Строительство »

Відкриття школи бойових мистецтв

 1. Як відкрити тренажерний зал по системі JUKARI Fit to Fly
 2. Як відкрити корт для гри в сквош
 3. Як відкрити міні-гольф клуб
 4. Свій бізнес: організація собачих перегонів
 5. Як відкрити свій парашутний клуб
 6. Школа парапланеризму - прибутковий екстрим
 7. Свій бізнес: як відкрити дайвінг-клуб
 8. Бізнес-план більярдної
 9. Як відкрити свій керлінг-клуб
 10. Бізнес-план боулінг-клубу
 11. Свій бізнес: клуб дельтапланеризму
 12. Покрокова інструкція по організації арбалетного клубу

* У розрахунках використовуються середні дані по Росії

Бойові мистецтва з давніх пір користуються великою популярністю в нашій країні. Інтерес до них з'явився в 80-90-х роках, коли на російські екрани вийшли західні фільми, присвячені бойовим мистецтвам.

Люди займаються єдиноборствами з різних причин. Хтось віддає своїх дітей в школу бойових мистецтв, щоб вони потім змогли постояти за себе. Деякі вважають, що такі заняття - це хороша фізична підготовка. Інші ж перетворюють своє хобі в основне джерело доходу.

При такому високому попиті на послуги з навчання не дивно, що нестачі в пропозиціях немає. По крайней мере, на перший погляд. У великих і середніх містах існує велика кількість автономних секцій, які створюються, як правило, на базі звичайних шкіл, з навчання різним видам єдиноборств. В першу чергу, це карате, дзюдо, ушу, кун-фу, айкідо, тхеквондо, кікбоксинг, джиу-джитсу. Існують і інші, менш поширені види єдиноборств, наприклад, слов'яно-горицкая боротьба, Вин Чун, самбо, бойової цигун і т. Д.

Однак, незважаючи на велику кількість існуючих спортивних шкіл та секцій, ця ніша на ринку освітніх послуг, на думку фахівців, ще недостатньо заповнена. Особливо, якщо мова йде про невеликі міста. Тому перед відкриттям власної секції єдиноборств необхідно ретельно вивчити конкуренцію і попит на пропоновані послуги.

Ключову роль відіграють два фактори: рівень викладання і, отже, кваліфікація викладача, а також місце розташування школи. Як правило, в кожній секції працюють мінімум два тренера, які спеціалізуються на певному виді єдиноборств. Великі центри намагаються охопити відразу кілька напрямків.

Для створення власної школи бойових мистецтв ви повинні або бути майстром у своїй області, або знайти професійних вчителів. В останньому випадку приділіть підбору фахівця максимум уваги, так як від нього безпосередньо залежить успіх вашого бізнесу. Зовсім необов'язково тренер повинен бути майстром спорту міжнародного класу. Рівень викладача найкраще визначати не за його перемогам, а за досягненнями його учнів. Безумовно, хороший фахівець заслуговує гідної оплати своєї праці. При складанні бізнес-плану відразу враховуйте витрати на заробітну плату тренеру протягом мінімум перших шести місяців існування секції.

Після того як ви знайдете професійного викладача, можна подумати про пошук відповідного приміщення, де будуть проводитися заняття. Його площа залежить, в першу чергу, від планованого кількості осіб в групі. Оптимальний варіант для відкриття невеликої спортивної секції - орендувати фізкультурний зал в розташованій поблизу школи. Плюси цього варіанту: низька вартість погодинної оренди, великі розміри приміщення, наявність всього або частини необхідного обладнання, зручне місце розташування для жителів району (батьки намагаються вибирати для своїх дітей секцію ближче до дому).

З обладнання вам знадобляться мати, спортивні снаряди. Нерідко більшу частину тренування займає загальна фізична підготовка, особливо, якщо ви плануєте займатися з дітьми. Коли майстер набирає групи дітей від 4-6 років, то заняття з ними проводяться, як правило, для загального оздоровлення і зміцнення фізичної форми з деякими елементами бойового мистецтва - вправами на розтяжку, захисними руху і стійками.

Додаткове спорядження ваші учні будуть купувати самостійно. Багато секції пропонують посередницькі послуги, набуваючи для своїх учнів спеціальний одяг для тренувань, захист і необхідне спорядження і продаючи їх зі своєю націнкою.

Зверніть увагу: в тому випадку, якщо ви відкриваєте справжню спеціалізовану школу певного виду бойових мистецтв, а не просто спортивну секцію, вам необхідно перебувати в асоціації єдиноборств. Крім того, доведеться прийняти спеціальне положення і статут, відповідно до яких ви будете вести свою діяльність. Якщо ж ви оформляли як індивідуальний підприємець, в складанні цих документів немає необхідності.

Після того як ви знайдете тренерів, домовтеся про оренду залу і придбаєте необхідне обладнання, ваша робота не закінчується. У нову спортивну секцію потрібно набрати перші групи учнів. Для невеликої секції з мінімальним стартовим капіталом, розташованої в спальному районі міста, ефективно працює адресне розповсюдження рекламних листівок. Залежно від тиражу, формату та складності макета, вартість друку таких листівок складає від 1,5-2 р. / Шт.

