Строительство »

Світлана Бондарчук про розрив з чоловіком Федором: Навіть якщо завтра він одружується, - я для нього залишуся важливою частиною життя

Світлана Бондарчук зберігала мовчання про розлучення з чоловіком. Лише скупе на емоції офіційну заяву пари зі сторінок журналу «Hello», який вона редагує, повідомляло, що 25-річна сімейне життя Світлани та Федора Бондарчуків завершилася розлученням. Лише через два місяці вона зважилася пустити в душу колег. Як же вона, така прекрасна, знаменита 47-річна бабуся (але лише за наявності у неї двох онучок, - ред.), Переживає розрив з однією з найвпливовіших фігур в російській кіноіндустрії? З тим, хто був рідним більше половини життя? З батьком двох дітей, 27-річного Сергія та 17-річної Варвари? «Комсомолка» публікує уривки з її інтерв'ю під заголовком «вільна» .

НОВА САМОСТІЙНА ЖИТТЯ

Мова на початку інтерв'ю йде про те, що після розлучення Світлана Бондарчук змушена була переїхати на Патріарші пруди в центрі Москви. «... Прожити двадцять сім років на Рубльовці під захистом і прицілом найпотужнішого клану Бондарчуків - і опинитися раптом зовсім одній в трьохстах квадратних метрах ...», - журиться Світлана. «... Квартира замислювалася як міська база на всякий випадок. Залишитися на ніч після «Баядерки» в Великому, переодягнутися перед світським життям, покликати подружок ... Навіть гардеробну робити не стала. Навіщо? Але коли все освячені червоними доріжками сукні переїхали в центр, Світлана жахнулася і орендувала для них однокімнатну квартиру по сусідству ... »Ось таким став новий побут екс-подружжя Федора Сергійовича:« ... Мереживна серветка з Брюгге, комод, замовлений на фабриці , вантажні французькі стільці, переобітие гірчичним оксамитом, винний шафа, грунтовно вже заправлений, сервіз Hermes, знятий з виробництва, тому що найдорожчий комплект посуду в історії Будинки, справно працює камін ... »

Світлана зізналася, що їй, москвичка, довелося довгий час поневірятися по квартирах в столиці:

«Я народилася на Різдвяному бульварі, - розповідає вона. - Федина батьківщина - це Брюсов провулок. Потім ми поміняли мою Таганку на його маленьку квартиру на Тверську. Грошей у нас зовсім не було, ми навіть ремонт у новій квартирі не робили. Чистий «Бохем». Ми жили зовсім в іншому вимірі ».

Світлана Бондарчук зберігала мовчання про розлучення з чоловіком

Світлана Рудська зустрілася з майбутнім чоловіком більше 30 років тому, коли їй було шістнадцять. Любила його і не за родинність, не за прізвище, змінити дівоче прізвище Рудська на Бондарчук «не було самоціллю». Одружилися не відразу: «... Одного разу Федя Світла сильно образив,« торкнувся девочкіной струни душі ». І від страху її втратити зробив пропозицію. Вона запитала: «Коду ми підемо в загс?». Стали жити разом. Але одружилися не відразу: «Напевно, нам треба було це зробити. І я рада, що ми одружилися ».

«СЕЙЧАС Я зіткнувся з надмірним співчуттям»

Главред «Hello!» Пояснила і то, як їй далися рядки її офіційного повідомлення про розлучення. Те, що написала спочатку перечитала і з жахом «мильну оперу» закреслила. Через тиждень переписала по-новій: «Я тиждень народжувала цю заяву, тиждень, - продовжує героїня номера. - Зробити його було дуже складно. Я розуміла, що в наступну за ним секунду почнеться нове життя. Це не просто багато років з коханою людиною. Це багато років в певному статусі - не в сенсі, що дружина самого Феді Бондарчука. А в сенсі, що «за чоловіком», під захистом. Так, дійсно, останні кілька років відносини у нас були складні, була криза, з якого ми, на жаль, не вийшли. І зараз моє завдання і завдання Федора - зберегти відносини. Так важко. Я сповнена емоцій. Але я розумію, що емоція - це мить, а життя - вона по-іншому влаштована ».

потім Світлана полетіла втішатися на Мальдіви з подругою сім'ї Ольгою Слуцкер, з якої розлучення майже не обговорювали. Тому всі ці 60 днів «після» Світлана ні словом зі своїми шанувальниками про розлучення не обмовилася: «Я своїми успіхами, активної світської життям викликаю різні емоції - заздрість в тому числі. А зараз я зіткнулася з зворотною стороною уваги - з надмірним співчуттям. Багато пишуть, щиро намагаючись мене підтримати, який Федір поганий. Мочать Бондарчука. А мені це навіщо потрібно? Федір - народний улюбленець, талановитий актор. Тепер його рвуть на частини, як раніше рвали мене. Якщо завтра мені трапиться вийти заміж, все скажуть: «Ха-ха, ми знали! Як довго він терпів! ... я навіть хотіла написати, що друзі, я дуже вдячна а підтримку, але, стоп, ми живемо далі. А потім вирішила, що одного заяви досить, - резюмувала Бондарчук. - Чому такий інтерес до нашого розставання? У нас, можливо, бачили ідеальну сім'ю, ми були для багатьох свого роду рольовою моделлю, ми просто не мали права розходиться - адже стільки людей розчаровані! »

ПОСТАВИТИ КРАПКУ У ВІДНОСИНАХ ПОМОГ СИН СЕРГІЙ

І головне питання про причини розлучення і в цьому досить відвертому інтерв'ю завис в повітрі. І, як пише «Татлер», навряд чи це розбіжності з приводу «Крим наш». Одного разу був розрив, але Федір повернув дружину і на честь цього подарував каблучку з величезним жовтим діамантом. «Напевно, мені страшніше, ніж Федору. Але ми прийняли це рішення. Це був єдиний спосіб зберегти себе і нас », - зізналася вона.

Поставити крапку мимоволі допоміг їхній син Сергій: «Ви повинні розібратися. Або разом, або ні ». На батьків заклик сина подіяв.

На батьків заклик сина подіяв

На питання про те, хотіла б знову заміж Світлана відповіла неоднозначно: «Я знаю, чого точно не хочу. Не хочу бути одна. Це новий для мене досвід. Хоча ні, я вмію бути одна ». Зв'язок з уже колишнім чоловіком, але, очевидно, рідною людиною, навряд чи можна розірвати розлученням: «Ось Федя подзвонив, - пояснює вона перерву на розмову по мобільному. - Мені потрібна його допомога, він сказав: «Світла, я все вирішу, не переживай». Він не та людина, яка кидає. Дуже порядна. Мені хочеться сподіватися, що навіть якщо завтра у нього все кардинально зміниться - він одружується або ще що-небудь, - я для нього залишуся важливою частиною життя ».

Як же вона, така прекрасна, знаменита 47-річна бабуся (але лише за наявності у неї двох онучок, - ред.), Переживає розрив з однією з найвпливовіших фігур в російській кіноіндустрії?
З тим, хто був рідним більше половини життя?
З батьком двох дітей, 27-річного Сергія та 17-річної Варвари?
Навіщо?
Вона запитала: «Коду ми підемо в загс?
А мені це навіщо потрібно?
Чому такий інтерес до нашого розставання?