Строительство »

Зоозахисниця пікетувала облдуму з вимогою побудувати притулок для бездомних собак

Ірина Бородіна   Сьогодні в Саратові на площі біля пам'ятника Столипіну перед будівлею Саратовської обласної думи зоозахисниця Ольга Рульова провела одиночний пікет

Ірина Бородіна

Сьогодні в Саратові на площі біля пам'ятника Столипіну перед будівлею Саратовської обласної думи зоозахисниця Ольга Рульова провела одиночний пікет. Вона зажадала гуманного ставлення до бездомних тварин і будівництва притулку для собак.

Активістка вийшла на площу з плакатом з гаслами "Саратов - територія гуманного ставлення до бездомних тварин", "Ми-люди! Ми - НЕ назавжди! Назавжди любов і доброта!". Вона також вимагала, щоб в місті був муніципальний притулок для собак.

Пікет прокоментувала зоозахисниця Тетяна Пелех, яка повідомила, що в Саратові, за даними активістів, 5 тисяч бездомних тварин, а перетримка, організована на Гуселке-2, розрахована лише на 50 місць. "На притулок повинні піти і бюджетні гроші, а люди притулку допоможуть. Ми готові взяти за притулок частина відповідальності. Потрібна лише сітка рабиця - тисяча рублів за 10 метрів, будки - 3 тисячі за штуку, зарплата співробітникам, 200 рублів в день на корм. ми ходимо в адміністрацію зі зверненнями і намагаємося достукатися до влади, добиваємося спорудження притулку ", - заявила активістка.

Відзначимо, на пікеті також був присутній колишній бездомний пес по кличці Степан Петрович.

Нагадаємо, що кілька місяців тому на нараді в мерії глава комітету дорожнього господарства, транспорту та благоустрою Геннадій Свиридов заявив про можливість будівництва в Саратові крематорію для тварин .

  • 13 лютого

    Адміністрація запропонувала побудувати в Саратові крематорій для бездомних тварин
    Адміністрація запропонувала побудувати в Саратові крематорій для бездомних тварин

    У Саратові необхідно побудувати притулок для бездоглядних тварин. Про необхідність будівництва крематорію або притулку на сьогоднішньому засіданні комісії з ЖКГ адміністрації Саратова повідомив глава дорожнього комітету мерії Геннадій Свиридов. "Якщо ви пам'ятаєте, коли видавався закон Саратовської області про зміст бездоглядних тварин, було передбачено утримання протягом 12 днів

Залишити коментар