Строительство »

Житомир.info | Борислав Розенблат про інформаційні війни, свій бізнес і програмою з реконструкції житла в Житомирі

Останній тиждень перед виборами в Житомирі традиційно ознаменувався хвилею інформаційних вкидань і безліччю публікацій з розряду «чорного піару». Конкуренти не шкодують ні грошей, ні репутації видань. Втім, погодилися на брудну роботу «журналісти», вже давно перетворилися в хлопчиків за викликом. За кругленьку суму (вже не перші вибори) готові опублікувати будь-яке замовлення будь-якого політичного невдахи, котрі вважають себе кумиром електорату. Мовляв, «піпл усе схаває», аби з картинками і великим шрифтом.

Про інформаційні війни, бізнесі та розвитку будівництва в Житомирі розмовляю з кандидатом в народні депутати по 62 виборчому округу від Блоку Петра Порошенка Бориславом Розенблата, засновником житомирської компанії «Фаворит».

Про бізнес та політику моє перше запитання.

- Ви йдете в політику, щоб захистити бізнес, зробити політичну кар'єру або змінити майбутнє країни?

- Бізнес мені захищати не від кого, фінансовий стан компанії достатню стабільне, незважаючи на катаклізми в економіці, у нас достатньо роботи. Я б не говорив про надприбутки: але - тримаємося на плаву, платимо податки і зарплату вчасно. Довелося, правда, перенести реконструкцію на Галіївський маслозавод - поки почекаємо. За останній рік на цьому підприємстві ми зробили чимало для впровадження енергозберігаючих технологій. Так що запас міцності є. З поточних подій - монтуємо котельню на пелетах, а в грудні будемо здавати другий житловий будинок в масиві «Фаворит» за адресою Бородія 49Б. Аграрний бізнес продовжуємо - земля родюча, люди добрі, урожай - прекрасний. Все працює і йде своєю чергою.

- А були у вашому житті ситуації, коли доводилося терпіти поразки? Чи були спроби «віджати» бізнес?

- Ми пережили дві рейдерські атаки: на Галіївський маслозавод «здійснювали замах» після виборів Януковича. А в 2008 році ми втратили завод в Прилуках. Історія банальна. Було судове рішення, за яким у нас його відібрали. Довелося віддати банку завод, який ми реконструювали за останнім словом техніки, він був, як іграшка. Нещодавно дізнався: зараз його продають практично за копійки. Але там уже майже немає обладнання, працює тільки один цех.

Коли ми його купили в 2000 році, і купили чесно, - він був в жахливому стані. Його розпродавали на металобрухт, хоча на будівництво були використані гроші з Чорнобильської програми. Завод був без котельні, без компресорної. «Промінвестбанк» (де нами був узятий кредит на реконструкцію) в 2008 році в зв'язку із загальносвітовою фінансовою кризою впав, його купив російський «Зовнішекономбанк», який, як ви розумієте, не горів бажанням підтримувати українського виробника. Як ми потім проаналізували - він за схожою схемою забирав і у інших українських власників працюють або перспективні підприємства. Почалися суди. Ми виграли у банку всі судові суперечки, але втрутилася "третя сила» (як нам сказали - зайшли дуже великі люди з великими пропозиціями) і на рівні Верховного суду всі попередні рішення були скасовані саме в той момент, коли намічалася мирову угоду з банком. Ми змушені були передати бізнес на баланс «Зовнішекономбанку». Ось така правда про Прилуцькому маслозаводі ...

- Ви знаєте роботу бізнесу зсередини. У тому числі митницю і податкову ...

- З митницею були проблеми за часів Януковича, коли тарифи регулювалися вручну. І в податковій аналогічно ... Але люди хочуть змін. На зустрічах житомиряни мені кажуть: нова влада, а нічого не змінилося. Я відповідаю: де нова влада? У нас є новий президент, який хоче кардинально змінити країну. У нас є уряд, який намагається провести реформи. Але головна біда - на місцях залишилися ті ж особи. Немає в країні кадрового резерву, щоб одні пішли, а на їх місце прийшли нові люди. На місцях все гальмується.

- Звичайна практика податкової збирати наперед. За останні півроку ваші підприємства податки наперед платили?

- Я ніколи не йду на поводу у податковій. Є закон, і я його виконую. Напевно, тому мені так легко живеться. Є законодавча база, і коли інспектор вказує, як нам працювати далі - це якраз шлях до корупції, з якою ми боремося. Повірте мені, ця практика буде знищена.

