Строительство »

Новобудови в Бронниця, ціни, купити квартиру в новобудові в Бронниця в Московській області, 1Dom.Ru

Місто Бронниці, розташований в 38-43 км від МКАД по Новорязанському шосе - справжня сучасна мекка для любителів заміського життя і повноцінного відпочинку в екологічно чистих і красивих місцях Місто Бронниці, розташований в 38-43 км від МКАД по Новорязанському шосе - справжня сучасна мекка для любителів заміського життя і повноцінного відпочинку в екологічно чистих і красивих місцях. Незважаючи на те, що місто пристойно віддалений від Москви, при необхідності дістатися до центру столиці можна всього за кілька годин громадським транспортом, а якщо сісти за кермо, то шлях до столиці займе менше години.

Бронниці - унікальне місце поблизу Москви, де нові житлові комплекси чудово гармонують з архітектурними пам'ятками кінця XVIII століття і приватних будівель середини-кінця минулого століття. У місті як і раніше висока частка старої забудови, але це лише свідчить про те, що новобудови Підмосков'я в Бронниця будуть будуватися з кожним роком активніше, щоб відновити вигляд міста. Уже сьогодні продаж новобудов в Бронниця цікавить все більшу кількість потенційних покупців недорогого, але якісного і комфортного житла поблизу столиці. А з нарощуванням темпів будівництва новобудов в Бронниця збільшиться і попит на житло, відповідно, і вартість житлоплощі.

Чому варто купити квартиру в Бронниця саме сьогодні? В даний момент в місті ведеться часткова забудова порожніх територій і оновлення застарілого житлового фонду, будуються необхідні об'єкти соціальної інфраструктури, а разом з ними - і під'їзні шляхи, а також необхідні транспортні розв'язки. Крім цього в перелік переваг придбання нерухомості в Бронниця слід включити також прекрасну екологічну обстановку (сосновий ліс, наявність річок, озера Бєльського і групи островів), велике кількості робочих місць, наявність вузів, шкіл, медичних, культурних, торгово-розважальних і дошкільних установ, реалізуються проекти дорожнього будівництва, непогане розвиток міського транспорту і наявність приміських маршрутів, а також масштабні містобудівні плани на масову забудову міста до 2020 року.

На момент масової забудови міста, яка вже розпочата, вартість житла набагато більш прийнятним, ніж при закінченні. А це ще один козир в руках потенційних покупців нерухомості, що змушує саме зараз впритул підійти до вирішення проблеми з житлом і купити новобудову в Бронниця. Так що на роздуми залишається не так вже й багато часу.

Автодороги, відстань від МКАД

Новорязанське ш. (М5 "Урал") , 38 км .... 43 км

Час в дорозі до найближчих станцій метро:

50-60 хв. на автобусі до ст. м. Вихіно. На електричці від ж / д станції Бронниці до Вихіно: 53 хвилини

Чисельність населення

18.7 тис. Жителів

Площа

22 кв. км.

Щільність населення

0.85 тис. Чол. на кв. км. - менше, ніж в середньому в містах Підмосков'я

Найближчі залізничні станції, відстань до них

ж / д станція Бронниці (13 км)

Найближчі міста, відстань до них

Раменське (25 км), Жуковський (30 км)

Особливості забудови і заселення

У центральній частині Бронниця збереглася планування вулиць кінця XVIII століття і забудова XIX - першої половини XX ст. в. Частка приватної забудови і старого житла як і раніше висока.

У 1970-ті-1980-ті роки побудовано 9-10-поверхові панельні і цегляні житлові будинки.

У 2000-і роки зводилися переважно 5-7-поверхові цегляні та монолітно-цегляні будинки, в т. Ч. Мікрорайон комплексної забудови на південному сході м Бронниці.

Кілька житлових корпусів побудовані для сімей офіцерів Міноборони і для переселенців з районів Крайньої Півночі.

Підприємства та організації. Ринок праці

У Бронниця функціонують велике виробництво дерев'яних будинків «Поліном» (більш 7 тис. Будівель в рік, входить до групи компаній «Зодчий») Розвинене виробництво ювелірних виробів ( "Бронницкий ювелір", річний оборот - понад 2 млрд. Руб.).

Також працюють ливарно-механічний завод, підприємство-виробник пластикових панелей і профільних пластикових виробів, кожгалантерейная фабрика «Галатея» (шкільні ранці, близько 100 тис. Штук на рік, поставка в понад 50 міст Росії), хлібобулочний і м'ясокомбінат. У Бронниця розташований завод і випробувальний полігон Міноборони, де проходить випробування вся автомобільна техніка, що йде на озброєння в Російську армію.

За офіційними даними, середня зарплата в місті в 2017 р становила трохи більше 45 тис. Руб.

У лютому 2018 року в Інтернеті було понад 100 вакансій (найбільш затребувані водії, бухгалтери та медперсонал) і понад 170 резюме з Бронниця. Середня зарплата, пропонована претендентам - 49 тис. Руб. (В середньому по Московській області - 35 тис. Руб.).

Екологія, водойми, природа

Озеро Більське з островами, річки Кожурновка, Вохрінка. Соснові ліси. Екологічна обстановка благополучна.

Дороги. Пробки. Перспективи дорожнього будівництва

Мале Московське кільце (А107). Пробки періодично виникають на Новорязанському шосе на ділянці від МКАД до Люберец. Крім ЦКАД, в планах значиться будівництво об'їзної дороги Бронниця і хорди, що з'єднує Рязанське і Новорязанське шосе в районі Люберец. Безпосередньо в Бронниця запланована реконструкція моста через Москву-ріку.

