Строительство »

Порівняння будівництва заміського будинку з цегли і моноліту, їх плюси і мінуси, особливості будинків з цегли і моноліту

 1. Порівняння будівництва заміського будинку з цегли і моноліту, їх плюси і мінуси, особливості будинків...
 2. Час гроші
 3. Тепло вашого будинку
 4. вага
 5. сейсмостійкість
 6. додання форм
 7. Оздоблення
 8. Будинок вирішив почати нове життя
 9. Несподівана проводка в несподіваному місці
 10. Краса - страшна сила
 11. І все одно цегла
 12. Монолітні мінуси? Звичайно є!
 13. З чого ж все-таки будувати?
 14. А якщо цегла не до душі?
 15. Порівняння будівництва заміського будинку з цегли і моноліту, їх плюси і мінуси, особливості будинків...
 16. Ціна питання
 17. Час гроші
 18. Тепло вашого будинку
 19. вага
 20. сейсмостійкість
 21. додання форм
 22. Оздоблення
 23. Будинок вирішив почати нове життя
 24. Несподівана проводка в несподіваному місці
 25. Краса - страшна сила
 26. І все одно цегла
 27. Монолітні мінуси? Звісно є!
 28. З чого ж все-таки будувати?
 29. А якщо цегла не до душі?
 30. Порівняння будівництва заміського будинку з цегли і моноліту, їх плюси і мінуси, особливості будинків...
 31. Ціна питання
 32. Час гроші
 33. Тепло вашого будинку
 34. вага
 35. сейсмостійкість
 36. додання форм
 37. Оздоблення
 38. Будинок вирішив почати нове життя
 39. Несподівана проводка в несподіваному місці
 40. Краса - страшна сила
 41. І все одно цегла
 42. Монолітні мінуси? Звісно є!
 43. З чого ж все-таки будувати?
 44. А якщо цегла не до душі?

Порівняння будівництва заміського будинку з цегли і моноліту, їх плюси і мінуси, особливості будинків з цегли і моноліту

Є безліч способів зведення будинків - як багатоповерхових, так і малоповерхових. Але в сучасному заміському житловому будівництві найбільш поширені:

 • цегляна кладка - старий добрий цегла, який укладають в декілька шарів.
 • монолітне будівництво - бетонна суміш, що заливається в спеціальні форми - опалубки. Вона тримається за рахунок власної міцності і металевого каркаса всередині.

За популярністю цегла здорово обходить моноліт, і в цій статті ми розберемо - заслужено чи?

Але перш ніж порівнювати ці матеріали, потрібно прояснити одне питання: не можна будувати малоповерховий будинок виключно з моноліту, та й годі з цегли - небажано.

У будь-якій споруді завжди буду як монолітні, так і "структурні", рухливі елементи. Тільки їх поєднанням можна забезпечити і надійність, і гнучкість вашого будови. А тепер за справу.

Ціна питання

... повинна хвилювати вас, тільки якщо ви вибираєте квартиру в багатоповерховому будинку. У малоповерхових будинках, як з-за більшої технічної складності монолітної будівлі, так і з-за необхідності змішування типів, різниця не така вже й велика. Єдина область, в якій ви точно відчуєте цінову різницю - це якість матеріалів.

Час гроші

Час гроші

А ось в цьому пункті монолітне будівництво випереджає цегла, і значно. Секрет в способі укладання: якщо цегла вимагає вдумливого і зосередженого закладення в кілька шарів, монолітні стіни просто заливаються в "формочку" опалубки. Таким чином, в цій "номінації" виграє моноліт, але ...

Адже ви здогадалися, що не все так просто? Як тільки мова заходить нема про типовому, а про індивідуальний житловому будівництві, стандартизовані опалубки стають марні. Для кожної цікавої задумки, для кожного незвичайного кута потрібно своя "формочка".

Тепло вашого будинку

Тепло вашого будинку

Теплоізоляція і товщина стін - важливий фактор. Але і тут моноліт краще. "Чому?" - запитаєте ви? Його підсумкові теплопроводящие властивості в кілька разів краще, ніж у цегли. Цьому багато в чому сприяє не тільки використання пористого бетону і пористих утеплювачів, але і відсутність швів.

Це означає, при однаковій теплоізоляції, товщина стін в цегляному варіанті будинку буде набагато більше. А кому хочеться віддавати дорогоцінні квадратні метри?

Ложка меду: використання керамічних пустотілих цегл трохи зменшує цей розрив в теплоізоляції, але дуже незначно.

