля нерухомості, в якій трапився скандал, який в результаті привів до розлучення довгий час була невідома. Адже незабаром футболіст «Локомотива» переїхав в заміський будинок, причому не один, а з моделлю Настею Костенко. Але недавно з'ясувалося, що весь цей час московська квартира гравця відомого клубу пустувала, і недавно, Тарасов вирішив її продати.

Чотирикімнатна квартира розташована неподалік від метро "Тропарево". Житло було виставлено на продаж ще в грудні 2017 року. Тарасов просив за нього 70 мільйонів, але бажаючих поки так і не знайшлося.

Тарасов просив за нього 70 мільйонів, але бажаючих поки так і не знайшлося

Кращий період в житті

Тепер, коли "Локомотив" відмовився продовжувати зі спортсменом контракт, та ще й напередодні пологів дружини Ольги Костенко, Дмитро пішов на зниження вартості до 65-ти мільйонів рублів, передає StarHit.ru. Покупцеві дістанеться квартира з дизайнерським ремонтом в пастельних тонах, дорогою технікою і меблями від європейських брендів. Спальня оснащена санвузлом і вбиральнею, а кухня сполучена з вітальнею.

Раніше апартаментами Дмитра Тарасова зацікавився футболіст "Локомотива" Ренат Янбаєв. Але остаточного рішення на користь придбання квартири від нього так і не послідувало. Сам екс-чоловік Бузової зниження ціни на колишнє сімейне гніздечко, як і звільнення, не коментує.

Подейкують, що Тарасов може перейти в "Ростов". За "Локомотив" він виступав з 2010 року.

Покупцеві дістанеться квартира з дизайнерським ремонтом в пастельних тонах, дорогою технікою і меблями від європейських брендів. Фото: mirax-park.com