Строительство »

Тур по новобудовах: шукаємо квартиру в хорошій компанії

Попит на нове житло в нашому регіоні не спадає. Це і демографічні досягнення наших земляків, і зрослі вимоги до житла своєї мрії у потенційних покупців, і різноманіття пропозицій на ринку нерухомості.

Кількість калузький будівництв, незважаючи на складну, як кажуть у нас в регіоні, ситуацію в економіці, не зменшується. У Калузі і раніше будують дуже багато.

Окремі висотні будинки виникають на місці двоповерхових «деревинок». Забудовники впевнено зробили крок на пустирі - десь ростуть цілі мікрорайони, а десь з'являються котеджні селища - подібні до тих, що ми бачимо в американських фільмах. І для кожної пропозиції є свій клієнт. Правда, окремі недосвідчені покупці всі папери можуть підписати «наосліп» - не зустрівшись із забудовником і толком не вивчивши об'єкт. Просто повіривши на слово ріелтору. І залишитися один на один з неякісної стяжкою, нерівними стінами і поточними трубами. А буває ще гірше - з липовими документами можна залишитися і без грошей, і без житла. Щоб застерегти калужан від необачних кроків, і організовується «комсомольський» проект.

- Завжди краще один раз побачити і помацати, ніж 100 разів прочитати! - поділилася своєю думкою учасниця туру. - Коли ще випаде можливість безпосередньо поспілкуватися з відкритим до діалогу забудовником, оцінити метраж квартир, матеріали, якість роботи, інфраструктуру району, нарешті! І отримати цілу папку матеріалів по об'єктах, в яких є і ціни, і планування.

Все почуте екскурсанти, як зазвичай, конспектували і записували на диктофон, об'єкти знімали на фотокамери і планшети. Народ підібрався в питаннях нерухомості один іншого «підковані». По дорозі від будівництва до будівництва мисливці за хорошим житлом консультували один одного, з легкістю «жонглюючи» будівельними і ріелторськими термінами.

Що там новенького?

Першим об'єктом нашого туру став будинок в районі вулиці Поле Свободи, представлений компанією «Казмін Будінвест». Ця компанія регулярно показує свої будинки в наших турах по новобудовах і так само регулярно збирає захоплені відгуки учасників. Так було, коли в минулі роки ми відвідували об'єкти «Казмін» на Правобережжі (Генерала Попова, 11, і Фомушіна, 9), так було і зараз. Солідний цегляний будинок і якісне виконання справили гарне враження на учасників.

Другою зупинкою став житловий комплекс «Нові Черемушки» на вулиці Жукова. Цю, поки єдину висотку видно здалеку. Масивний будинок з незабутнім оформленням фасаду майже готовий до здачі (багато квартир уже оброблені для заселення), але це тільки початок. «Черемушки» - загальна назва кварталу, і «Нові Черемушки» будуть складатися з 5 будинків. У першому майже всі квартири вже розкуплені, зате в будинку, що будується їх можна придбати з великою вигодою.

Дивитися квартири в житловому комплексі «Молодіжний» ми їздимо щороку, і цей не став винятком. Незважаючи на те що «Молодіжний» ось-ось здадуть в експлуатацію (в один з корпусів вже заселилися перші мешканці), є впевненість, що і наступного разу наш тур знову приїде в мікрорайон «Тайфун». Фінансово-будівельна корпорація «Лідер» зводить тут ще кілька будинків.

З «Молодіжного» ми вирушили на Правий берег, де нові квартали ростуть як гриби після дощу. І все по-своєму гарні, вибрати важко.

Компанія «Капітель» показала, як йде будівництво 9-поверхового цегляного будинку, який в майбутньому обзаведеться панельним сусідом. Учасники туру подивилися планування квартир на перших поверхах і залишилися задоволені - видно, що будинок будують на совість. Постійні читачі «Комсомолки» пам'ятають, що в торішньому турі компанія «Капітель» показувала будинок на Лавандовій бульварі. Так ось - він вже зданий. Представник, який водив учасників туру по будівництву, сам пропонував: «Сходіть на Бузковий бульвар, будинок № 14 будували ми. Подивіться, і зрозумієте, що ми вам пропонуємо ».