вага

Вага будинку визначає як масивність фундаменту, так і загальну складність побудови. І знову, за рахунок різноманіття легких домішок, моноліт вийде на 15% -20% легший за свого цегельного "побратима". Що це означає для вас, як майбутнього господаря будинку? Економію часу і надійність - на монолітний будинок в меншій мірі впливатимуть грунтові води або надмірне заводнення.

сейсмостійкість

І знову моноліт виявляється в перших рядах. Землетруси в Росії - справа рідкісна. Але від дрібних неприємностей не застрахований ніхто, тому в розрахунок варто брати здатність будинку чинити опір стихії: і землетрусами, і ураганів. Моноліт, маючи більш гнучку структуру, погнеться і заспокоїться, в той час як цегла з більшою ймовірністю піде тріщинами.

додання форм

додання форм

А що якщо у вас божевільний або шалено цікавий задум і ви хочете "упакувати" своє житло в неймовірні форми?

Що ж, і в цьому випадку монолітні споруди - ваш вибір. Вони легко "вливаються" в будь-яку опалубку, хоча важливо і не перестаратися: незважаючи на всю міцність, кожна нерівність буде зменшувати стійкість конструкції. Цегла, звичайно, теж здатний складатися в абсолютно футуристичні форми, але робить це з великими труднощами.

Щоб уявити цей просторовий функціонал моноліту і цегли, порівняйте застигає гуму і конструктор лего.

Оздоблення

Бажаєте такий же халат, але з перламутровими ґудзиками? Що ж, повну свободу дій вам надає як цегла, так і бетон - фасад ви можете зробити на свій смак і розсуд. Але в цій категорії цегла одночасно і виграє і програє: адже на відміну від бетонного моноблока, цегляна стіна - сама по собі гарний фасад.

Будинок вирішив почати нове життя

Буває і таке: планування не підійшла, вітальню зробити побільше, і ще прибудову інтегрувати, а ось цю стіну треба ...

Нечасто господарі монолітних будинків вирішуються на такі капітальні зміни в своєму житлі - і справа не стільки у вартості, скільки в часі і клопітність цього заняття. А іноді і в неможливості! Адже цегла значно "більш рухливими" моноліту: з нього легше вирвати і відновити якийсь окремий шматок. Більш того, робити внутрішні перегородки з бетонних моноблоків, рішення воістину ... дивне. Вони будуть тиснути вас, ніби наручники.

Несподівана проводка в несподіваному місці

У тому, що стосується інженерних комунікації - електропроводка, каналізація, опалення - цегла, з причини своєї розбірний структури, обставляє монолітні стіни в два рахунки. І хоча бетонний моноблок не розвалиться від того, що ви просвердлите в ньому пару дірок, від масштабних змін доведеться відмовитися.

Краса - страшна сила

Краса - страшна сила

Якщо ми візьмемо "голі" цегла і моноліт, то перший залишить сумну сірість моноблоків далеко позаду. Ось тільки заковика в тому, що монолітні будинки покриваються спеціальною обробкою, а то і зовсім "загортаються" в свого сьогоднішнього суперника: цегла. Тільки укладається він в один шар.

Звичайно, ніщо не заважає і цегляних стін придбати який-небудь незвичайний декор, але визнайте - цегла це красиво, презентабельно, затишно. І прикривати його чимось ще, як правило, не хочеться.

І все одно цегла

Однак на сьогоднішньому ринку саме цеглі віддається перевага в будівництві будинків і котеджів . Причини?

Якісних досліджень ніхто не проводив, проте ми припускаємо, що роль відіграють:

 • престижність цегляного будинку;
 • естетичний вигляд і його візуальна закінченість без додаткових зусиль;
 • думка, що монолітне будівництво властиво багатоповерховим будівлям і погано співвідноситься з індивідуальним житловим будівництвом

Але в кінцевому підсумку, цегла - надійний, перевірений часом і красивий матеріал. І хоча його фізичні характеристики поступаються моноблоку бетону, різниця не така істотна, а сам матеріал асоціюється із затишком і теплом.

Монолітні мінуси? Звичайно є!

Справедливості заради також варто сказати про недоліки монолітного домобудівництва. Ось ця пара ложок дьогтю:

 • Металеві конструкції, на яких тримається бетонна суміш, вимагають ретельного монтажу.
 • На зиму зведення монолітних будинків призупиняється або ж вимагає додавання в суміш противоморозних речовин.

