Строительство »

сайти оголошень

У наш час місцеві газети оголошень поступово втрачають актуальність і це не дивно. Набагато простіше розмістити оголошення на спеціалізованому сайті (або на декількох відразу), куди щодня заходять тисячі, а то й мільйони користувачів по території всієї країни.

Далі ми розповімо про п'ять відомих сайтах оголошень, розкриємо їх переваги та недоліки, після чого Вам буде легше вирішити, у слугами якої компанії варто скористатися.

Сайт оголошень "AVITO.ru"

Найпопулярніший сайт оголошень, який заслужив гарну репутацію і позитивні відгуки від мільйонів відвідувачів. AVITO.ru є найвідомішим сайтом оголошень на території Росії. Щодня AVITO переглядають близько двох мільйонів чоловік, що робить цей сайт лідируючим на ринку інтернет-товарів і послуг. Власником є ​​компанія Avito Holding AB, яка відкрила свої проекти, як в Російській Федерації, так і в інших країнах. Наприклад, український аналог AVITO - сайт TORG.ua . До слова, у 2010 році AVITO.ru отримав премію «БРЕНД РОКУ / EFFIE».

Відзначимо, що в 2013 році сайт вийшов на новий рівень. AVITO.ru об'єднався з сайтами оголошень OLX.ru і Slando.ru, тим самим створивши найбільший ресурс для купівлі-продажу в рунеті.

Дизайн сайту ми порахували зручним і практичним. Деяка кількість реклами, в принципі, не особливо відволікає від перегляду оголошень. Вгорі кожної сторінки знаходиться пошуковий рядок з великою кількістю зручних фільтрів, яка істотно полегшує пошук товарів. Розміщувати оголошення на цьому сайті можна і без реєстрації, проте в такому випадку Ви зможете розмістити не більше одного оголошення. Після реєстрації у Вас з'явиться свій особистий кабінет, через який можна легко керувати всіма поданими Вами оголошеннями. Крім того, тільки зареєстровані користувачі можуть використовувати всі послуги сайту. Звернемо Вашу увагу на те, що перед розміщенням оголошень варто ознайомитися з правилами сайту, щоб в подальшому не виникли будь-які проблеми.

Розміщення оголошень на строк 30 днів на цьому сайті абсолютно безкоштовна, проте багатьох користувачів, безсумнівно, зацікавлять платні послуги на AVITO.ru. Перш за все, розробники акцентують увагу на розміщення преміум-і VIP-оголошень. Перша послуга дозволяє на 7 днів розмістити оголошення в верхній частині сторінки. Варто одне преміум-оголошення близько 350 рублів. Ціна повністю залежить від методу оплати, регіону і категорії подається оголошення. VIP послуга дозволяє розмістити оголошення в спеціальному блоці, який розташований праворуч на будь-якій сторінці сайту. За одне VIP-оголошення Ви заплатите в середньому 170 рублів. Вартість також залежить від категорії оголошення, методу оплати і регіону.

Також AVITO пропонує скористатися пакетами послуг «Турбо-продаж» і «Швидка продаж». «Турбо» пакет продовжує термін оголошення до 60 днів і дає Вашим оголошенням Преміум-і VIP-статус на 7 днів, виділяє їх в пошуку і піднімає оголошення вгору за списком раз на добу протягом 5 днів. Пакет «Швидкий продаж» продовжує термін оголошення до 45 днів, дає тільки VIP-статус і піднімає оголошення в пошуку 3 рази. За заявою розробників сайту, пакет послуг дозволяє заощадити 30-40% коштів.

Крім перерахованих вище послуг, на сайті можна виділити оголошення і підняти його вгору за списком. Обидві ці послуги коштують в середньому 120 рублів і залежать від регіону, категорії оголошення і способу оплати.

Звернемо Вашу увагу: перед тим, як подавати будь-яке оголошення, уважно ознайомитеся з правилами AVITO. На цьому сайті заборонено розміщувати одне і те ж оголошення повторно, а також видаляти старе оголошення, після чого розміщувати таке ж. Також не можна в тексті оголошення вказувати посилання на сторонні сайти. Обов'язково ознайомтеся зі списком товарів, які заборонені для розміщення на AVITO.ru. Крім того, контактна інформація, зазначена в оголошенні, повинна відповідати даним у Вашому профілі. У разі ігнорування правил сайту Ваш аккаунт можуть заблокувати.

