Строительство »

Як заробляти в подорож?

Якщо Ви щоранку приходите на ненависну роботу, проводите 8 робочих годин в пекельних муках і живете тільки думками про вихідних - пора щось змінювати в цьому житті

Якщо Ви щоранку приходите на ненависну роботу, проводите 8 робочих годин в пекельних муках і живете тільки думками про вихідних - пора щось змінювати в цьому житті. А для тих, хто весь свій вільний час витрачає на читання блогів про подорожі і мріях про інші міста і країнах, у нас є чудова новина! У XXI столітті заробляти можна не тільки в офісних стінах, але і в будь-якій точці світу! Тільки уявіть .. Голубе небо, блакитні океан, білосніжний пісок і Ви .. Ні, не у відпустці .. А в розпал робочого дня. Як втілити цю мрію в реальність розповімо в цій статті.

Можливі способи заробітку в подорож можна умовно розділити на 3 види:

  • Робота "на удаленке", фріланс;
  • Робота на місці перебування;
  • Власну справу, бізнес.

Найбільш поширений спосіб заробітку для любителів мандрівок - це, безумовно, фріланс. Це слово вперше вжив відомий сер Вальтер Скотт в романі «Айвенго». Тоді він використовував його для позначення вільнонайманих солдатів. Сьогодні ж фрілансери борються, головним чином, за замовлення. Кількість фрілансерів постійно зростає. Ви можете приєднатися до їх числа, якщо Вам знайомі такі сфери діяльності, як програмування, дизайн, копірайтинг. Також двері фрілансу розкриті для перекладачів, он-лайн продавців і smm-фахівців. Якщо на сьогоднішній день всі перераховані галузі для Вас - "Темний ліс" - не переживайте, будь-якої справи можна навчитися. Більшість фрілансерів - люди, колись які зважилися вивчити нову професію, котрі засвоїли нову спеціальність з нуля. Чи готові? Дерзайте! Але головне, пам'ятайте, що платять фрілансерам виключно за "корисність". Якщо в офісі Ви отримаєте свій законний оклад в кінці місяця незалежно від ступеня завантаженості, то при роботі на умовах фрілансу Ви отримуєте гроші тільки за якісно виконану роботу.

Якщо ж Ви взагалі хочете забути про комп'ютер та інші засоби комунікації, а грошей заробити треба - Ви завжди можете знайти підробіток в тій країні, де ви є. Вам не важко буде влаштуватися "закликальником" у численних ресторанів і магазинів, продавцем овочів, фруктів або сувенірів, офіціантом, вантажником і т.д. Простір для пошуків обмежується тільки Вашими бажаннями, фізичними можливостями та знанням мови.

А якщо у Вас є фото- або відеоапаратура і трішки таланту - Ви справжній щасливчик! Вас чекає величезна кількість замовлень від юних модниць, клубних тусовщиків, закоханих пар і щасливих сімей. І чим більше успішних зйомок Ви проведете - тим стрімкіше буде рости Ваша професійна популярність і, як наслідок, тим більше буде охочих скористатися Вашими послугами.

Окрема стаття заробітку для фотографів і відеооператорів - робота з туристичними фірмами та агентствами нерухомості. Завжди потрібні якісні зйомки об'єктів нерухомості, унікальних місць і пам'яток.

І, нарешті, способи для самих самостійних і незалежних. Якщо Ви хочете нести особисту відповідальність за себе і свій заробіток - доведеться ретельно попрацювати. Сьогодні мандрівники заробляють чималі гроші на власних туристичних блогах, рекламуючи як окремі товари, так і цілі міста і країни. Крім того, Ви можете скористатися старим-добрим методом "купи-продай". Наприклад, в наших широтах великою популярністю користується косметика з Греції, біжутерія з Індії або сувеніри ручної роботи з Африканських країн. Все, що Вам потрібно, це створити онлайн-магазин на одній з можливих майданчиків - і організувати доставку вподобаного товару.

або

А коли Ви станете по-справжньому досвідченим мандрівником - Ви зможете заробляти і на цьому! Багато сьогодні вважають за краще індивідуальні тури звичайним пакетним пропозицій туроператорів. Так, розробивши власну програму відпочинку, Ви дозволите людям поглянути на країну по-новому, за що отримаєте гідну фінансову винагороду. А в якому напрямку розвиватися далі - вирішувати Вам!

Безумовно, проживання в іншій країні на перших порах викличе ряд труднощів. І розумна економія точно не завадить. Найвигіднішим способом спілкування з рідними і близькими стане туристична sim-карта ГудЛайн ! Наприклад, з тарифом "Планета Гуд" Ви зможете дзвонити на Skype і Viber без інтернету абсолютно безкоштовно! Більш того, на цьому тижні Ви можете отримати сім-карту ГудЛайн В ПОДАРУНОК! Подорожуйте вигідно разом з ГудЛайн!

Чи готові?