Останнім пунктом нашого туру став мікрорайон «Хороший», який вже досить сильно розрісся. Два роки тому тут був один будинок, тепер їх стільки, що цілком можна заблукати. А від вибору планувань очі розбігаються. Словом, на загальну думку учасників, мікрорайон «Хороший» свою назву цілком виправдовує.

важка доля

Не так давно нашу країну потрясли скандали, пов'язані з банкрутством великих забудовників, які торкнулися і нашого міста. Десятки калужан, довірившись недобросовісним компаніям, миттєво перетворилися в ошуканих пайовиків. Історія з недобудованою багатоповерхівкою в мікрорайоні «Сонячний» на вулиці Маяковського досі у всіх на слуху і є наочним прикладом того, як дії одного забудовника підривають довіру до всіх інших. Серед учасників туру виявилася одна з ошуканих дольщіц, і стало зрозуміло, яке сильне психологічне потрясіння перенесла жінка, отримавши натомість вкладених коштів лише обіцянки замість квартири. Навіть той факт, що будинок повністю добудований і квартири в ньому продаються безпосередньо, без договору пайової участі, не міг переконати її в тому, що її не намагаються обдурити.

Гучні випадки банкрутства забудовників для тих, хто планує покупку квартири, повинні служити нагадуванням про необхідність відповідального ставлення до цього кроку. Однак обережність не повинна переростати в агресію. Історія «Тура по новобудовах» з калузької «Комсомолкою» показує, що є в нашому місті відповідальні забудовники, які дорожать своєю репутацією і дбайливо ставляться до вкладень пайовиків.

Гарна компанія

Наші тури завжди проходять у приємній атмосфері. Але в цей раз компанія підібралася особливо тепла. Обговорювали квартири, ділилися враженнями, давали один одному поради по ремонту, жартували і сміялися.

- Може, ми сусідами будемо? Ось було б здорово! - зізналася одна з учасниць туру. І все з нею погодилися. Так що «Тур по новобудовах» не тільки з вибором квартири, але і з сусідами може допомогти.

Іван РОМАНОВ.

«Молодіжний» готовий, але продовжує зростати

Квартал «Молодіжний» в мікрорайоні «Тайфун» вперше прийняв у себе «Тур по новобудовах» на найперших стадіях будівництва. Ми приїжджали з турами два рази в рік і бачили, як ростуть поверхи, як у віконних отворах з'являються рами, а над під'їздами - козирки. І з кожним роком зустрічав нас представник компанії називав все менше число доступних для покупки квартир.

Цього разу ми побачили, що в «Молодіжному» з'явилися перші мешканці. Прибрано оточував будівництво паркан, на парковках стоять автомобілі, у внутрішньому дворі монтують дитячий майданчик, а навколо будинку гуляють молоді мами з колясками. «Молодіжний» готовий. І майже весь розкуплений, але доглянути недорогу і якісно виконану квартиру ще можна.

Місце для творчості

У «Молодіжному» дуже цікаві, нестандартні планування квартир, зручні і залишають великий простір для творчості. Незвичайної форми передпокої і кімнати, напівкруглі лоджії, широкі можливості для перепланування - відразу відчувається, що це житло орієнтоване на покупця з творчою жилкою.

Всі квартири компанія здає з міжкімнатними перегородками, оштукатуреними стінами, керамзитовою стяжкою підлоги, повністю готової розводкою електропроводки з міді, якісними двокамерними склопакетами, всіма приладами обліку та сучасними радіаторами опалення.