AVITO.ru можна сміливо називати якщо не кращим, то одним з кращих сайтів оголошень в рунеті. Вдале оформлення, зручне управління і хороший набір платних послуг дозволяють без зусиль знайти або продати цікавлять товари, тим самим залучаючи мільйони користувачів зі всієї Росії. Якщо грамотно скласти оголошення і не пошкодувати грошей, то продати товар на AVITO можна буквально за добу.

Офіційний сайт: www.avito.ru

Сайт оголошень "З рук в руки"

Другий на черзі в нашому огляді сайт, який користується великою популярністю на території нашої країни - близько 350 тисяч відвідувань в день. Абревіатура «irr» розшифровується як «З рук в руки». За назвою можна здогадатися, що сайт є проектом видавців популярної газети оголошень, яка відома багатьом ще з 1992 року.

Оформлення сайту зручне і привабливе. У більшості розділів реклама розташована таким чином, що вона практично не відволікає від перегляду оголошень. На головній сторінці зліва є список категорій оголошень. Після кліка на одну з категорій Ви перейдете на сторінку з оголошеннями, на якій також розташовано безліч фільтрів, завдяки яким можна швидко знайти необхідний товар. Після реєстрації стає доступний особистий кабінет, в якому можна управляти всіма оголошеннями. Крім того, в профілі можна заповнити свої контактні дані, які потім не доведеться вказувати кожен раз при розміщенні нових оголошень.

На жаль для багатьох, в 2011 керівники «З рук в руки» переглянули політику сайту. На даний момент розміщення оголошень в деяких розділах сайту (наприклад «Нерухомість»), стало платним. Крім того, для звичайних користувачів існує обмеження на кількість розміщуваних оголошень в одному розділі. Цілком ймовірно, що багатьох потенційних користувачів така політика не влаштує.

Тепер розглянемо платні послуги сайту «З рук в руки». Є можливість розміщувати виділені оголошення, які також автоматично піднімаються вгору за списком, а також оголошення «Premium». Останній тип оголошень завжди розташовується в топі будь-яких списків і виділяється яскравим фоном з рамкою. Виділені оголошення розміщуються на 7 днів, оголошення «Premium» - на 1, 7, 14 або 28 днів. Ціна платних оголошень залежить від безлічі факторів. В середньому, за 7 днів користування послуги Преміум Ви заплатите близько 250 рублів. Звичайні оголошення розміщуються на період 30 днів.

Для тих, кого цікавить масове розміщення оголошень, irr.ru пропонує сервіс «Інтернет-партнер», який дозволяє завантажувати оголошення в великих кількостях, як в ручному, так і в автоматичному режимі. Список всіх варіантів, цін і можливостей даного сервісу можна подивитися, скачавши прайс-лист, який розміщений на сайті irr.ru.

Крім перерахованих вище платних послуг, Ви завжди можете розмістити оголошення в друкованому виданні «З рук в руки». Вартість одного оголошення - від 36 рублів.

Строгість правил irr.ru цілком обгрунтована популярністю ресурсу, тому перед початком роботи обов'язково варто ознайомитися з вимогами сайту. Наприклад, користувачеві тут заборонено реєструвати кілька акаунтів і розміщувати дублюючі оголошення. Також заборонено використання латиниці в російських словах. Окремо варто звернути увагу на вимоги до заповнення полів оголошень, так як неграмотно складені оголошення видаляються адміністрацією.

В цілому сайт оголошень irr.ru є сприятливим для розміщення та пошуку цікавих для товарів і послуг, однак обмеження на розміщення безкоштовних оголошень може відштовхнути багатьох відвідувачів. Але головне, популярність сайту може зіграти Вам на руку. Через irr.ru можна продати товар в середньому за 1-3 дні.

