Строительство »

Россільгоспнагляд виявив порушення на заводі «Вімм-Білль-Данн»

1 806 переглядів

Россільгоспнагляд заявив про порушення вимог щодо зберігання та перевезення молока на заводі компанії «Вімм-Білль-Данн», повідомляють «Известия» .

Россільгоспнагляд готує нові матеріали для Слідчого комітету за підсумками перевірки Рубцовского молочного заводу (філія АТ «Вімм-Білль-Данн», входить в компанію PepsiCo), де були виявлені різні порушення Россільгоспнагляд готує нові матеріали для Слідчого комітету за підсумками перевірки Рубцовского молочного заводу (філія АТ «Вімм-Білль-Данн», входить в компанію PepsiCo), де були виявлені різні порушення. Про це стало відомо зі слів офіційного представника відомства Юлії крейди.

«З огляду на те, що американська компанія, порушуючи російське законодавство, поставила під загрозу життя і здоров'я російських громадян, служба переконана в доцільності порушення кримінальної справи щодо винних осіб, включаючи керівництво компанії PepsiCo», - повідомив представник Россільгоспнагляду.

В рамках проведених відомством перевірок з'ясувалося, що на заводі неодноразово порушувалися вимоги щодо зберігання та перевезення молока. У тому числі на переробку приймалося молоко з вичерпаним терміном придатності. Відзначається, що продукція надходила на підприємство в режимі внутрішнього переміщення без проходження контролю при прийманні.

Раніше повідомлялося про те, що Россільгоспнагляд розслідує витік документів в PepsiCo.

Retail.ru

Поділитися публікацією: Джерело: Известия Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.