Строительство »

Особливості життя у Франції для іноземців. Частина 2

Продовжуємо нашу розмову про Францію. Інформацію про графік харчування і варіанти відпочинку, яким надають перевагу французами, Ви можете отримати з першої частини. І так, що ж ще особливого в цій країні і її жителях? Що може здивувати Вас при переїзді на постійне місце проживання?

Бунтарський характер французів.

Французи - вкрай волелюбні громадяни. Вони люблять відстоювати свої права і боротися за незалежність. Причому, їм не так важливо домогтися результату, скільки просто відчути свою значимість. Відчуття активної громадянської позиції дуже необхідно французам, а почуття відповідальності за долю країни і нації розвинене практично в кожному. Багато французів не байдужі до політичної обстановці у Франції. Вони люблять повільно попивати каву з щоденною газетою в руках, почитували свіжі новини, а потім відправлятися на мітинги .
Французи - вкрай волелюбні громадяни
Особливо активні в цьому плані студенти. Тому, якщо Ви хочете влитися до французького колектив на дружній хвилі - обов'язково сходіть з колегами на яку - небудь страйк, по обмеженню прав або підвищення зарплати. Це невід'ємна частина життя французів, і Вам доведеться приймати в цьому участь. Єдиний бунтарський дух обов'язково згуртує вас.
Справедливість і рівноправ'я.

Франція - одна з небагатьох країн, переїхавши куди Ви не відчуєте себе чужинцем. Французи до глибини душі толерантні і прямі. Вони не просто проявляють терпимість до мігрантів і біженців. Вони вважають всіх жителів країни рівними членами суспільства, незалежно від сексуальної орієнтації, расової належності чи соціального статусу. Французи не поділяють суспільство на різні верстви. Богач може мило розмовляти з бідняком, без найменшої тіні зневаги чи зарозумілості. Якщо ж і французи і приховують свою неприязнь, то роблять це дуже вміло. Показуючи себе культурною і вихованою людиною, що визнає права навіть бомжа під мостом.
Франція - одна з небагатьох країн, переїхавши куди Ви не відчуєте себе чужинцем
Якщо Ви налаштувалися на переїзд до Франції, будьте готові до такої прямоти і відвертості. Французи не лукавлять, вони не поблажливі до Вас, вони нарівні з Вами. Спілкуватися з ввічливим французом завжди приємно. І якщо ж француз посміхнувся, повірте, це щира посмішка. По початку, можна сильно здивуватися тому, як легко і просто абсолютно незнайомі французи спілкуються один з одним. Коли звернуться і до Вас, не відмовляйте собі в спілкуванні і можливості завести друзів. Французи люблять відкритість. Завдяки чому, Ви не будете самотні у французькому суспільстві, будь-який перехожий не посоромиться поцікавитися вашими справами і поспішить на допомогу при першій потребі. Згодом, відчуття єдності з народом Вам сподобається.

Житло у Франції.

Якщо казати про житло у Франції , То слід зазначити, що воно зазвичай невеликий квадратури. У такій густонаселеній країні доводиться економити на житлоплощі. Тому малогабаритне житло є цілком звичним і стандартним варіантом. Але це з лишком компенсується затишком скромною французької квартирки - студії. Французи навчилися позбуватися від мотлоху і зайвих речей, тільки мінімалізм, порядок і комфорт. Також вони вміють ще й красиво оформити своє житло.
Якщо казати   про житло у Франції   , То слід зазначити, що воно зазвичай невеликий квадратури
У підсумку, роками проживаючи в крихітній, але затишній студії - вважають себе цілком щасливими. Звичайно, якщо у них з'явиться можливість купити заміський будинок - ніхто не відмовиться. Тут вже буде де розвернутися на повну. Але все також, стильно, з комфортом і порядком. Якщо Ви хочете назавжди пов'язати своє життя з Францією, неодмінно купіть собі житло, не забувши все грамотно оформити юридично.

Любов до спорту.

Спортивний спосіб життя дуже симпатизує багатьом французам. Мова зараз йде не про футбол по телевізору або, наприклад, грі в шахи. Мова про активний спорт. Ранкові або вечірні пробіжки по парку, піші прогулянки по дорозі з роботи додому або ж регулярні походи в тренажерний зал - все це вельми звичний і улюблений французами стиль життя. При цьому, єдиний командний дух французів і тут відіграє не останню роль - чим більше масово проходить спортивна діяльність, тим краще.
Спортивний спосіб життя   дуже симпатизує багатьом французам
Особливо люблять французи спільні пробіжки по парку або доріжках слухаючи музику в телефоні, як би на самоті, але в той же час і в компанії. Саме спортивний спосіб життя в поєднанні з правильним режимом харчування роблять французів більш стрункою та здоровою нацією. Приєднуйтесь до спортивної команді і додасте собі не один десяток років життя.

Чистота і гігієнічність.

Ось тут, мабуть, можна дуже сильно здивуватися. Незважаючи на всю любов до порядку, акуратності і пунктуальності, до ідеальної чистоти, як наприклад люблять робити німці, французам занадто далеко. А часом вони роблять і зовсім, незбагненні вчинки в цьому плані, здатні як мінімум приголомшити середньостатистичного європейця. Почнемо з того, що французи не роззуваються, входячи в будинок.
Ось тут, мабуть, можна дуже сильно здивуватися
Звичайно, у Франції м'який і сухий клімат. Чисті і заасфальтовані вулички. Але все ж, це трохи дивно для іноземців на зразок нас з вами. На підошві взуття все одно заносяться сміття, пил і бактерії. Звичайні європейці якщо і не знімають взуття зовсім, то як мінімум взувають змінне, домашнє взуття - туфлі, тапочки. Так що не впадайте в жах від нібито нахабства і неповаги, якщо раптом ваші друзі - французи прийшли до Вас в будинок і навіть не спробували зняти вуличне взуття. Вони так звикли робити завжди і всюди. А ще вони п'ють воду прямо з - під крана. Правда система фільтрації у них в країні очищає воду якісно і можна не боятися, що - небудь підчепити.

Ну наостанок, французи їдять немиті овочі та фрукти. Ось тут вже лікарі схопляться руками за голову. Їсти немиті продукти, не моргнувши й оком, вельми і вельми дивно для іноземця. Звичайно, брудні овочі ніхто не подасть до столу, але навіть в дуже хорошому і престижному ресторані, Вам можуть нарізати який - небудь фрукт відразу з ящика або холодильника. Так що, якщо побоюєтеся, свіжі салати рекомендуємо їсти у себе вдома, обробивши на свій розсуд.

Сподіваємося, що у Ви зумієте якомога гармонійніше влитися у французьке суспільство . Тримайте з французами один ритм. Але не варто повністю розчинятися і копіювати життя французів. Дотримуйтеся своїх пріоритетів, поважаючи при цьому цінності великої країни, якої безумовно і є Франція. Тоді все обов'язково вийде!

І так, що ж ще особливого в цій країні і її жителях?
Що може здивувати Вас при переїзді на постійне місце проживання?