Офіційний сайт: www.irr.ru

Сайт оголошень "Діловий світ"

Сайт оголошень, який уже встиг придбати велику популярність. Щодня dmir.ru відвідує близько 150 тисяч чоловік в день. DMIR - це один великий проект, який крім дошки оголошень включає в себе кілька сайтів, присвячених купівлі-продажу автомобілів і запчастин до них, нерухомості, пошуку роботи, рекламі на сайтах і друкованих виданнях, а також кілька інших корисних сайтів.

Незважаючи на те, що оформлення dmir.ru досить привабливе, навігація по сайту нам здалася не дуже зручною. Крім того, сайт рясніє рекламою, яка розташована гармонійно, проте кілька відволікає. Категорії оголошень досить невдало розміщені нижче пошукового рядка, яка не відрізняється функціональністю. Фільтрів в категорії оголошень як таких немає взагалі. В принципі, при правильних запитах через пошуковий рядок можна знайти все, що цікавлять оголошення, проте в цьому плані сайт програє конкурентам. Реєстрація на dmir.ru займе лічені секунди. Потрібно просто вказати свій e- mail і ввести пароль. Ніяких підтверджень і авторизаций.

На даний момент існують тільки дві платні послуги на dmir.ru: «Продати швидше х3» і «Продати швидше х10». Перша послуга на 7 днів виділяє оголошення кольоровим фоном, піднімає його вгору по списку оголошень і дає пріоритет при показі в розділі «Dmir.ru рекомендує». Вартість «Продати швидше х3» - 45 рублів. «Продати швидше х10» Поєднує собі можливості більш дешевої послуги і додає пріоритет показу на головній сторінці, в розділі фотоблоке і на сторінці відповідної рубрики. Термін дії послуги -7 днів, ціна - 125 рублів.

Зведення правил dmir.ru, за великим рахунком, є переліком товарів, які заборонені для розміщення на сайті. Жорстких критеріїв до складання оголошення немає. Однак важливо пам'ятати, що адміністрація має право видалити оголошення, яке порушує правила сайту, навіть якщо Ви скористалися платними послугами.

Сайт оголошень dmir.ru - досить незвичайний ресурс, який буде цікавий далеко не всім. Тут Ви не знайдете функціональної рядки пошуку і широкого спектра платних послуг, проте його безкорислива політика і велика база оголошень вже не один рік підкуповують багатьох користувачів. Продати товар на dmir.ru можна приблизно за 3-5 днів.

Офіційний сайт: www.dmir.ru

Сайт оголошень "eBay.com"

Один з найбільших інтернет-магазинів і інтернет-аукціонів в світі. У поданні eBay не потребує. Всі, хто любить робити покупки в інтернеті, хоча б раз чули про цей сайт. Компанія eBay Inc. володіє як самим сайтом, так і найбільшій платіжною системою PayPal, через яку здійснюються покупки на сайті.

Те, що, перш за все, потрібно знати про сервіс e Bay - він спрямований на купівлю-продаж на міжнародному рівні. Якщо Вам необхідно віддати кошенят в хороші руки, даний ресурс явно не для Вас. Більш того, на сайті ebay .com неможливо розміщувати будь-які оголошення. До 2012 року росіяни користувачі могли створювати нові оголошення, однак, потім власники таку можливість прибрали. Тому, якщо Ви хочете розмістити оголошення на eBay, Вам необхідно буде скористатися англомовним сайтом www.ebay.co.uk . і починати продаж там. До слова, з продавців сайт вимагає плату за декількома пунктами. Плата стягується як за виставляння товару, так і за остаточну вартість товару при продажу. Сума зборів залежить від багатьох факторів, тому перед розміщенням оголошення ми рекомендуємо Вам ознайомитися з усіма нюансами в розділі довідки.

Другою особливістю eBay є обов'язкова реєстрація та використання платіжної системи PayPal. Всі покупки виробляються тільки через цю систему. Інших варіантів не існує. Тому якщо Ви хочете щось придбати через eBay, Вам доведеться завести гаманець PayPal.