Зараз в «Молодіжному» можна купити квартири в двох готуються до здачі корпусах. У повністю виконаному з цегли корпусі № 31 площа однокімнатних квартир становить від 34,64 до 48,96 кв. м, двокімнатних - 59,61-74,61 кв. м, трикімнатних - 76,91-83,13 кв. м. У сусідньому 12-14-поверховому цегляному будинку на 194 квартири є тільки однушки і двушки. Незважаючи на те що будинок готовий і скоро буде зданий в експлуатацію, забудовник пропонує досить привабливі ціни: однокімнатну квартиру можна придбати всього за 1,8 млн. Рублів, а найбільшу двушку площею більше 70 кв. м - в межах 3 млн. рублів.

доведена надійність

Основною перевагою ЖК «Молодіжний» є відповідальний, хто зберігає терміни забудовник, який завжди готовий піти назустріч покупцям, - фінансово-будівельна корпорація «Лідер». ФСК «Лідер» будує будинки в різних регіонах країни (від Москви і Санкт-Петербурга до Краснодарського краю), всюди дотримуючись єдиних стандартів якості.

У Калузі столичний гігант влаштувався в 2008 році. Тоді був зведений перший будинок житлового комплексу «На Сонячному бульварі» в мікрорайоні «Тайфун». потужності

ФСК «Лідер» дозволяють вести будівництво кількох корпусів одночасно. Компанія вже побудувала 7 багатоквартирних житлових будинків.

Будуть нові будинки!

Квартал для молодих сімей в мікрорайоні «Тайфун» приростає новими будинками вже не перший рік - одні добудовуються, інші тільки починають зводитись. Зараз ЖК «Молодіжний» приймає в свої ряди нову хату - корпус під номером 5, розташований на Сонячному бульварі. Це цегляний житловий будинок на 68 квартир. Тут можна взяти і простору однушку, і троячку зі зручною сучасним плануванням. Так що, якщо підшукуєте хорошу квартиру за доступною ціною, «Молодіжний» - завжди хороший варіант.

Більш детальну інформацію про умови акції, а також про вартість і наявність вільних квартир можна дізнатися за телефоном: +7 (4842) 59-51-20.

Проектні декларації розміщені на сайті: http://fsk-lider.ru/offers/regions/kaluga/

На Поле Свободи - за тишею і комфортом

Наступна зупинка була призначена у багатоповерхівки ТОВ «Казмін Будінвест»

Наступна зупинка була призначена у багатоповерхівки ТОВ «Казмін Будінвест»

Еталон благополуччя

Тихі вулички, велика кількість зелені, безліч будиночків радянського виробництва пропливало за вікнами нашого «Пазік» по шляху до новобудови. І ось парадокс: вона дуже органічно вбудувалася в навколишню архітектуру. Чималу роль в цьому зіграв консервативний дизайн фасаду, який виглядає строго і в той же час сучасно.

Будинок, що виріс в мікрорайоні з готовою інфраструктурою, за всіма параметрами відноситься до класу комфорт. Він 10-поверховий, 6-під'їзний, розрахований на 216 квартир. Побудований в кращих традиціях

ТОВ «Казмін Будінвест»: із силікатної цегли з облицюванням керамічною, з виконанням стяжки, штукатурки, електророзводки, розводки сантехнічних труб до місць користування. Опалення в квартирах індивідуальне, тому забудовником передбачені також монтаж опалювальних котлів та опалювальних радіаторів. Крім того, кожна квартира обладнана лічильниками газу, електроенергії, гарячої і холодної води, автономними пожежними сповіщувачами та системою водяного пожежогасіння.

Всіх екскурсантів вразило якість продаваних квартир.

Двушки і троячки - справжні «царські хороми», які вмістили всю нашу численну групу! Але навіть квартири мінімальної площі не виглядають тісними клітках. Цей ефект багато в чому досягається за рахунок вільного планування.

У під'їздах розташувалися безшумні вантажопасажирські ліфти, які витримують навантаження до 650 кг!

