Строительство »

Звідки беруться блохи: засоби боротьби і відгуки

 1. Як виглядає домашня блоха
 2. Чим небезпечні укуси блохи
 3. Види бліх, що можуть жити з людиною
 4. Звідки беруться блохи
 5. Де люблять ховатися блохи
 6. Як боротися з блохами: ефективні засоби
 7. «GET» проти бліх
 8. Аерозоль «Комбат»
 9. Порошок «Фенаксін»

Безкрилі кровоссальні істоти, стрибають по всій квартирі або будинку, беруться з різних джерел. Досить з'явитися одній парочці цих комах і тут же у людей починаються проблеми. Блохи розмножуються дуже швидко, зловити їх руками складно, та й не переловиш їх усіх. Тому найкращим варіантом боротьби з ними буде саме цілеспрямована обробка приміщення.

Як виглядає домашня блоха

Домашня блоха відноситься до виду безкрилих, що складаються в загоні харчуються кров'ю істот. Її тільце покрите хітиновим покровом, який не так-то просто роздавити пальцями. Та й не вихід це зовсім - вручну знищувати тих, хто практично невловимий. Розмір тіла дорослої особини становить приблизно 5 або 6 мм в довжину, а їх старших дітей, що можуть кусатися - де 2 або 3 мм. Тривалість їх існування 1,5-2 місяці, в залежності від умов і наявності для них їжі. Тому що в будинку, де вони оселилися, але люди поїхали звідти, ці кровопивці проживуть недовго.

Чим небезпечні укуси блохи

Небезпека наявності в будинку подібного виду «сусідів» полягає в їх активному зараженні людей і тварин всілякими інфекційними захворюваннями. Вони можуть переносити хвороботворні бактерії на своєму ротовій апараті, лапках і при укусі в кров поміщати небезпечні мікроорганізми разом з введенням ротового хоботка для висмоктування крові. Зараження проявляється не відразу, але укушенное місце майже миттєво починає хворіти, свербіти і показувати відчуття печіння.

Види бліх, що можуть жити з людиною

Види бліх, що можуть жити з людиною

В цілому такі комахи поширені по всьому світу, тільки відрізняються між собою. Класифікація налічує близько 2000 різновидів бліх. Деякі з них помічені поряд з людиною і доставляють останнім чимало клопоту і турбот. Серед таких комах можна виділити кілька найбільш часто зустрічаються:

Безумовно, найчастіше з цього короткого переліку зустрічається в житло людей саме людська, котяча, собача або щуряча блоха. Залежно від проблеми, слід усувати джерело, а потім обробляти приміщення.

Звідки беруться блохи

Звідки беруться блохи

Міф про те, що беруться блохи в будинках виключно там, де живуть домашні шерстисті вихованці, не виправданий. Фахівці з санітарної обробки житлових і нежитлових приміщень можуть підтвердити, що беруться вони не тільки від кішок і собак. Ці стрибають комахи можуть потрапити в будинок при наступних обставинах:

 • від сусідів;
 • з відкритого підвального приміщення;
 • стрибати по сходових клітках;
 • мешкати біля сміттєпроводу;
 • з розсадника біля під'їзду;
 • чіпляючись за ноги, взуття, одяг;
 • «Переїжджаючи» на домашніх тварин, які повертаються з прогулянки;
 • від гризунів, що завелися у вас вдома.

Якщо ви вже знаєте, що підете в таке місце, де є велика ймовірність підхопити такого комахи, то краще обробити свій одяг і взуття відразу відлякують інсектицидними засобами . Те ж саме рекомендується зробити і з лапами або взуттям тварини, коли ви його виводите щодня на прогулянку.

Де люблять ховатися блохи

Завдяки умовам, які найбільше зручні колоніям бліх, вони здатні дуже швидко розмножуватися. Харчування для них - це кров людини або тварин, які проживають в будинку. Переважно вони люблять ховатися скрізь, де є ворс або негладка поверхню. Фахівці найчастіше при обробці приміщень звертають увагу на такі місця:

 • щілини в підлозі або стінах;
 • плінтуса;
 • тріщини в меблів;
 • будь-палас, килим або килимові доріжки;
 • білизна;
 • м'які іграшки;
 • сміття або побутові відходи;
 • обшивка м'яких меблів;
 • старе взуття і інші подібні джерела.

Обробку роблять спеціальними препаратами, які часто отруйні для людей. Тому для боротьби будинок слід звільнити від проживання в ньому на кілька днів за рекомендацією фахівців, якщо ви збираєтеся скористатися їх послугами.

Як боротися з блохами: ефективні засоби

Якщо ви маєте намір самі провести обробку своєї квартири або будинку, тоді вам потрібно запастися захисним костюмом, респіратором. Інструментами для прибирання, а також пульверізаторной пристроями. Це може бути садовий розпилювач або навіть пилосос, з якого можна було б розприскати інсектицидну речовина по приміщенню. Після закінчення терміну дії препаратів, пилососом слід провести прибирання всіх мертвих бліх, а вміст пилососа де-небудь на вулиці спалити. Якщо ви налаштовані серйозно на боротьбу зі шкідниками, тоді вам слід знати, що обробляється:

 1. Входи і виходи, в тому числі і віконні, балконні та вентиляційні.
 2. Тварини обробляються окремими видами засобів, в тому числі після обробки на них надівається спеціальний нашийник.
 3. Всі щілини і тріщини в підлозі, на плінтусах, схилах і лиштви (після обробки все їх слід закласти).
 4. Подушки, ковдри, м'які іграшки піддаються обробці в поліетиленовому пакеті, потім вистіривается і висушуються.
 5. М'які меблі, килими, паласи, ковролін.