Оформлення сайту такого рівня не може бути невдалим. Навіть не знайомий з цією системою людина зможе за лічені секунди зорієнтуватися і почати покупку різних товарів на eBay. На верхній частині головної сторінки Ви знайдете пошуковий рядок (поруч з якою є посилання на розширений пошук) і основні категорії товарів. Все інше простір займає розділ, в якому можна подивитися рекомендовані, недавно переглянуті і відслідковують товари, а також функція «Моя стрічка». У розширеному пошуку на eBay є велика кількість фільтрів, які дозволяють задати найбільш точний пошуковий запит.

Відзначимо, що з квітня 2013 року магазин eBay для російськомовних користувачів повністю перейшов на сайт www.ebay.com . Незважаючи на те, що деякі елементи сайту ще не переведені, основні розділи, такі як категорії товарів і реєстрація стали зрозумілі російському відвідувачеві, що не може не радувати. Крім того, повністю переведена довідка магазину, завдяки чому користувач без праці може ознайомитися з правилами та можливостями сайту.

Платні послуги на сайті зразок виділення оголошення і підняття його вгору за списком відсутні, проте, на ресурсі стягується плата за успішно завершену угоду. Якщо Ви маєте намір продати товар через eBay, то для цього Вам необхідно перейти на сайт ресурсу ebay.co.uk . Якщо Ви плануєте виставити товар на аукціон, то Вам доведеться заплатити від 0.10 до 2.00 доларів в залежності від вартості товару. Наприклад, щоб додати лот вартістю 25.00-44.99 у.о. необхідно віддати сайту 75 центів. Розміщення оголошення з фіксованою ціною варто 0.50 доларів. Як ми говорили, сайтом стягується комісія за продаж товару. Розмір комісії становить 9% від кінцевої суми продажу, але не більше ніж 250 доларів. Для того щоб більш детально познайомитися з усіма подробицями продажів, ми рекомендуємо відвідати розділ «Основи продажів», в якому детально описані правила продажу на eBay.

Правила ebay.com обов'язкові для ознайомлення. У разі якщо Ви порушите будь-яке з вимог, які виставляє сайт, Ваш аккаунт буде заблокований. Адміністрація сайту перевіряє всі нові профілі в системі і якщо контактні дані, зазначені в профілі не відповідатимуть реальним, здійснювати продаж через такий аккаунт буде неможливо. Існує ряд правил для покупців, які можна прочитати на цій сторінці. Продавці можуть ознайомитися з правилами ресурсу eBay в відповідному розділі. На жаль, правила для продавців поки що не перекладені на російську мову.

На жаль, ми не маємо можливості розповісти всі тонкощі такої функціональної і цікавою системи, тому пропонуємо Вам зареєструватися і особисто познайомитися з eBay. Звичайно, даний ресурс підходить далеко не для всіх цілей. Якщо Ви хочете в найкоротші терміни позбутися від якогось непотрібного мотлоху, при цьому, не страждаючи питаннями про доставку, то ebay.com Вам ймовірно не підійде. Однак часом дана система - це чи не єдина можливість дістати потрібну річ з-за кордону і в цьому головна перевага eBay. На сайті є неймовірно велика кількість товарів, як нових, так і вживаних, які в наших магазинах Ви ніколи не знайдете, будь то одяг, електротехніка, спортивні товари, біжутерія або ще щось.

Сайт оголошень "Молоток.Ру"

Даний сайт є одним з лідерів ринку електронної комерції на території Росії. Кожен день сайт оголошень Молоток.Ру відвідують сотні тисяч користувачів, а кількість оголошень на сайті обчислюється мільйонами. На сайті Ви знайдете безліч цікавих пропозицій, а також зможете в найкоротші терміни продати товар, як за фіксованою ціною, так і за принципом аукціону.

Дизайн сайту Молоток.Ру неможливо не назвати привабливим. Зручна навігація, грамотно розташовані елементи і мінімальна кількість реклами однозначно викличуть захоплення у багатьох відвідувачів. На тлі сайтів, розглянутих вище, на нашу думку, Молоток.Ру є лідером. Крім основних категорій на головній сторінці, сайт має безліч підкатегорій і фільтрів, які значно спрощують пошук цікавлять товарів.

