Строительство »

Спортивний зал і лабораторію збудують в Боткінській лікарні

Фото: m24.ru/Михаил Сипко

Спортивний зал і лабораторію збудують у філії № 3 Боткінської лікарні. Відповідний проект схвалила містобудівної-земельна комісія Москви, повідомляє прес-служба Москомстройінвеста.

Філія № 3 розташований в Великому Предтеченської провулку, володіння 15, будови 1, 2, 4, 5 і 7. Згідно з проектом на території збираються знести два невеликих старих будівлі, а на їх місці звести лабораторію і спортивний зал з можливістю трансформації в актовий зал з теплим переходом в основний корпус.

В даний час на ділянці філії № 3 розташований харчоблок, будівля лікарні, радіологічний блок, адміністративний корпус, а також контрольно-пропускний пункт.

Оскільки ділянка знаходиться в зоні регулювання забудови, а частина його - в охоронній зоні об'єктів культурної спадщини, всі роботи будуть вестися з урахуванням збереження історико-культурного середовища.

У минулому році після капремонту в Міській клінічній лікарні імені С.П. Боткіна відкрили корпус нейрохірургії . У ньому організований Судинний центр, що спеціалізується на наданні медичної допомоги хворим з інсультами. Новий корпус оснащений сучасним обладнанням, і може одночасно прийняти 6,5 тисячі осіб.

Крім того, в Боткінській лікарні провели благоустрій території, що включає ремонт проїжджої частини і тротуарів. А поруч з корпусами № 21-22 побудували вертолітний майданчик .