Строительство »

Собянін оглянув будівлю адміністративно-ділового центру "Комунарка"

Фото: stroi.mos.ru

Сергій Собянін оглянув перший об'єкт в складі адміністративно-ділового центру "Комунарка". Це семиповерхова будівля площею 31,8 тисячі квадратних метрів.

Воно складається з корпусів "А" з підземним паркінгом і "Б". Крім офісних площ і підземної парковки, в будинку є їдальня, буфет, гардероб, актовий зал та інші приміщення для комфорту працівників та відвідувачів.

Першою організацією, яка почала роботу в новій будівлі, стала префектура Тіна . Також тут планується розмістити Центр державних послуг для бізнесу, Управління соціального захисту населення, підрозділи ФНС Росії і Росреестра, службу "одного вікна" МосгорБТІ, Моськомархитектури, департаменту міського майна та інших міських і федеральних органів влади.

Розміщення в одному місці великої кількості органів влади дозволить підвищити доступність і якість державних послуг, що надаються жителям і організаціям Тіна.

Згідно з Генпланом, до 2035 року в Тіна буде зведено близько 90 мільйонів квадратних метрів житла з урахуванням 30 мільйонів квадратних метрів, вже побудованих раніше. А також 64 мільйони квадратних метрів комерційної нерухомості з урахуванням 10 мільйонів квадратних метрів, які вже зведені. Таким чином, найближчі шість-сім років пройдуть під знаком активного будівництва.

Ця динаміка буде супроводжуватися не менш активним розвитком соціальної інфраструктури, адже тільки за перші п'ять років після утворення, населення Тіна приросло на 55 відсотків: тепер тут проживає понад 340 тисяч жителів, в тому числі значна кількість молодих сімей.

Читайте також

Поділитися в соціальних мережах: