Строительство »

У «Будинку на Обручових» від «Еталон ЛенСпецСМУ» почалося благоустрій території

ГК «Еталон»

У житловому комплексі комфорт-класу «Будинок на Обручових», який АТ «Еталон ЛенСпецСМУ» (входить до Групи «Еталон») зводить в Калінінському районі Санкт-Петербурга, почалося благоустрій прибудинкової території.

Будівельники приступили до влаштування газонів і пішохідних доріжок, ведеться робота по благоустрою вхідних груп. У житловому комплексі встановлені всі двері і вікна, будівельники також повністю завершили влаштування зовнішніх теплових мереж. Монтаж внутрішніх інженерних мереж та влаштування фасадів виконані на 90%. Крім того, в «Будинку на Обручових» триває внутрішнє оздоблення квартир і місць загального користування, в приміщеннях вбудованого дитячого садка ведеться під чистове оздоблення.

«Будинок на Обручових» - це 18-поверховий житловий будинок на 765 квартир, що будується по цегляно-монолітною технологією із застосуванням навісних вентильованих фасадів. До активної стадії будівництва «Будинку на Обручових» Компанія приступила в січні 2017 року, тоді був залитий перший бетон в фундамент. У жовтні того ж року будівельний майданчик «Будинки на Обручових» була високо оцінена журі конкурсу «БУДМАЙСТЕР-2017» - експерти присудили їй найбільшу кількість балів в рамках перевірки роботи бригад на об'єктах, що будуються Санкт-Петербурга.

«Будинок на Обручових» - яскравий і виразний проект, який стане продовженням квартальної забудови мікрорайону, розташованого між пр. Науки, вул. Обручових і Цивільним проспектом.

Завершення будівництва «Будинку на Обручових» заплановано на IV квартал 2018 року.

Довідка про ГК «Еталон»

ЖК «Будинок на Обручових» - забудовник АТ "Еталон ЛенСпецСМУ", проектна декларація на сайті http://lenspecsmu.ru/objects/spb/dom-na-obruchevykh/

Розмістити "Новина компанії" онлайн