- Що потрібно зробити для того, щоб в Житомирі стали люди жити краще і багатше. Чи зможе змінити наше життя закон про децентралізацію влади, про який так багато говорять останнім часом?

- Це буде основний закон, за яким в регіонах будуть розпоряджатися своїми грошима - податками, які вони самі і платять. В регіоні будуть залишати 70% від зібраних коштів. Якщо наша Житомирщина зараз в лідерах зі збору податків, то ми відразу відчуємо результат. Головне при цьому вапна під корінь місцеву корупційну складову.

- Житомирська область завжди вважалася дотаційною. Якщо буде працювати новий фінансовий механізм, чи не вийде, що дотацій з центру буде не вистачати для життя регіону?

- У будь-якому випадку, з тих грошей, які область відправляла до Києва, поверталося лише відсотків сорок. Цих грошей не вистачає для того, щоб планувати якісь перетворення. Цього вистачає тільки на виплату зарплат бюджетній сфері. Що трапиться? На сьогодні Житомирська область - одна з лідерів зі збору податків. Головне, щоб гроші платників податків були витрачені з користю, щоб можна було жити не сьогоднішнім днем, а з перспективою на майбутнє.

- Початок дії закону про децентралізацію анонсують з 1 січня 2015 року. Ви впевнені, що до 1 січня Рада все-таки встигне проголосувати необхідні закони і зміни до чинного законодавства?

- Я входжу в блок Петра Порошенка, він говорить, що готовий підписати коаліційну угоду: більшість в ВР, уряд реформаторів і все така ситуація у нас в країні складається вперше, «жити по-новому» в дії. Це означає, що буде нормальна робоча зв'язка між урядом і парламентом.

Парламент буде працювати, я впевнений. У президента абсолютно немає часу вмовляти політиків. І сьогодні, коли мої опоненти заявляють, що вони будуть боротися за чиїсь права, проти бідності і все таке, у мене одне питання: з ким вони збираються боротися і звідки вони збираються брати гроші для виконання обіцянок? Якщо ми не проведемо реформи, і якщо ці реформи не почнуть працювати, то про які поліпшення життя ми можемо говорити? А у нового парламенту буде два місяці для того, щоб прийняти нові закони. Фахівці та експерти в Києві над цим працюють.

У законі багато положень, цікавих для місцевої влади. Коли буде прибрана ще одна надбудова в державі (держадміністрації), як передбачається реформою місцевого самоврядування, - місцевій владі буде простіше справлятися з вирішенням проблем.

- У Житомирі вже багато років однією з проблем, яка, як вважалося, гальмує будівництво, є відсутність ділянок для забудови. Міські багатоповерхівки опинилися побудовані на землях, які належать сусіднього села. Чи потрібно Житомиру розширювати межі міста, для того, щоб починати будівництво?

- Потрібно розширювати. Місто хоче будувати, але були, очевидно, і об'єктивні причини і збіг обставин, тому будівництво на кілька років в місті практично завмерло. Для того, щоб вирішити питання комплексно, потрібен новий генеральний план. І нові кордони міста.

- Чи будете ви лобіювати розширення меж Житомира, якщо таке питання постане?

- Моя думка як будівельника - Житомиру необхідне будівництво на європейському рівні. Європейська забудова - це квартальна низькоповерхова забудова будинками 3-4 поверху. Потрібно, щоб людині було комфортно, щоб був двір, ігровий майданчик, стоянка для авто, приміщення для обслуговування будинку. У нас в місті, коли в 60-х роках йшла масова забудова, ніхто не думав, де будуть стояти машини, де грати діти. Сьогодні машини стоять на газонах у дворах. Житомир захаращений ...

- В який бік буде розвиватися Житомиру?

- Я думаю, в сторону Крошні. Можливий розвиток в сторону Левкова. Тут навіть питання не в тому, куди будуватися, а в тому, щоб змінити підхід до будівництва житла.

Але проблема в тому, щоб перед будівництвом необхідно зробити інфраструктуру - під'їзні дороги, передбачити магазини, стоянки. Потрібно будувати житловий комплекс, розрахований на 300-400 будинків, на 2-3 тисячі людей. Це нормальна практика. Європа вже давно йде по такому шляху, наближаючи життя людей до природи, до лісу, до водойми.

- Як бути з хрущовками?

