Строительство »

Скільки часу ⏰ необхідно, щоб кинути палити 🚬?

  1. Перший етап
  2. Другий етап
  3. Статистичні данні

Чи відчуваєте? Це запах нового життя. Приємно пахне, правда? Фактично залишилося всього нічого - відмовитися від сигарет! Але як зрозуміти скільки часу потрібно курцеві, щоб кинути палити? Не важливо, дівчині або хлопцю, чоловікові або жінці. Немає практично жодної різниці. Скільки днів потрібно для цього? Все індивідуально. Адже комусь достатньо прийняти рішення і все піде само. Кому-то потрібні роки. А хтось взагалі ніколи не впевнений. Давайте докладніше розглянемо питання, скільки потрібно не курити щоб кинути палити.

Але в загальному і цілому, людину можна вважати некурящим після року утримання від сигарет. Після цього ризик зриву значно знижується. Рік обраний тому, що в перебігу цього терміну зривається близько 95% тих, хто кинув палити. А поки давайте пройдемося по етапах відмови від куріння. Скільки днів потрібно потерпіти, щоб пройшли симптоми нікотинової абстиненції.

Перший етап

Підготовка до відмови від сигарет, і сам відмову.

Задайте собі питання - ти кинеш курити на 12 місяців? Якщо не обманювати себе і прислухатися до почуттів, відповідь прийде сам собою. Якщо ви не впевнені в своїх силах, якщо є думки закурити, відчуєте сумніви. Вони є практично у будь-якого, і це нормально. Але якщо сумніви досить сильні, прислухайтеся до них. Може, вам варто додати в свій арсенал кидає додаткові матеріали до перегляду або прочитання? Тоді впевненості додасться. В ідеалі обзавестися таким собі планом відмови від куріння. З ним буде ще спокійніше.

Будете питати себе, не згадуйте слово ' назавжди '. Невідомість і незмірність лякають.

Другий етап

Тут все трішки складніше. Кинути палити легко, купірувати нікотинову абстиненцію легко, а от не зірватися вже складніше. Справа в тому, що симптоми відмови - це одне. А психічні моменти - інше. І який би спосіб або засіб відмови ви не використали, психіка зробить свою справу - вона захоче повернути вас назад. Тому, вам потрібно поміняти своє життя так, щоб ніяких слідів минулого залежності в ній не залишалося. Хоча б не перші місяці. Потім стане легше.

І саме в цьому складність. Саме з цієї причини більшість зривається в перебігу першого року без сигарет. Складно вести здорове життя, складно взяти відповідальність за своє здоров'я і майбутнє. Простіше опустити руки і сказати - я слабак (чка), і не можу кинути. Тому перейду на електронні сигарети або будь-яку іншу форму залежності.

При цьому варто враховувати, що зміна форми залежності справи не вирішить. Швидше посилить. Але про це пізніше.

Статистичні данні

Дивлячись на дані чеських колег, отримуємо досить неприємну картину. До року без сигарет, за допомогою фахівця і використанні лікарських препаратів, доходять 25% тих, хто кинув. 75% при цьому зриваються. І це не фантастичні 95% ефективності, як обіцяють окремі представники ринку, це реальні дані. Дивлячись на дані чеських колег, отримуємо досить неприємну картину

Під фахівці мають на увазі психологічна допомога. Допомога медичного працівника полягає тільки в рекомендації кинути палити.

Крім того, по всіх клінічних розкладами стійкий термін ремісії (життя без сигарет) становить п'ять років. Після нього ризик зриву не збільшується. Тобто, до 5 років ризик зриву знижується. Цікаво, що знижується він хвилеподібно.

Не дивлячись на ці дані, в них немає нічого страшного. Курці, як і інші залежні, дуже сильні особистості. Багато з нас не змогли виразити себе іншим способом, і пішли в куріння. Вся принадність ситуації полягає в тому, що відмова від куріння несе за собою море переваг. Використовуючи які, ви зможете різко рвонути вгору, обігнавши всіх конкурентів! Але про це в наступних замітках.

Кинути палити вам допоможе план кидає .

Приємно пахне, правда?
Але як зрозуміти скільки часу потрібно курцеві, щоб кинути палити?
Скільки днів потрібно для цього?
Задайте собі питання - ти кинеш курити на 12 місяців?
Може, вам варто додати в свій арсенал кидає додаткові матеріали до перегляду або прочитання?