Строительство »

Як мені дізнатися, що мій ПК харчування є недостатнім?

  1. Тонкі знаки неналежного джерела живлення Блок живлення (блок живлення) являє собою цегельний об'єкт...
  2. Перевантажена відеокарта або неналежний джерело живлення
  3. Розрахунок потужності і заміна блоку живлення

Тонкі знаки неналежного джерела живлення

Блок живлення (блок живлення) являє собою цегельний об'єкт на вашому ПК, який подає живлення на пристрій. Тут ви включаєте і включаєте свій комп'ютер, а також там, де знаходиться головний системний вентилятор.

Вірте чи ні, комп'ютерна система, яка використовує внутрішнє джерело живлення, дає вам тонкі підказки, які не вистачає вашому джерела живлення, не вдалося або просто неадекватний. Діагностика того, чи є ваш джерело живлення недостатнім або ваша відеокарта неадекватна, проста, якщо ви знаєте, що шукати. Існують і інші тонкі ознаки, які говорять вам, що ваш блок живлення поганий.

Неадекватний джерело живлення означає, що рейтинг потужності недостатньо високий для обробки хорошої відеокарти або інших компонентів вашого ПК. Це типово для більшості бюджетних настільних комп'ютерів. Важливо, щоб блок живлення міг обробляти оновлення.


Важливо, щоб блок живлення міг обробляти оновлення

Це джерело живлення Corsair, який є хорошим брендом.

Якщо ваш комп'ютер перезавантажується без попередження, це може бути ознакою поганого харчування. Комп'ютер призначений для того, щоб залишатися на ньому до тих пір, поки він необхідний, або буде сплячий або вимкнений відповідно до будь-настройками, які ви вказали. Зазвичай комп'ютер перезавантажується, коли Windows встановлює оновлення програмного забезпечення. Якщо ваш комп'ютер перезавантажується без будь-якої причини, це може бути ознакою того, що він не отримує достатньої кількості електроенергії.

Синій екран смерті і інші методи усунення неполадок

У настільних комп'ютерах Windows сумнозвісний «Синій екран смерті» (BSoD) може бути ще однією ознакою поганого харчування. Багато речей можуть викликати «синій екран смерті», наприклад, конфлікт поновлення або неправильно встановлені драйвери. Хоча є багато інших речей, які можуть викликати «синій екран смерті», якщо ваш джерело живлення не працює, «синій екран смерті» може статися випадково. Ось деякі ознаки того, що джерело живлення поганий або неадекватний:

  • Неадекватний джерело живлення може призвести до нестабільності системи, такої як завантаження, випадкова перезавантаження або зависання.
  • Якщо ви запускаєте додаток, і воно часто збій або зависання, це може бути поганий або недостатній джерело живлення.
  • Якщо на екрані є точки, лінії або спалаху.
  • Якщо ви не можете запускати графічні гри або програми, але ваша відеокарта є адекватною, це ще одна ознака того, що ваш джерело живлення не забезпечує достатню потужність.

Перевантажена відеокарта або неналежний джерело живлення

Перед заміною блоку живлення або відеокарти перевірте вимоги до харчування відеокарти і потужність вашого блоку живлення. У багатьох випадках може виявитися, що ваша відеокарта неадекватна для обробки додатка, яке ви використовуєте. Ви можете перевірити рекомендовані специфікації програми та зіставити його з моделлю вашої відеокарти. Якщо ваша гра або додаток вийде з ладу, ви можете спробувати запустити програму з найменшими графічними настройками, наскільки це можливо, і подивитися, чи продовжує програма працювати довше. Якщо він буде працювати довше, це може бути ваша відеокарта і / або блок живлення.

Розрахунок потужності і заміна блоку живлення

Існує тільки одна річ, яку ви можете зробити, щоб виправити проблему з електроживленням, і це замовлення нового з більш високим виходом потужності. Найкраще дотримуватися таких брендових продуктів, як XFX, Seasonic, Corsair і Antec. Якщо ви купуєте кращу або велику відеокарту, швидше за все, вам знадобиться більш потужний блок живлення. Хорошим способом обійти складний процес розрахунку вимог до блоку живлення є покупка нової відеокарти і блоку живлення в цілому. У вашої відеокарти можуть бути інші вимоги до харчування на упаковці, такі як напруга, тому добре перевірити відповідність відеокарти і блоку живлення.


У вашої відеокарти можуть бути інші вимоги до харчування на упаковці, такі як напруга, тому добре перевірити відповідність відеокарти і блоку живлення

Це джерело живлення Antec, а також хороший бренд. У блоків харчування є вентилятори.

Якщо вам потрібен блок живлення тільки для повсякденних завдань, достатній блок живлення 500-600 ват. Якщо вам потрібен важкий ігровий блок живлення для відтворення новітніх ігор з найвищими налаштуваннями, рекомендується отримати як мінімум 700-750 Вт блок живлення, але переконайтеся, що блок живлення відповідає корпусу комп'ютера. Він повинен відповідати корпусу і мати правильні штирові роз'єми для підключення до материнської плати.

Стів Хортон