Окремо варто розповісти про реєстрацію. Тут існує верифікація, після проходження якої відкриваються всі функції сайту, такі як можливість розміщувати оголошення в недоступних раніше розділах, можливість розміщувати на продаж більше 5 оголошень одночасно і деякі інші. Для того щоб пройти верифікацію, необхідно вказати своє ім'я, прізвище та по батькові, а також адреса проживання. Після цього, за вказаною Вами адресою буде надіслано листа (саме лист, що не з дистанційним управлінням) зі спеціальним кодом. Хтось вважатиме таку міру безпеки зайвої, однак ми вважаємо такий метод великою перевагою.

Звернемо Вашу увагу на те, що за всі ув'язнені угоди на сайті стягується плата, яка обчислюється певним відсотком, залежним від вартості і категорії товару. В середньому це 2-6% відсотків від вартості товару.

У переліку платних послуг на Молоток.Ру Ви знайдете можливість виділити оголошення жирним шрифтом за 15 рублів, виділення оголошення жовтим фоном за 29 рублів і можливість привласнити оголошенню статус «рекомендований» (ціна залежить від категорії товару). Також можна розмістити оголошення в блоках «Наш вибір» на головній сторінці та на сторінці категорії оголошення, а також поставити позначку «Наш вибір» на сторінці самого оголошення. З цінами можна ознайомитися в довідці сайту. Також Молоток бере плату за розміщення оголошень, однак ціна не перевищує 40 копійок за одне оголошення.

Дотримання правил не складе проблеми для більшості користувачів. Достатньо лише грамотно скласти опис лота, занести його в відповідну категорію і вибрати необхідні параметри, такі як тривалість аукціону та інші. Крім того, варто ознайомитися з переліком товарів, заборонених для продажу на сайті, щоб уникнути блокування профілю.

Молоток.Ру можна сміливо називати одним з кращих сайтів оголошень в рунеті. Прекрасне оформлення, широкі можливості пошуку та велика кількість відвідувачів роблять сайт одним з найбільш сприятливих для відвідування. Деяким може не сподобатися комісія за продаж і наявність верифікація при реєстрації, однак ми це назвемо ціною за все переваги сайту. Якщо ж говорити про швидкість продажів, то Молоток.ру дещо програє іншим популярним сайтам, таким як AVITO. Якщо продавати товар за фіксованою ціною, то в середньому процес займе від 3 до 5 днів, однак цей час завжди можна скоротити завдяки грамотному опису оголошення і використання платних послуг.

Офіційний сайт: www.molotok.ru

підсумки

Кожен з розглянутих сайтів є унікальним, тому порівнювати їх досить важко. Якщо Вам потрібно якомога швидше продати або купити будь-яку посередню річ, то ми рекомендуємо Вам скористатися послугами AVITO.ru. Даний сайт доброзичливо ставиться до будь-якому користувачеві, має прекрасну статистикою відвідувань і дозволяє розміщувати необмежену кількість оголошень. Сайт irr.ru також прекрасно підходить для розміщення або перегляду оголошень, проте деякі обмеження представляють «З рук в руки» в менш вигідному світлі, ніж AVITO.ru. Сайтdmir.ru прекрасно підходить для приватних осіб, але невелика кількість платних послуг роблять його нецікавим для різних організацій. Молоток.Ру. ідеально підходить для купівлі-продажу різних товарів, однак комісія за користування сайтом влаштує не кожного. Ну і нарешті, система eBay, яку важко порівнювати з іншими сайтами. Незважаючи на всі її незручності для російського користувача і комісію за розміщення та продаж товарів, eBay є найкращим методом придбання товару з-за кордону.

Корисні ресурси:

Де краще розміщувати оголошення, Обговорення на:

відповіді Mail

відповіді Google

Де краще розмістити безкоштовне оголошення, добірка на Genon

Дошка безкоштовних оголошень для приватних осіб і організацій

Дошка безкоштовних оголошень вконтакте

Всі питання, що стосуються теми цієї статті ви також можете обговорити на нашому форумі www.apoi.ru/forum