Строительство »

Книга Гранатовий браслет, Купрін, 978-5-389-02859-3, купити, ціна

зазирнути всерединуА. І. Купрін

паперова книга

0 (0 голосів)

Це книга на папері. А ще можна

видавництво: Иностранка Дата виходу: сентябрь 2011 ISBN: 978-5-389-02859-3 Обсяг: 320 сторінок Маса: 158 г З 2000 року книга «Гранатовий браслет» перевидавалася 31 разів. Дата першого видання «Гранатовий браслет»: серпень 2000 року, останнє, 31-е видання вийшло в січні 2018 року. Зараз книгу можна купити в 2 виданнях на папері .

Повість А.И.Куприна (1870-1938) "Гранатовий браслет", по якій названа ця книга, по праву належить до кращих у світовій літературі творів про кохання. Крім цього тут же читач знайде повісті "Олеся" і "Поєдинок", "Суламіф". В "Олесі", що послужила основою знаменитого фільму "Чаклунка", на перший план висуваються сильні, самобутні, не зворушені цивілізацією "діти природи". "Суламіф" - історична повість, написана за біблійними мотивами. Тема "Розмови" - будні російської армії в ...

Повість А.И.Куприна (1870-1938) "Гранатовий браслет", по якій названа ця книга, по праву належить до кращих у світовій літературі творів про кохання. Крім цього тут же читач знайде повісті "Олеся" і "Поєдинок", "Суламіф". В "Олесі", що послужила основою знаменитого фільму "Чаклунка", на перший план висуваються сильні, самобутні, не зворушені цивілізацією "діти природи". "Суламіф" - історична повість, написана за біблійними мотивами. Тема "Розмови" - будні російської армії в "мирний" час, нудьга і безглузде існування офіцерів. Але, по суті, і ці повісті й оповідання (серед них - "Кущ бузку", "Собаче щастя", "Барбос і Жулька", "Чудовий доктор", "Білий пудель", "Слон", "Свята брехня" і ін .) Купріна - про любов.

Стильно оформлене подарункове видання з тристоронньою золотим обрізом і шовковим лясе. Оксамитова обкладинка книги прикрашена золотим і блінтовим тисненням.
Олександр Іванович Купрін належить до тих небагатьох класиків російської літератури, яких починають читати ще в дитинстві - хто не пам'ятає, наприклад, розповідь "Білий пудель", - і продовжують читати в юності і в зрілі роки.
"Гранатовий браслет", "Олеся", "Гамбрінус" та інші повісті й оповідання Купріна задовольнять і смакам вишуканого інтелектуала, і недосвідченого читача. Яскравий сюжет, живі, діяльні характери героїв, барвисті ілюстрації - ця книга нікого не залишить байдужим.

Чудовий російський письменник А. І. Купрін - автор повістей і оповідань «Яма», «Поєдинок», «Смарагд», «Білий пудель» і ін. Проза Купріна розкриває всю глибину його знань в «науці жізневеденія» (К. Паустовський). У даний збірник увійшли повісті й оповідання про любов. Хвилююча, містично пофарбована проза Купріна послужила основою для фільмів «Чаклунка» ( «Олеся») з Мариною Владі в головній ролі і «Гранатовий браслет». До збірки включені також повість «Суламіф» і розповіді.

Розповідь «Гранатовий браслет» - зворушлива історія любові, в основу якої було покладено реальний випадок. На слушне міркування К. Паустовського, «" Гранатовий браслет "- один з найбільш ароматних, виснажливих і найсумніших оповідань про кохання». Вперше оповідання опубліковане в альманасі «Земля», 1911, кн. 6, з присвятою літератору В. С. Клёстову і з відтвореною в епіграфі першої нотної рядком з Largo Appassionato другий сонати Бетховена (соч. 2).

Повість "Яма" А. І. Купрін почав писати в 1909 році і завершив роботу через шість років. Книга про життя повій викликала скоріше осуд, ніж співчуття чи розуміння. Автора звинувачували в аморальності і надмірному натуралізмі. Повість "Суламіф" сходить до біблійної "Книзі Пісня над піснями", натхненній гімну Любові.

А.І. Купрін - великий російський письменник, творчість якого відрізняється найтоншим зображенням самих різних областей життя. В даний збірник увійшов роман «Поєдинок», а також обрані повісті: «Гранатовий браслет», «Олеся».

Один з найяскравіших російських письменників рубежу ХІХ - ХХ століть А.І. Купрін у всіх своїх творах завжди залишався вірний традиціям російської класичної літератури, поетичним оповідачем людських доль, тонким ліриком людських відносин і описів природи. До збірки увійшли три твори письменника: повісті «Гранатовий браслет» і «Олеся», роман «Колесо часу». Вони написані в різні періоди життя автора, але об'єднані однією темою, головною в творчості Купріна, - темою великої, що піднімає любові. Художник ... тонко вплітає в канву оповіді створений образний ряд. Прекрасне оформлення книги робить її гідним подарунком читачеві будь-якого віку.

До книги увійшли кращі твори А. І. Купріна і найбільш яскраві твори початку ХХ століття, коли письменник став не тільки відомим, а й знаменитим.

До книги увійшли повісті "Олеся", "Гранатовий браслет" та оповідання "Гамбрінус, обов'язкові для читання і вивчення в середній загальноосвітній школі.

У авторську збірку включені твори великого російського письменника О. І. Купріна "Гранатовий браслет", "Юнкера", "Молох".

До збірки творів А.І. Купріна (1870-1938) увійшли найбільш відомі повісті та оповідання написані ним в 1894-1910 роки.