Локальний пасажирський транспорт

3 внутрішньоміських і близько 10 приміських автобусних маршрутів (до ст. Бронниці, міст Коломна, Раменське і ін.)

Новобудови м Бронниці в лютому 2010 р

1-кімнатні квартири в новобудовах в Бронниця продаються за цінами від 1.9 млн. Руб. Середня вартість 1 кв. м. в новобудовах м Бронниці - 51 тис. руб., середня цифра по Раменському у району без урахування м Раменське - 56 тис. руб. Кількість адрес в Бронниця в продажу - 4 (всі будинки-цегляні та монолітно-цегляні). Більш детальну інформацію про новобудови в Бронниця см. в базі даних.

Вторинний ринок житла за станом на лютий 2010 р

Мінімальна вартість 1-кімнатних квартир в м Бронниці - 1.7 млн. Руб., 2-кімнатних - 2.6 млн. Руб., 3-кімнатних - 3.2 млн. Руб.
Середня вартість 1 кв. м. в м Бронниці на вторинному ринку - 55 тис. руб.
В м Раменське мінімальна ціна 1-кімнатної квартири - 2.3 млн. Руб., Середня ціна 1 кв. м. житла - близько 62 тис. руб.

Оренда житла

1-кімнатні квартири: від 15 тис. Руб. у місяць,
2-кімнатні квартири: від 17 тис. Руб. у місяць.

містобудівні плани

Прогнозується, що до 2020 року площа житлового фонду міста зросте з 450 тис. До 750 тис. Кв. м., а чисельність населення збільшиться до 25 тис. чоловік. Заплановано розміщення нових транспортних і логістичних підприємств.

Медицина

Бронніцком міська муніципальна лікарня (більше 40 відділень, кабінетів і служб), чисельність персоналу - понад 400 співробітників. Середня зарплата в мед. установі зросла в 2008 р на 26% в порівнянні з 2007 р

Освіта

У Бронниця функціонують філія МАДИ з автодорожнім коледжем при ньому, філія Московського державного агроінженерного університету. Працює дитяча школа мистецтв (відділення: фортепіано, балалайка, баян, акордеон; вокальне), культурно-дозвільний центр «Бронниці» (танцювальна студія і кілька студій комплектування особовим складом), молодіжний центр «Алібі» (проведення конкурсів «Міс і Містер Бронниці» і проведенні рок-концертів). У Бронниця 4 загальноосвітні школи (в т. Ч. Вечірня) і 7 дитсадків. У 2008 році відкрито новий сучасний школа. 2 дитячі садки значаться в планах на найближчі 2-3 роки.

Торгівля, сфера послуг

Гіпермаркет «Карусель», відділення 4 російських банків. Закінчено будівництво нового критого ринку. Побудовано будинок для «Макдоналдса».

Пам'ятки, культура, мистецтво, пам'ятники архітектури

Собор Михайла Архангела (1695-1705), казарми кінного полку (початок XIX століття), Єрусалимська церква (поч. 1840-х р.р.), церкви Іоанна Милостивого і Успіння Божої Матері (обидві - XIX ст).

Центральна частина міста зберегла регулярне планування кінця XVIII століття. В м Бронниці функціонують виставковий зал з постійно оновлюваною експозицією, краєзнавчий музей; міська та дитяча бібліотеки.

Відпочинок, спорт, розваги

Спорткомплекс з гребним каналом на оз. Більському, міський стадіон. Всього в м Бронниці 15 футбольних полів, в т. Ч. 1 зі штучним газоном, побудоване за грантом ФІФА.

СДЮШОР (спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву), ГУОР (державне училище олімпійського резерву), спеціалізації: веслування на байдарках і каное, футбол.

Телефонні номери

(495) 996-хх-хх, (496) 46х-хх-хх

Злочинність, рівень ДТП

Переважають крадіжки, тяжких злочинів небагато. Кількість ДТП з постраждалими, а також кількість жертв ДТП знизилася в 2008 р майже вдвічі в порівнянні з 2007 р

інші особливості

В м Бронниці відчувається нестача трансформаторної енергетичної потужності.

ЦЕ ЦІКАВО!

Бронниці відомі з 1453 роки як велике торгове село Броннічі на тракті Москва - Коломна. В кінці XVII століття, за царя Федора Олексійовича Романові, в Бронниця був заснований кінний завод. На початку XVIII в. Петро I віддав село у власність Олександру Меншикову.

Існують 3 основні версії походження назви «Броннічі»: а) передбачається, що тут жили майстри-Бронники; від слово «лайка» (тут періодично проходили битви з татарами); б) від імені слов'янського князя Броніслава.

У 1781 р Бронниці отримали статус повітового міста Московської губернії, був затверджений герб із зображенням коня, «в знак того, що в цьому місці були славні кінські заводи».

У Бронниця деякий час жив і похований Іван Пущин, декабрист і друг А. С. Пушкіна. У числі прямих нащадків Пушкіна, що жили в Бронниця - старший син Олександр Олександрович Пушкін (в 1860-і р.р. світової посередник в Бронніцком повіті) і внук Олександр Олександрович-молодший, 1890-х р.р. - земський начальник, з 1897 по 1916 р.р. - голова повітової земської управи. А. А. Пушкін похований в Бронниця, йому встановлено пам'ятник.
У радянський період Бронницкий район неодноразово розформовували і знову створювали, в результаті, в 1960-і р.р. район об'єднали з Раменским, з центром в м Раменське.
В середині 1990-х років р Бронниці виведений зі складу Роменського району в пряме обласне підпорядкування, ставши окремим муніципальним утворенням Московської області.

Чому варто купити квартиру в Бронниця саме сьогодні?