- Нам потрібно думати, що робити з п'ятиповерхівками, оскільки цей житловий фонд ось-ось почне стрімко руйнуватися. І якщо ми не займемося цим питанням зараз, то це станеться в найближчому майбутньому одномоментно. Тоді це буде трагедія для людей, тому що вирішити цю проблему можна буде за один рік. Вважаю, що Житомирі можна запустити пілотний проект з реконструкції старих будинків, який потім можна буде поширити на всю країну.

- Навіть в Києві ще не ризикують масово проводити реконструкцію.

- Ці будинки були розраховані на 25 років, а майже кожному - зараз за п'ятдесят. Я не лякаю, але треба бути готовими.

- Повинна бути, напевно, держпрограма по реконструкції таких будинків ...

- Ось ми весь час чекаємо, що хтось приїде «зверху» і все вирішить. Я вважаю, ніякої програми не потрібно. Це повинна бути програма на місцевому рівні.

Ось зараз всі кандидати твердять: я йду в ВР, щоб вирішувати проблеми простих людей. Хто ці «прості люди»? Наче немає проблем у підприємців, у лікарів, у вчителів. Скажіть, я складна людина або простий?

- Очевидно, ці кандидати мають на увазі пенсіонерів та інші соціально незахищені категорії. Так прийнято вважати.

- І що вони будуть робити для них?

- Як завжди - нічого.

- Важливо прийняти закони, які відродять виробництво, а не перерозподіляти нескінченно бюджетні копійки, відбираючи в пенсіонерів в одній області і додаючи в інший.

Ось для прикладу: один робітник на будівництві дає роботу 19 суміжним організаціям. Житомир - це найголовніший для мене проект, який може стати прикладом для всієї країни. У Житомирі є свої будматеріали, свої будівельні комбінати, є робоча сила. З чогось потрібно починати? А починати потрібно з будівництва переселенського фонду.

- А як буде виглядати цей переселенський фонд?

- Це будуть нормальні будинки з ремонтом. Будинок не можна будувати роками, будинок потрібно будувати максимум рік. Наші будинки в «Фавориту» компанія будувала більше року.

До цього конкурсна комісія повинна визначити перелік будинків, які вимагають першочергової реконструкції. Жителям пропонують: на півтора-два роки ви переїжджаєте в переселенський фонд, а повертаєтеся в відремонтовані квартири. На місці п'ятиповерхівок може бути будинок в шість-сім поверхів, але це буде вже новий будинок, з поліпшеним плануванням, з сучасною інфраструктурою. Так, для цього потрібні гроші, але потрібно починати. Ми будемо піднімати поверховість, і будинки будуть іншої якості. Місто отримає додаткові квартири. Собівартість будівництва житла в Житомирі невелика - ціни на нові квартири, які будує компанія «Фаворит», лише трохи вище ціни на вторинному ринку житла. Тому ми в місті могли б цілком зробити цей проект.

- Для початку такого проекту потрібні зважені і точні розрахунки: у чому ми виграємо?

- Основна проблема України не в тому, що ми не працюємо, а ми просто витрачаємо гроші даремно.

Через застарілі і морально і фізично комунікацій 47% газу витрачаємо, щоб опалити вулицю, 55% води витікає в землю. І якщо порахувати в грошовому відношенні, що ми втрачаємо, а що ми виграємо, тоді дійсно можна і заощадити і заробити. Сьогодні вкладені гроші в інфраструктуру вже завтра повернуться зменшенням тарифів.

На законодавчому рівні потрібна архітектурно-будівельна комісія, яка обстежує і виявить аварійні будинки в Житомирі. У місті є будинки, які вже підлягають знесенню. Я приходжу на подвір'я, а люди кажуть, у нас практично немає даху, стіни руйнуються. Я особисто знаю в Житомирі чотири будинки, де тріщини завбільшки з кулак. Що чекає ці будинки? Їх врятує тільки реконструкція.

Коли людина намагається самостійно вирішити проблему - утеплити фасад, наприклад, він порушуємо екосистему всього будинку.

- Я розумію, що ви хочете зайнятися проблемами ЖКГ на серйозному рівні

- Якщо виборці мені довірять, так, в Раді я буду займатися проблемами ЖКГ. І перше місто, яке почне працювати за новою програмою - буде Житомир.

Якщо ми цього не зробимо, то життя «простих людей» ми не змінимо, оскільки більшість людей живе в багатоповерхівках. Життя простої людини залежить від того, як він живе і де він живе.

При цьому ми розуміємо, що підняти рівень життя можна тільки за рахунок виробництва, а не за рахунок того, що я, як депутат, в бюджеті «виб'ю» кілька мільйонів для міста. А у кого заберуть ці гроші? У армії? У лікарів?

