Строительство »

32-річний Станіслав Бондаренко вперше показав обличчя дочки

18:24, 21.12.2017

У листопаді цього року актор Станіслав Бондаренко , Відомий за фільмами « Платон »,« стрітрейсери »І серіалу« Верни мою любовь », став батьком вдруге . У актора і його обраниці Ауріки народилася дочка. Малятку дали ім'я Алексія. Сьогодні Станіслав обрадував шанувальників фотографією, на якій видно обличчя його малятка-дочки.

«Гуляємо і вибираємо подарунки. Алекса прям в захваті! .. »- підписав знімок Стас, супроводивши пост хештегом # новийгод # подарунки # шопінг # діти # яотец # папаідочь.

»- підписав знімок Стас, супроводивши пост хештегом # новийгод # подарунки # шопінг # діти # яотец # папаідочь

Зірка «Верни мою любовь» Станіслав Бондаренко вперше показав обличчя дочки

Нагадаємо, в 2008 році у актора народився син Марк. Спадкоємця Станіславу подарувала його перша дружина Юлія Чіпліева. Однак в на початку 2015 року подружжя розлучилося, про що обопільно повідомили в соціальних мережах. Так, в Instagram Станіслав Бондаренко залишив такий запис: «Друзі, я хочу розставити всі крапки над i і закрити питання, що стосується мого особистого життя - з початку 2015 року, ми вже не разом з Юлею Чіпліевой. Наше рішення розлучитися було обопільним, просто ми не хотіли його афішувати. Спасибі Юлі за все, і, звичайно ж, за нашого улюбленого сина Марка. Я дуже радий, що нам вдалося зберегти хороші відносини з Юлею ».

Про нинішній обраниці Бондаренко відомо небагато. Дівчину звуть Ауріка Альохіна, її 32 роки і вона є арт-директором модного клубу. За повідомленнями ряду ЗМІ, їх роман почався в 2016 році.

За повідомленнями ряду ЗМІ, їх роман почався в 2016 році

32-річний Станіслав Бондаренко з новонародженою дочкою на руках

Читайте також:

Станіслав Бондаренко зіграв невинного укладеного в новому фільмі «Втікач»

«ТВ Центр» покаже романтичну мелодраму «Інтим не пропонувати» зі Стасом Бондаренко

Стас Бондаренко: «Мій герой в серіалі« Верни мою любовь »схожий на мого батька»