Найпростіший варіант листівок-візиток з контактною інформацією можна зробити на кольоровому папері у себе вдома на принтері. Поширити їх по району можна або самостійно, або звернувшись за допомогою до рекламних агентств або розповсюджувачам безкоштовних рекламних видань. Послуги посередника обійдуться мінімум в 3-5 рублів за листівку.

Не забудьте повісити оголошення про існування нової секції єдиноборств в школі, де ви орендуєте приміщення. Як правило, більша частина дитячих і підліткових груп складається з учнів довколишніх навчальних закладів.

Традиційна реклама в місцевих газетах і журналах досить дорога. Ці витрати можуть виправдатися лише в тому випадку, якщо ви відкриваєте великий центр єдиноборств і розраховуєте залучити учнів з усього міста.

Розмір необхідного стартового капіталу залежить від розмірів вашої секції або школи бойових мистецтв, кількості викладачів, від методів реклами і просування, які ви маєте намір використовувати для залучення клієнтів. Мінімальна сума становить від 30 тисяч рублів з розрахунку, що ви будете реєструватися в якості індивідуального підприємця і особисто навчати дітей, підлітків і дорослих в орендованому спортивному залі. Вартість навчання складає від 150-200 рублів за годину або від 1000 рублів на місяць для регіонів.

У столиці ці цифри на порядок вище. Як правило, навіть у найменшій секції займається мінімум дві групи (в залежності від віку) по 10 осіб у кожній. Заняття проходять 2-3 рази на тиждень по годині на кожну групу. Додаткове джерело доходу - продаж одягу і спортивного спорядження.

Як відкрити тренажерний зал по системі JUKARI Fit to Fly

На даний момент існує величезна кількість різних фітнес-залів з найрізноманітнішим оснащенням. Безсумнівно, заробіток на спорті обіцяє бути стабільним, але як не прогоріти з таким кількість ...

Як відкрити корт для гри в сквош

Вартість обладнання одного сквош-корти становить від 1 мільйона рублів до 1,5 мільйонів і залежить від виробника використовуваних матеріалів.

Як відкрити міні-гольф клуб

Бізнесмен, який планує відкрити міні-гольф клуб, повинен, перш за все, визначитися з типом ігрових полів: чи збирається він проводити спортивні змагання або його заклад буде орієнтоване на ні ...

Свій бізнес: організація собачих перегонів

Як і будь-яка справа, побудоване на азарті, свій бізнес з проведення собачих перегонів важко піддається підрахунку, так як велику роль грає випадок. Призовий фонд не може становити більше сімдесяти про ...

Як відкрити свій парашутний клуб

Відкриття повноцінного клубу парашутистів зажадає дуже великих вкладень навіть якщо планується відкрити тільки школу без своїх тренажерів і, тим більше, авіабази. Парашутний спорт тому дуже дорогий ...

Школа парапланеризму - прибутковий екстрим

Відкривати школу парапланеризму зі стартовим капіталом менше 1,5-2 млн. Рублів сенсу немає. Причому більша частина грошей піде на реєстрацію льотної школи, оформлення дозвільної документації і решени ...

Свій бізнес: як відкрити дайвінг-клуб

Дайвінг-клуб - бізнес досить захоплюючий, цікавий і при цьому дуже перспективний. У Росії поки ще дайвінгом займається не так багато людей, але з огляду на, що намітилася тенденція, коли насів ...

Бізнес-план більярдної

Вартість проекту - 4 477 00 руб. З них інвестиції в нерухомість - 1 700 000 руб., В закупівлю обладнання - 2 277 000 руб., В нематеріальні активи - 100 000 руб., В оборотні ср ...

Як відкрити свій керлінг-клуб

Керлінг - це командна спортивна гра, яка прийшла в нашу країну зовсім недавно, але швидко знайшла відданих шанувальників. Керлінг-клуби в регіонах - ще відносна екзотика, хоча їх відкривається ...

Бізнес-план боулінг-клубу

Вартість проекту з урахуванням оборотних коштів складе 15 443 000 руб. Понад 70% цієї суми планується виділити на закупівлю і монтаж обладнання.

Свій бізнес: клуб дельтапланеризму

При досить великій кількості людей в клубі дельтапланеризму можна розраховувати на хорошу рентабельність такого бізнесу, і росте вона з кожним новим членом. Провести точні підрахунки досить ...

Покрокова інструкція по організації арбалетного клубу

У цій статті ми вирішили об'єднати всі матеріали, наявні на нашому форумі і представити їх, для зручності читання, у вигляді однієї форми, а також поділитися своїм досвідом, який ми напрацювали на практик ...

Збережіть статтю, щоб уважно вивчити матеріал

зберегти

Ви можете зберегти цю сторінку за допомогою: