Строительство »

Інструмент Полтавський алмазний інструмент

 1. полтавський алмазний інструмент купити в м.Москва «Полтавський алмазний інструмент» - це найбільший...
 2. Прайс-лист на вироби заводу «Полтавський алмазний інструмент»
 3. 100% -ва гарантія кращої ціни
 4. Як купити інструмент «полтавський алмазний інструмент»?

полтавський алмазний інструмент купити в м.Москва

«Полтавський алмазний інструмент» - це найбільший завод свого сегмента не тільки на Україні, але і в межах СНД «Полтавський алмазний інструмент» - це найбільший завод свого сегмента не тільки на Україні, але і в межах СНД. Він поставляє продукцію в 25 країн світу.

«Полтавський алмазний інструмент» (Полтава, Україна) в листопаді 2005 року виділився зі складу ВАТ «Полтавський алмазний завод» (заснований в 1966 році).

Підприємство використовує передові технології і високоякісне сучасне обладнання. Завод сертифікований за системою якості ISO 9001: 2008. Система управління якістю виключає появу браку в поставляються партіях товарів. Кваліфікація співробітників системно підвищується. Незважаючи на політичні та економічні проблеми, завод не здає позицій, а навпаки, завойовує нові ринки збуту.

«Полтавський алмазний інструмент» в Росії відомий, перш за все, своїми алмазними колами.

Каталог заводу «Полтавський алмазний інструмент»

Каталог виробів заводу «Полтавський алмазний інструмент» в магазині «Ринком» включає круги алмазні різних розмірів. Кожна позиція забезпечена кресленням і докладними технічними характеристиками.

Крім того, завод виробляє:

 • свердла;
 • кола для обробки лінз;
 • волочильний інструмент;
 • алмазні олівці.

Інструмент випускається в трьох виконаннях: базис, стандарт, преміум.

Прайс-лист на вироби заводу «Полтавський алмазний інструмент»

Пропонуємо придбати на вигідних умовах алмазні кола, які випускає «Полтавський алмазний інструмент», прайс-лист включає повний перелік і вартість реалізованих виробів.

«Ринком» працює безпосередньо з заводом і з його офіційним представником на території Росії. Покупцям гарантується:

 • якість виробів;
 • відсутність контрафакту;
 • повну відповідність інструменту супровідним документам;
 • доступні ціни.

100% -ва гарантія кращої ціни

Якщо ви знайшли в іншому магазині вироби «Полтавського алмазного інструменту» дешевше, «Ринком» готовий зробити індивідуальну знижку на всю партію замовленого товару.

Як купити інструмент «полтавський алмазний інструмент»?

Для того щоб замовити і купити обраний вами товар, знайдіть його в каталозі інструменту, вкажіть його кількість і клацніть на кнопку «Купити», потім необхідно перейти в пункт меню « Ваша корзина »І заповнити невелику форму замовлення із зазначенням ваших координат. Після цього на вашу електронну пошту (якщо вона вказана вірно) прийде лист, про те що ваша заявка прийнята.

доставка інструменту

Замовлений в нашій компанії інструмент доставляється практично в будь-яке місто Росії за допомогою транспортних компаній. За замовчуванням, всі рахунки виставляються без урахування транспортних витрат.

Детальніше про доставку в міста Росії

Повернення товару належної якості

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст. 26.1 закону «Про захист прав споживачів» Покупець має право відмовитися від товару в будь-який час без пояснення причин до його передачі, а після передачі товару - протягом 7 днів.

Повернення товару належної якості можливий за умови, якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки.

У разі відмови від товару компанія здійснює повернення коштів, сплачених Покупцем за договором, за винятком витрат на доставку повернутого товару від Покупця, протягом 10 днів з дня пред'явлення Покупцем відповідної вимоги.

Обмін товару належної якості

Згідно ст. 25 «Про захист прав споживачів» Покупець має право обміняти товар належної якості на аналогічний товар у продавця, у якого цей товар був придбаний, якщо вказаний товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, забарвленням, розміром або комплектації. Обміняти товар на відповідний Покупець може протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.

Обмін проводиться тільки за умови збереження товарного вигляду і споживчих властивостей товару, наявності товарного чека або іншого документа, що підтверджує оплату, а також, якщо зазначений товар не був у вживанні. У разі, якщо аналогічний товар відсутній у продажу, Покупець має право вимагати повернення грошових коштів, сплачених ним за вказаний товар.

У разі відмови від товару компанія здійснює повернення коштів, сплачених Покупцем за договором, за винятком витрат на доставку повернутого товару від Покупця, протягом 14 днів з дня пред'явлення Покупцем відповідної вимоги. Крім того, за угодою з продавцем, Покупець може обміняти товар при надходженні аналога в продаж.

Повернення товару неналежної якості

У разі виявлення недоліків товару Покупець має право:

 • Вимагати заміни на товар цієї ж марки (моделі);
 • Вимагати заміни на такий же товар іншої марки (моделі) з відповідним перерахуванням купівельної ціни;
 • Зажадати відповідного зменшення купівельної ціни;
 • Відмовитися від виконання договору купівлі-продажу і зажадати повернення сплаченої за товар суми .;

Повернення товару неналежної якості здійснюється засобами продавця.

Наведені вище умови повернення / обміну товару не поширюються на товар, виготовлений за індивідуальним замовленням Покупця.

Компанія Ринком допускає наявність помилкової або неточної інформації про товар, що знаходиться на нашому сайті www.rinscom.com. Переконливо просимо Вас, щоб уникнути неприємних ситуацій звертатися до наших менеджерів за уточненням інформації про товар. "

Як купити інструмент «полтавський алмазний інструмент»?