В цілому, литий бетон під час застигання більш схильний до впливу середовища, ніж цегла. Відповідно до уваги доведеться брати і спеку, і морози, і дощ, що вимагає як хороших матеріалів, так і професіоналізму з боку будівельної компанії.

З чого ж все-таки будувати?

З усього! Зовнішні і несучі стіни будуть відмінно себе почувати, якщо виконані з монолітного бетону: і будинок встоїть, і тепло збережеться, і звукоізоляція відмінна, і фасад можна прикрасити як душа забажає.

Однак внутрішні перегородки будуть набагато краще відчувати себе в цегляному виконанні, особливо - якщо ви побажаєте щось поміняти.

А якщо цегла не до душі?

Буває й таке. Однак на внутрішні перегородки не лягає стільки ваги, скільки на зовнішні стіни, а значить, ви можете використовувати будь-який матеріал, який вам близький: панелі, дерево, бутовий камінь. Навіть гіпсокартон! Хоча останній ми б все ж не рекомендували використовувати активно.

А щоб не потрапити в халепу і точно все розрахувати, при цьому, не вивчаючи спрямують - найкраще звернутися до архітектурне бюро . Це позбавить від складних розрахунків, гарантує надійність і допоможе реалізувати ваші побажання і задуми.

До речі, у нас в компанії "Топдах" - відмінні фахівці.

коментувати можут


Читати інші статті розділу

Порівняння будівництва заміського будинку з цегли і моноліту, їх плюси і мінуси, особливості будинків з цегли і моноліту

Є безліч способів зведення будинків - як багатоповерхових, так і малоповерхових. Але в сучасному заміському житловому будівництві найбільш поширені:

 • цегляна кладка - старий добрий цегла, який укладають в декілька шарів.
 • монолітне будівництво - бетонна суміш, що заливається в спеціальні форми - опалубки. Вона тримається за рахунок власної міцності і металевого каркаса всередині.

За популярністю цегла здорово обходить моноліт, і в цій статті ми розберемо - заслужено чи?

Але перш ніж порівнювати ці матеріали, потрібно прояснити одне питання: не можна будувати малоповерховий будинок виключно з моноліту, та й годі з цегли - небажано.

У будь-якій споруді завжди буду як монолітні, так і "структурні", рухливі елементи. Тільки їх поєднанням можна забезпечити і надійність, і гнучкість вашого будови. А тепер за справу.

Ціна питання

... повинна хвилювати вас, тільки якщо ви вибираєте квартиру в багатоповерховому будинку. У малоповерхових будинках, як з-за більшої технічної складності монолітної будівлі, так і з-за необхідності змішування типів, різниця не така вже й велика. Єдина область, в якій ви точно відчуєте цінову різницю - це якість матеріалів.

Час гроші

Час гроші

А ось в цьому пункті монолітне будівництво випереджає цегла, і значно. Секрет в способі укладання: якщо цегла вимагає вдумливого і зосередженого закладення в кілька шарів, монолітні стіни просто заливаються в "формочку" опалубки. Таким чином, в цій "номінації" виграє моноліт, але ...

Адже ви здогадалися, що не все так просто? Як тільки мова заходить нема про типовому, а про індивідуальний житловому будівництві, стандартизовані опалубки стають марні. Для кожної цікавої задумки, для кожного незвичайного кута потрібно своя "формочка".

Тепло вашого будинку

Тепло вашого будинку

Теплоізоляція і товщина стін - важливий фактор. Але і тут моноліт краще. "Чому?" - запитаєте ви? Його підсумкові теплопроводящие властивості в кілька разів краще, ніж у цегли. Цьому багато в чому сприяє не тільки використання пористого бетону і пористих утеплювачів, але і відсутність швів.

Це означає, при однаковій теплоізоляції, товщина стін в цегляному варіанті будинку буде набагато більше. А кому хочеться віддавати дорогоцінні квадратні метри?

Ложка меду: використання керамічних пустотілих цегл трохи зменшує цей розрив в теплоізоляції, але дуже незначно.

вага

Вага будинку визначає як масивність фундаменту, так і загальну складність побудови. І знову, за рахунок різноманіття легких домішок, моноліт вийде на 15% -20% легший за свого цегельного "побратима". Що це означає для вас, як майбутнього господаря будинку? Економію часу і надійність - на монолітний будинок в меншій мірі впливатимуть грунтові води або надмірне заводнення.