Для самостійної цькування можна обрати засоби, доступні на ринку в групі товарів - інсектициди. Розглянемо для прикладу кілька варіантів, якими може скористатися кожен потерпілий від бліх в квартирі, на дачі або в будинку. Після цькування приміщення залишають на кілька годин, потім приходять і роблять генеральне прибирання з провітрюванням.

«GET» проти бліх

«GET» проти бліх

З отрут і концентратів нового покоління саме «GET» завівав на сьогодні довіру користувачів при боротьбі зі шкідливими домашнім комахами. Його товарні параметри показують такі характеристики:

 1. Форма випуску - концентрат в капсулах.
 2. Упаковка - пляшечки, флакони.
 3. Активною речовиною в складі є хлорпирифос (5%).
 4. Клас небезпеки для людей - III клас (середня токсичність).
 5. Зберігає свою дію протягом 40 днів при розпилюванні по пористої (не гладко) поверхні.
 6. Середня ціна препарату оригіналу (а не підробки!) - 790 руб. за один флакон.

З концентрату виготовляється суспензія, яка розлучається на воді в пропорції 1: 2. Дія виявляється на комах спочатку паралізує, потім знищує.

КУПИТИ

відгук:

Знайшов в підвалі свого будинку старі занедбані м'які іграшки в коробці. Притягнув до хати й навіть не очікував, що з коробки і іграшок посипляться на мене блохи. Распригалісь по всьому будинку - мама, дорога! Схопився за голову - що робити? Бігом в господарський магазин за який-небудь отрутою. Порадили купити новий препарат «GET». Ну, думаю, дай спробую, чим чорт не жартує. Обробляти довелося весь будинок, добре, що у мене ні кішки, ні собаки не живе, а то потруїлися б. Все махрові речі, іграшки в тому числі запаковував в пакети. Бризкав не тільки по Палас, а й диванів і крісел. Благо, що килимів на стінах немає. Довелося з дому навіть виїхати на пару днів. Приїхав, і давати все видраівать, пилососити і мити. Минуло вже 3 місяці, бліх ніяких не видно. Ах, так, зовсім забув - ще ж підвал обприскував - там же осередок цієї зарази! Коротше, Гет цей дуже добре допоміг в моєму випадку.

Наталя, Московська область

Використання засобу:

Аерозоль «Комбат»

Аерозоль «Комбат»

З спреїв можна порекомендувати непоганий засіб спільного Росії з Кореєю виробництва продукту «Комбат». До характеристик слід віднести:

 1. Випуск здійснюється у вигляді рідини, упакованої під тиском у флакон.
 2. Обсяг одного аерозолю - 500 мл.
 3. Має приємний аромат м'яти або лимона.
 4. Вартість в середньому - 403 руб.

Деякі варіанти випускають у вигляді порошків або рідин. Але найбільш зручний саме аерозоль, який своєю струменем зможе дістати комах навіть в щілинах на підлозі.

відгук:

Доброго дня! Я навіть не припускала, що якийсь простенький аерозольчік зможе впоратися з блохами. У мене є собака, яка завжди проситься гуляти - це така манера у неї. Так ось одного разу вона втекла на прогулянці і повернулася через 2 дня, вся брудна, забруднена, смердюча і блохастая! Тим шампунем проти бліх, що у нас були, ми-то собаку обробили, але ось блохи стали проявлятися і на паласі в передпокої і в залі. Я бігом біжу в найближчий супермаркет і купую «Комбат» в надії, що так максимально швидше впораюся з блохами остаточно. У підсумку всіх паразитів заморила, пропилососити всіх їх, вимила паласи прямо щіткою з мильним розчином. Більше бліх не було. А за собачкою доводиться стежити в обидва!

Порошок «Фенаксін»

Порошок «Фенаксін»

Відмінним засобом, яке діє постійно при кожній обробці приміщень від кровосисних шкідників, є дустовий поршок. Одним з його варіантів сьогодні в продажу активно поширюється «Феністін». До його характеристик відносяться такі товарні ознаки:

 1. Випуск у вигляді порошку.
 2. Пакування - пакетик з об'ємом вмісту 100, 200 гр.
 3. Активні речовини - борна кислота (0,25%), фенвалерат (0,35%), мастило (2,5%), талькомагнетізм, каолін або сода.
 4. Вартість одного пакетика в середньому - 40-65 руб.

З таких дустових порошків «Фенаксін», що слід розводити з водою а іноді можна і просто розсипати в тріщини в підлозі або в ворсисті місця. Але за рекомендаціями професіоналів все ж краще розпилювати в розчиненому вигляді.

Відгук про препарат:

Доброго дня! Мені завжди здавалося, що проблема з блохами виникає тільки у тих, у кого є тварини в квартирі. Я живу на 5 поверсі 9-ти поверхівки. Питання: «Звідки у мене в квартирі взялися блохи, коли немає ні кішки, ні собаки - взагалі ніякої живності»? Запитала у сусідки, теж скаржиться. Пізніше з'ясувалося, що у нас весь сміттєпровід заражений, і блохи «приходять» в будинок за ногами. Грошей тоді пошкодувала, щоб купувати суперзолото і новомодні препарати. Просто взяла «Фенаксін» за порадою продавця. Запах терпимий, не скажу, що прям противний, але провітрювати довелося довго квартиру після нього. Все зробила, як в інструкції написано - блохи пішли. Для профілактики ще побризкала сміттєпровід. Як з'ясувалося пізніше, сусідки - дві жінки теж обробляли сміттєпровід і навіть коридор.

Опис небезпека блохи відео:

Схопився за голову - що робити?
Питання: «Звідки у мене в квартирі взялися блохи, коли немає ні кішки, ні собаки - взагалі ніякої живності»?