Не випадково будинку, які будує ТОВ «Казмін Будінвест», вважаються в Калузі еталоном благополуччя городян.

Місця вистачить усім

Тих, кому досі не пощастило побувати в будинках ТОВ «Казмін Будінвест», не могла не вразити та монументальність, з якої виконана новобудова на Поле Свободи. Учасники туру визначали побачене одним словом - «добротність».

- Ти подивися, яка кухня величезна, - обмінювалися екскурсанти враженнями. - Гід сказав: 14 квадратних метрів!

- І лоджії величезні - на них можна ще одну кімнату обладнати: кабінет чоловіка або веранду. Причому платити за них при покупці квартири нічого не треба!

- А вікна натуральні, дерев'яні!

- І розташований добре: поруч - зупинки громадського транспорту, магазини, через дорогу - дитячий садок і школа, а трохи далі - ще дві школи і садочка!

- Скажіть, а паркувальні місця будуть? - поцікавився у менеджера хтось з екскурсантів.

- Звичайно! У дворі скоро з'являться і зручна стоянка для автотранспорту, і великий дитячий майданчик, і зони відпочинку, і спортзал під відкритим небом - місця всім вистачить!

- А скільки вакантних квартир залишилося?

- У першій черги не продані в буквальному сенсі одиниці. Хоча і на них вже з'являються претенденти.

До слова, перша черга багатоповерхівки - а це 3 під'їзди - активно готується до здачі. Передача ключів новоселам намічена на червень. А зовсім скоро стартує будівництво другої черги, про який ми обов'язково розповімо в репортажах з наших наступних турів.

Проектні декларації опубліковані на сайті: www.казмін.рф . Інформація на момент публікації.

Черемушки по-новому

У центрі Калуги повним ходом йде будівництво сучасного житлового кварталу.

У центрі Калуги повним ходом йде будівництво сучасного житлового кварталу

Коли на початку 60-х років минулого століття в Москві, на місці села Черемушки стали зводити новий мікрорайон з великопанельних будинків, це стало справжньою подією у вітчизняній архітектурі та будівництві. Можна по-різному ставитися до ККД зараз, але тоді це був передовий край містобудівних технологій. «Нові Черемушки», зведенням яких в Калузі зайнялася компанія «Нове місто», також поєднують в собі всі найбільш актуальні будівельні технології нашого часу.

Учасникам туру показали перший, який готується до здачі і з майже повністю розпроданими квартирами 18-поверховий будинок. Поруч з ним піднявся над землею другий, вже 20-поверховий. Разом вони складають першу чергу забудови. Вони розташовані таким чином, що відстань між будинками - більше 100 метрів. Це дозволить кожному будинку мати своє «життєвий» простір. Дістатися до верхніх поверхів можна буде на безшумних швидкісних вантажопасажирських ліфтах. Всього в ЖК «Нові Черемушки» планується побудувати 5 житлових будинків.

При спорудженні житлового комплексу забудовник застосовує сучасні матеріали вітчизняних, в тому числі калузький виробників.

Опалення та гаряче водопостачання будуть здійснюватися за допомогою автономних газових котелень, розташованих на даху, що знизить витрати на комунальні послуги. Оздоблення квартир передбачає електричну розводку з установкою приладів обліку, стяжку підлоги, влаштування систем опалення, а також установку приладів обліку гарячої та холодної води.

У другому, 20-поверховому корпусі, який буде зданий в кінці наступного року, ще діють стартові ціни. Однокімнатну квартиру в ньому можна придбати від 1 600 000 руб. Майбутнім власникам квартир в новобудовах від «Нового міста» пропонуються зручні умови фінансування при укладенні договору участі в пайовому будівництві, безвідсоткова розстрочка платежу і індивідуальний підхід до кожного покупця. З огляду на ситуацію на ринку первинного житла, забудовник працює і з іпотекою, співпрацюючи з усіма великими кредитними організаціями Калуги. Так що купити квартиру в ЖК «Нові Черемушки» вигідно і безпечно в усіх відношеннях.