За рахунок кредитів і місцевих позик країна не виживе. Беремо чужі, а віддаємо свої. Треба запускати власні підприємства.

Сьогодні про це думає президент і вся президентська команда, яка не кричить: «давайте боротися!» Ми вже і так боремося 24 роки, що впору сказати: «кінчай мама торгувати, бо вже немає чим здачу давати».

- Про боротьбу: в останній передвиборчий тиждень «політична боротьба» перетворилася в боротьбу чорних піарників, компромату. Ви на собі відчули, що борються саме з вами, причому будь-якими способами?

- Мене про це попереджали, коли я подавав документи в ЦВК. Мої друзі попереджали: ти повинен бути готовий, що люди, які не можуть показати результати своїх справ, своєї роботи, будуть доводити, наскільки ти поганий ...

Я не збираюся ні з ким боротися. Немає часу. Я повинен будувати: будувати будинки, будувати підприємства, будувати політичну кар'єру. Будувати законодавчу базу, писати закони, розробляти програми, які дозволять людям жити, жити краще.

Всі заклики: «Боротися з олігархами, боротися з голодом, холодом» - порожні слова. Для мене важливо не відволікатися на цей бруд. Сподіваюся, що це останні вибори за такою брудною системі, коли мажоритарники обливають один одного брудом.

- На вашу думку, що може якісно підняти рівень депутатів, яких ми обираємо до парламенту?

По-перше, вибори за відкритими партійними списками. По-друге, загальнодоступні декларації депутатів про їх доходи.

Я прихильник відкритих партійних списків. Я можу відзвітувати за кожен рік, за всі 45 років. Я працював. Виробляв масло, займався сільським господарством, будував будинки. Маю свою життєву позицію, був успішний, десь були помилки. Люди знають, що робив Розенблат. Я ніколи не був державним службовцем, ніколи не був депутатом, я не брав участі в тендерах на державні гроші.

Я за декларації про витрати. Мені приховувати нічого. Я не приховую свій будинок, - до речі, навколо нього немає кам'яної огорожі - сітка. Я побудував будинок в Затишшя, я не вирізав дерева в парку, не брав «сінокоси» на річці Тетерів. Наш бізнес створила наша сім'я своїми руками, а не завдяки близькості до влади.

- Що б ви сказали конкурентам, які ведуть інформаційні кампанії проти вас?

У нас набагато легше обливати суперників брудом, ніж створити щось своє.

Моя допомога бійцям АТО почалася не перед виборами, а в лютому, коли перші машини «Фаворита» пішли в Крим, коли військовослужбовців вивозили.

Для мене Майдан розпочався 30 листопада, і до 19 лютого день в день ми були на Майдані, кожного вечора ... І тепер, коли якась «рада майдану» виступає проти мене, я питаю: хто ці люди? Звідки ці друку?

Я ставлюся до цього майже байдуже. Є питання? Приходьте з документами - будемо вирішувати. Я хочу звернутися до житомирян, до тих, з ким разом стояли на Майдані, до тих, кому не байдужа доля України: прийдіть на вибори 26 жовтня і проголосуйте за демократичні сили - Блок Петра Порошенка, за кандидатів від Блоку. За тих, хто бачить конкретну мету, хто розуміє, що потрібно йти вперед, тому позаду - прірва.

Якщо, не дай Бог, ми вплутаємося в клінч, в боротьбу незрозуміло за що, то можемо втратити країну. Я бачу, як рвуться до влади ті, хто там вже були, як вони роблять все, щоб залишитися в кріслах. Потрібно не дати можливість реваншу - а прийти на вибори і проголосувати. Якщо ми не проголосуємо за наше майбутнє, переможуть ті, хто голосує за минуле.

Розмовляла Лариса Бекета, спеціально для Житомир. info

Ви йдете в політику, щоб захистити бізнес, зробити політичну кар'єру або змінити майбутнє країни?
А були у вашому житті ситуації, коли доводилося терпіти поразки?
Чи були спроби «віджати» бізнес?
Я відповідаю: де нова влада?
За останні півроку ваші підприємства податки наперед платили?
Чи зможе змінити наше життя закон про децентралізацію влади, про який так багато говорять останнім часом?
Якщо буде працювати новий фінансовий механізм, чи не вийде, що дотацій з центру буде не вистачати для життя регіону?
Що трапиться?
Ви впевнені, що до 1 січня Рада все-таки встигне проголосувати необхідні закони і зміни до чинного законодавства?