Строительство »

Tracktor Bowling: «Ось уже 20 років ми віримо, смерті немає!»

Група Tracktor Bowling - флагмани вітчизняного альтернативного року після п'ятирічної перерви в творчості повернулися на сцену! 28 листопада в концертному залі Premio група презентувала слухачам свій новий альбом «Нескінченність», чим викликала бурю емоцій у публіки.

Сам альбом побачив світ у вересні 2015 року, а більшу частину коштів на випуск платівки вдалося зібрати за допомогою краудфандінга. Проект стартував взимку 2014 року на сайті Planeta.ru, де будь-який бажаючий міг підтримати групу, купивши одну або кілька акцій на сайті. Акціями були подарунки від музикантів: цифрова версія альбому, CD-диск нового альбому з автографами, футболки фірми HATE з логотипом альбому «Нескінченність», а також багато іншого.

Після виходу шостого альбому, музиканти влаштували концертний тур серед багатьох міст Росії, в списку яких значився Нижній Новгород.

Довгоочікуване повернення групи на сцену міста не обійшло стороною увагу молоді. Найвідданіші фанати приготували сюрпризи для своїх кумирів: заздалегідь виготовили банери, якими хотіли передати ідею про те, що навіть через багато років група Tracktor Bowling залишається затребуваною і бажаною для публіки. Яскравий слоган: «Ось уже 20 років ми віримо, смерті немає!» Говорив про це сам за себе.

Концертний вечір в Premio учасники Tracktor Bowling розділили з групою LaScala, яка зовсім недавно випустила свою нову платівку під назвою «Мачете». Поєднання іспанської тематики і зачаровує вокал - Ані Грін розігріли публіку перед виходом на сцену «тракторів». Колективу вдалося створити по-справжньому жарку атмосферу і підкорити слухачів вогненним напруженням своїх пісень.

Через тривалі хвилини очікування, під шквал овацій і вигуки натовпу на сцені з'явилися головні герої вечора, які зуміли підірвати зал з перших гітарних рифів. Синтез важких гітарних партій і приголомшливий екстрим-вокал Лусіне Геворкян нікого не залишили в цей вечір байдужим.

У залі панувала напружена атмосфера, яка вражала всіх. Група Tracktor Bowling виконала не тільки пісні зі свого нового альбому, а й хіти, які протягом багатьох років радували слухачів. На концерті прозвучали такі відомі пісні як «Кроки по склу», «Чорта», «Час», «Шрами».

На концерті прозвучали такі відомі пісні як «Кроки по склу», «Чорта», «Час», «Шрами»

Варто відзначити, що творчість Трактори на даний момент є актуальним, так як деякі з пісень присвячені темі війни. На концерті учасники групи торкнулися теми напруженої ситуації в ряді міст, висловили свої співчуття жертвам безглуздих військових конфліктів. Солістка групи Лусіне Геворкян сказала: «Я приходжу в жах, спостерігаючи за цими безглуздими конфліктами. Хтось на всіх цих політичних іграх заробляє великі гроші, а при цьому люд праведний гине. Тільки в наших силах зупинити це, не потрібно ні на кого сподіватися. Ми - майбутнє ».

Ми - майбутнє »

Концерт ще раз довів, що Tracktor Bowling рано списувати з рахунків. Учасники переконали всіх, що після відпустки тривалістю в 5 років, вони знову готові підкорювати вершини вітчизняної альтернативної сцени.

Анастасія Яковлєва