ОПИТУВАННЯ

Олена вважає, що всі квартири по-своєму гарні і вибирати потрібно те, що навколо них Олена вважає, що всі квартири по-своєму гарні і вибирати потрібно те, що навколо них.

- Зробити квартиру хорошою і затишній я зможу сама, а ось район і сусідів потрібно вибирати ретельно.

Петро і Наталя шукають двокімнатну квартиру, щоб менше платити за опалення Петро і Наталя шукають двокімнатну квартиру, щоб менше платити за опалення.

- Зараз у нас трикімнатна з центральним опаленням, - розповідає Наталя. - Діти вже давно живуть окремо, і нам така велика квартира не потрібна, тим більше що тільки за опалення ми платимо по 5000 на місяць. Так що ми шукаємо двушку з індивідуальним опаленням і щоб в цегляному будинку - буде і тепло, і ненакладно.

Подружжя Юрій та Анна вибирають квартиру давно, а тому мають цілком конкретні вимоги: Подружжя Юрій та Анна вибирають квартиру давно, а тому мають цілком конкретні вимоги:

- Цегла, дві кімнати, велика кухня, роздільний санвузол, - перераховує Юрій. - Щоб ціна відповідала якості, ну і іпотека була не надто великою.

Андрій і Аня планують мати багато дітей, а тому і квартиру шукають простору Андрій і Аня планують мати багато дітей, а тому і квартиру шукають простору.

- У нас вже є син, і я вважаю, що нам пора заводити другу. Дружина каже: «Добре, але тільки коли переїдемо в трикімнатну квартиру». Тому я доглядаю відразу чотирикімнатну - на перспективу. Таких пропозицій в Калузі трохи, але я впевнений, що знайду.

Страхування як надійний захист інвестицій пайовиків

Здорове бажання кожної людини - життя в комфортних умовах. На даний період часу участь в пайовому будівництві є найбільш доступним способом для вирішення цього завдання. Пайовик є вразливою ланкою, оскільки, не маючи досвіду і розуміння всіх процесів в питаннях будівництва, дуже складно прийняти правильне рішення щодо вибору забудовника, щоб в подальшому не перейти в статус обманутого пайовика.

Для захисту громадян, Які стали учасниками Пайовий будівництва, держава в рамках 214-ФЗ Зобов'язано забудовника гарантуваті свою Громадянська відповідальність (ДОЗ) относительно Виконання зобов'язань, зазначеним в договорі пайової участия (ДДУ). Альо если квартири застраховані в ненадійною компании, то в разі банкрутства страховика Пайовик могут Залишити без страхової ПІДТРИМКИ. Держава стоит на варті інтересів пайовіків, тому вимоги до страхових компаний, Які займаються страхуванням ДОЗ, дуже Високі. Сейчас период годині в списку Центробанку фігурують 16 компаний и Общество взаємного страхування (ОВС). Серед компаній, акредитованих ЦБ, експертний лідер страхування цивільної відповідальності забудовників - СК «РЕСПЕКТ», що створила унікальну трирівневу систему оцінки та прийняття ризиків.

Генеральний директор СК «РЕСПЕКТ» Олександр Артамонов: Генеральний директор СК «РЕСПЕКТ» Олександр Артамонов:

Пріоритетом нашої страхової компанії є захист прав пайовиків. На великій території нашої країни у нас активно працюють 58 регіональних представництв. Побудована в СК «РЕСПЕКТ» система дозволяє вести контроль за всіма застрахованими будівельними об'єктами на всіх етапах взаємодії з девелопером. Гарантією надійності інвестицій пайовиків є укладені забудовником договори пайової будівництва з нашою страховою компанією ».

