Строительство »

Як кинути курити за допомогою електронної сигарети, оновлене керівництво, 2018

  1. ЕТАП №1: Поступовий перехід
  2. ЕТАП №2: ПОВНИЙ ПЕРЕХІД
  3. ЕТАП №3: ПОВНИЙ ВІДМОВА
  4. Загальні рекомендації:

Дослідження на тему електронних сигарет свідчать про те, що електронні сигарети допомогли перемогти проблему куріння для сотень тисяч курців по всьому світу. Давайте розберемося в принципах цього процесу і зможемо кинути палити разом з Вами.

Навіть перша електронна сигарета була розроблена китайським фармацевтом, який багато курив і хотів побороти свою звичку назавжди. У нього вийшло. Наприклад послідовники мільйони інших людей, яких з кожним роком стає все більше і більше.

Електронна сигарета - замінник звичайної. Нікотин, який знаходиться в рідині, безпечний і менш концентрований ніж в тютюні, а задовольняє нікотинову залежність - так само.

Використання електронної сигарети дуже схоже на куріння. Ви також будете робити затяжку, але отримувати замість диму пар. Якщо звести рівень нікотину до 0 мг (ми продаємо рідини без нікотину), ви отримуєте абсолютно безпечне ширяння і швидко відвикають від тютюнової залежності.

Для того, щоб швидко кинути палити за допомогою електронної сигарети, слід пройти кілька етапів.

ЕТАП №1: Поступовий перехід

ЕТАП №1: Поступовий перехід

Тривалість етапу: 7-14 днів.

На першому етапі, наша задача психологічно відвикнути від звичайних сигарет і поступово звикнути до електронної сигарети.
Потрібно усвідомити, що Ви готові кинути палити і просто почати насолоджуватися цим процесом. Почати прислухатися до свого тіла.

Важливо максимально заміщати звичайні сигарети електронними, не можна собі дозволяти більше 2-х сигарет в день.

потрібно використовувати рідини для електронних сигарет з досить високим рівнем нікотину, щоб Ви не відчували нікотинове голодування і більший стрес від незвичної середовища.

Для моделей на сигаретну тягу рекомендована фортеця: 6, 12 мг / мл.
Для моделей на кальянную тягу: 3, 6 мг / мл.

ЕТАП №2: ПОВНИЙ ПЕРЕХІД

ЕТАП №2: ПОВНИЙ ПЕРЕХІД

Тривалість етапу: 1 місяць.

Ваше завдання на цьому етапі повністю перейти на електронну сигарету. Ви весь час повинні користуватися тільки їй. Ніяких більше перекурів.
Другим важливим завданням є перехід на фруктові і кондитерські смаки. Таким чином вашому організму буде необхідний тільки нікотин, а не сигаретний смак.

Моторика вашого тіла зміниться, Ви перестанете піклується про кількість сигарет, відчуєте легкість сприйняття ситуації, почнете краще відчувати смаки і запахи.

Запах сигарет стане неприємним вже через тиждень. Це те, що Вам потрібно, якщо на сигарети більше не тягне, можна переходити до останнього етапу.

ЕТАП №3: ПОВНИЙ ВІДМОВА

ЕТАП №3: ПОВНИЙ ВІДМОВА

На цьому етапі, наша задача поступово відмовитися від нікотину і самого процесу. Боротьба з психологічною залежністю виходить на перший план

І хоча Ви вже психологічно відвикли від звичайних сигарет, краще процес відмови від нікотину розбити на 2 під етапу.

Етап Період Мета 1 під етап 2 тижні Поступове зниження рівня нікотину шляхом переходу на більш слабкі рідини і розведення за допомогою рідини 0 мг 2 під етап 2 тижні Повний перехід на рідини без нікотину

Після переходу на рідини без нікотину, Ви офіційно зможете називати себе некурящим.

Далі залишається вирішувати особисто чи варто відмовлятися від вейпа або залишатися ще на якийсь час. У будь-якому випадку відмова нікотину надасть Вам вибір.

Звичайно, всі зазначені терміни етапів є умовними. Кожен організм влаштований за своїм, також відрізняється і психологія і мотивація. Але в цілому варто дотримуватися загального процесу, тоді вийде плавно і невимушено кинути палити.

Загальні рекомендації:

  • Найскладнішими для Вас виявляться перший і останній етапи.
  • На першому етапі варто уважно підбирати фортеця рідини. Якщо рідина буде дуже міцною, ви швидше за все не зможете нормально парити, а якщо занадто легкою не буде замінювати.
  • Особливу увагу слід приділяти оточенню, не піддаватися глузуванням або сформованому раніше ритуалам.
  • Навіть якщо Вам буде здаватися, що, чогось не вистачає, не зупиняйтеся.
  • Тимчасові незручності зміняться поліпшенням самопочуття і загальним спокоєм.

Ну і на останок мотиваційний відео:

Бажаємо Вам удачі в процесі відмови від куріння і запевняємо, що описана методика дієва і ефективна. Якщо не виходить швидко, розтягніть процес.

Вас може зацікавити: