Строительство »

Скільки бере ріелтор за продаж квартири

Майже у всіх, хто зібрався духом і вирішив нарешті поліпшити свої житлові умови, виникає питання про те, скільки бере ріелтор за продаж квартири в 2018 - 2019 році

Вибір ріелтора за мінімальною вартістю послуг - за таким принципом починають собі шукати агента добра половина клієнтів на ринку нерухомості.

І треба сказати, є з чого вибрати ...

І треба сказати, є з чого вибрати

Тетяна Мамонтова - ріелтор в Москві

8-903-170-13-84

Вільний продаж квартири від 50 000 Р Продаж дорогих квартир від 12 млн.руб 1% відсоток Супровід угоди купівлі продажу квартири від 30 000 Р Купівля квартири на вторинному ринку від 50 000 Р Купівля новобудови від 20 000 Р Обмін (альтернатива - продаж однієї і покупка іншої квартири) від 100 000 Р Продаж гаража, машиномісця від 20 000 Р Продаж земельної ділянки, будинку, дачі від 100 000 Р Купівля ділянки, будинку, котеджу від 100 000 Р Супровід угоди із заміської нерухомості від 30 000 Р Складання ріелторських договорів від 2 000 Р Приватизація житла від 20 000 Р Оцінка квартири Безкоштовно Консультації безкоштовно Здати квартиру, кімнату безкоштовно Зняти квартиру, кімнату 50%

Скільки беруть ріелтори за свої послуги?

Взагалі все пропозиції на ринку надання ріелторських послуг можна поділити на 3 групи.

 • Великі агентства.
 • Контори поменше.
 • Приватні ріелтори.

Солідні столичні агентства диктують кліетам свої правила гри. Звернувшись в авторитетну контору з гучним ім'ям замовнику доведеться гарненько розщедритися. Ставка комісійних може досягати до 7% від суми угоди.

Контори поменше змушені пропонувати вигідніші умови, щоб конкурувати з корпоративними монополістами ринку, в невеликому агентстві з вас візьмуть від 3 до 5 відсотків від вартості нерухомості.

Приватникам, за великим рахунком, залишаються крихти зі столу.

Але, як співає Гребенщиков «Будь ти хоч Роллс Ройс - все одно стояти в пробці ...»

Коли платити?

Порядок і форма оплати повинні в обов'язковому порядку обговорені заздалегідь і зафіксовані в договорі.

Оплата послуг ріелтора може проводитися.

 • Після повного завершення угоди. Коли отримані документи, що підтверджують перехід права власності на нового власника.
 • Після підписання договору купівлі-продажу. У момент закладки грошей в банківську комірку.
 • І варіант з передоплатою. Коли якась частина грошей виплачується ріелтору в якості авансу. Частина, що залишилася грошей за послуги передається замовником після отримання підтвердження переходу права власності з Росреестра.

Від чого залежатиме вартість послуг?

Як напевно в будь-якій справі на ціноутворення ріелторських послуг впливає складність угоди. Чим складніше - тим дорожче, легше - дешевше. Але для цього, щоб відповісти на питання "Скільки бере ріелтор за свої послуги", агент повинен розібрати алгоритм майбутньої угоди до найдрібніших подробиць. Щоб чітко розуміти з чим йому доведеться зіткнутися в ході проведення операції.

Що може ускладнити операцію?

 • альтернативні ланцюжка
 • Відстань об'єкта
 • Рішення додаткових питань - узаконення перепланування, приватизація, проходження органів опіки і т. Д.

Хто платить ріелтору - продавець чи покупець?

Взагалі за фактом платить той, хто замовляє музику. З ким укладено договір на надання ріелторських послуг з продажу квартири.

Але на практиці послуги агента включені у вартість квартири і послуги ріелтора для продавця вважаються як би умовно безкоштовні.

Який відсоток беруть ріелтори з угоди

"Існує негласне правило у ріелторів - чим дорожче вартість квартири, тим менший відсоток"

Особисто я майже ніколи не беру в процентах. Вартість послуг фіксована 70, 100, 120 тис. Рублів і прописується в договорі. І тільки, коли мова йде про ексклюзивні дорогих квартирах вартістю від 12 млн. Рублів і вище, то можна говорити про 1% відсотку ріелтора з угоди.

А якщо трохи конкретніше, то наведу кілька прикладів зі своєї практики, скільки грошей я як ріелтор беру при угодах купівлі-продажу нерухомості.

 • Альтернативна угода з обміну житла з отриманням доплати. Продаж 3-х кімнатної квартири на вул. Велика Академічна (Ціна квартири 8.7 млн.) І одночасна купівля 2-х кімнатної квартири в іншому районі. Комісійна винагорода 170 тисяч рублів. З господинею обговорили заздалегідь - відбили і зафіксували в угоді.
 • Продаж 2-х кімнатної бізнес-клас вул. Кіровоградська. Вартість квартири 17.3 млн. Рублів. З власницею, після нетривалих торгів по ріелторської комісії, полюбовно прийшли до знаменника в 150 тисяч рублів.
 • Продаж 2-х кімнатної квартири вул Коккинаки метро Аеропорт. Вартість квартири 6.8 млн. Ціна послуг ріелтора "під ключ" 100 тисяч рублів.
 • Супровід угоди купівлі 1 кімнатної квартири на вул. Федора Полєтаєва в Кузьмінках. З усіма перевірками на юридичну чистоту, ріелтор покупниці обійшовся в 50 тисяч рублів.
 • Терміновий продаж 1 кімнатної на Южнобутовской вулиці. Послуги ріелтора під ключ продавцеві коштували 100 тисяч рублів.
 • Продаж кімнати в комуналці вул. Василини Кожин на Філях. Винагорода агента 100 тисяч рублів.
 • Купівля новобудови від забудовника в Павшінской заплаві. Замовник виплатив ріелтору 25 тисяч рублів

Знову ж таки повторюся, так однозначно і не скажеш скільки бере ріелтор за продаж квартири. Необхідно відчути ситуацію. І тільки після цього озвучувати відсоток. Вартість послуг буде залежати від складності поставленого завдання, напевно назвати яку можна буде тільки після ознайомленням з деталями майбутньої угоди.

Тут не повинно бути якийсь острах або боязкості питати, цікавитися. І навіть, якщо ви тільки подумивате про продаж або обмін вашого житла - не соромтеся, звертайтеся. Буду рада допомогти.

Уточнити вартість послуг ріелтора конктерно для вашого випадку можна будь-яким зручним для вас способом

 • Телефонуйте - мій особистий номер мобільного телефону 8-903-170-13-84
 • Пишіть на електронну пошту [email protected]
 • Або залиште свою заявку через форму зворотного зв'язку на сайті

Я впевнена ми завжди можемо домовитися.

Завжди ваша - Тетяна Мамонтова.

Приватний ріелтор в Москві

Чекаю на ваші пропозиції

Від чого залежатиме вартість послуг?
Що може ускладнити операцію?
Хто платить ріелтору - продавець чи покупець?