Представницький офіс СК «РЕСПЕКТ» в Калузі функціонує вже більше року. Керівник цього регіонального підрозділу Світлана Сівенкова бере участь в профільних заходах на регулярній основі, обізнані учасників пайового ринку про важливість і нюансах роботи страхових компаній.

Ми прекрасно розуміємо відповідь-ність, яка лежить на плечах страхових компаній, що займаються соціально значущим видом страхування. Підхід до своєї роботи СК «РЕСПЕКТ» професійний і оптимальний: наші співробітники ведуть застраховані об'єкти в кожному регіоні, здійснюючи інспекційні виїзди на об'єкти на регулярній основі, де є наші представництва, а департамент будівельного моніторингу з центрального офісу курирує застраховані об'єкти наших клієнтів на всій території РФ. Крім моніторингу будівельних об'єктів ми займаємося аналітикою ринку нерухомості для отримання інформації по локальних забудовникам і їх об'єктів. У самих забудовників є можливість на пряму контактувати з представницьким офісом в нашому місті. Ми забезпечуємо максимальну простоту, зручність і швидкість роботи, прекрасно усвідомлюючи необхідність такого підходу для забудовника. Страхування в СК «РЕСПЕКТ» є безумовним показником якості забудовника.

Додатковий офіс «Калуга»:

  • 248001, м Калуга, вул. Суворова, д. 126.
  • Режим роботи: пн-пт: 10: 00-18: 00, сб, нд: - вихідний.

Режим роботи: пн-пт: 10: 00-18: 00, сб, нд: - вихідний

На сьогоднішній момент Газпромбанк пропонує одну з найгнучкіших і зручних програм іпотечного кредитування на російському ринку. Ви можете отримати кредити на покупку вже готового і споруджуваного житла.

У Газпромбанку з 30.04.2017 діє спеціальна іпотечна акції, яка триватиме до 30.12.2017. Акція діє для всіх категорій клієнтів на всій території Росії. Мінімальна відсоток-ва ставка при придбанні квартири у юридичної особи з оформленим правом власності та договором особистого страхування становить 10% * при терміні кредиту до 10 років.

На сьогоднішній день це найбільш цікава пропозиція на ринку іпотечного кредитування.

У разі, якщо клієнт купує квартиру в споруджуваному будинку (без оформленого права власності) на строк до 25 років з оформленим договором особистого страхування, ставка складе всього 10,25% *. Завдяки зниженню Газпромбанком відсоток-них ставок, значно зменшується щомісячний платіж клієнта, що дозволяє позичальникові придбати більш дорогу квартиру.

Разом з цим Газпромбанк планомірно покращує продуктову пропозицію для військовослужбовців учасників програми накопичувально-ипот-чной системи. Таким клієнтам Банк пропонує іпотечні кредити за ставкою від 10,6% *. При первинному внеску від 20% і терміні кредиту до 25 років військовослужбовець може оформити позику на суму до 2 250 000 руб. *. Відмінна новина для офіцерів і членів їх сімей!

Детальну інформацію ви можете дізнатися в офісі Банку:

  • за адресою м Калуга, вул. Рилєєва, д. 4,
  • або зателефонувавши за телефонами: (4842) 22-22-00; 22-35-77.

* - повні умови кредитних програм розміщені на http://www.gazprombank.ru/personal/

ДОВІДКОВО

«Газпромбанк» (Товариство з обмеженою відповідальністю) - один з найбільших універсальних фінансових інститутів Росії, що надає широкий спектр банківських, фінансових, інвестиційних продуктів і послуг корпоративним і приватним клієнтам, фінансовим інститутам, інституціональним і приватним інвесторам. Банк входить до трійки найбільших банків Росії за всіма основними показниками і займає 3-е місце в списку банків Центральної та Східної Європи за розміром власного капіталу.


Коментарі читачів: 17 шт.

Що там новенького?
Може, ми сусідами будемо?
Скажіть, а паркувальні місця будуть?
А скільки вакантних квартир залишилося?