сейсмостійкість

І знову моноліт виявляється в перших рядах. Землетруси в Росії - справа рідкісна. Але від дрібних неприємностей не застрахований ніхто, тому в розрахунок варто брати здатність будинку чинити опір стихії: і землетрусами, і ураганів. Моноліт, маючи більш гнучку структуру, погнеться і заспокоїться, в той час як цегла з більшою ймовірністю піде тріщинами.

додання форм

додання форм

А що якщо у вас божевільний або шалено цікавий задум і ви хочете "упакувати" своє житло в неймовірні форми?

Що ж, і в цьому випадку монолітні споруди - ваш вибір. Вони легко "вливаються" в будь-яку опалубку, хоча важливо і не перестаратися: незважаючи на всю міцність, кожна нерівність буде зменшувати стійкість конструкції. Цегла, звичайно, теж здатний складатися в абсолютно футуристичні форми, але робить це з великими труднощами.

Щоб уявити цей просторовий функціонал моноліту і цегли, порівняйте застигає гуму і конструктор лего.

Оздоблення

Бажаєте такий же халат, але з перламутровими ґудзиками? Що ж, повну свободу дій вам надає як цегла, так і бетон - фасад ви можете зробити на свій смак і розсуд. Але в цій категорії цегла одночасно і виграє і програє: адже на відміну від бетонного моноблока, цегляна стіна - сама по собі гарний фасад.

Будинок вирішив почати нове життя

Буває і таке: планування не підійшла, вітальню зробити побільше, і ще прибудову інтегрувати, а ось цю стіну треба ...

Нечасто господарі монолітних будинків вирішуються на такі капітальні зміни в своєму житлі - і справа не стільки у вартості, скільки в часі і клопітність цього заняття. А іноді і в неможливості! Адже цегла значно "більш рухливими" моноліту: з нього легше вирвати і відновити якийсь окремий шматок. Більш того, робити внутрішні перегородки з бетонних моноблоків, рішення воістину ... дивне. Вони будуть тиснути вас, ніби наручники.

Несподівана проводка в несподіваному місці

У тому, що стосується інженерних комунікації - електропроводка, каналізація, опалення - цегла, з причини своєї розбірний структури, обставляє монолітні стіни в два рахунки. І хоча бетонний моноблок не розвалиться від того, що ви просвердлите в ньому пару дірок, від масштабних змін доведеться відмовитися.

Краса - страшна сила

Краса - страшна сила

Якщо ми візьмемо "голі" цегла і моноліт, то перший залишить сумну сірість моноблоків далеко позаду. Ось тільки заковика в тому, що монолітні будинки покриваються спеціальною обробкою, а то і зовсім "загортаються" в свого сьогоднішнього суперника: цегла. Тільки укладається він в один шар.

Звичайно, ніщо не заважає і цегляних стін придбати який-небудь незвичайний декор, але визнайте - цегла це красиво, презентабельно, затишно. І прикривати його чимось ще, як правило, не хочеться.

І все одно цегла

Однак на сьогоднішньому ринку саме цеглі віддається перевага в будівництві будинків і котеджів . Причини?

Якісних досліджень ніхто не проводив, проте ми припускаємо, що роль відіграють:

 • престижність цегляного будинку;
 • естетичний вигляд і його візуальна закінченість без додаткових зусиль;
 • думка, що монолітне будівництво властиво багатоповерховим будівлям і погано співвідноситься з індивідуальним житловим будівництвом

Але в кінцевому підсумку, цегла - надійний, перевірений часом і красивий матеріал. І хоча його фізичні характеристики поступаються моноблоку бетону, різниця не така істотна, а сам матеріал асоціюється із затишком і теплом.

Монолітні мінуси? Звісно є!

Справедливості заради також варто сказати про недоліки монолітного домобудівництва. Ось ця пара ложок дьогтю:

 • Металеві конструкції, на яких тримається бетонна суміш, вимагають ретельного монтажу.
 • На зиму зведення монолітних будинків призупиняється або ж вимагає додавання в суміш противоморозних речовин.

В цілому, литий бетон під час застигання більш схильний до впливу середовища, ніж цегла. Відповідно до уваги доведеться брати і спеку, і морози, і дощ, що вимагає як хороших матеріалів, так і професіоналізму з боку будівельної компанії.

З чого ж все-таки будувати?

З усього! Зовнішні і несучі стіни будуть відмінно себе почувати, якщо виконані з монолітного бетону: і будинок встоїть, і тепло збережеться, і звукоізоляція відмінна, і фасад можна прикрасити як душа забажає.

Однак внутрішні перегородки будуть набагато краще відчувати себе в цегляному виконанні, особливо - якщо ви побажаєте щось поміняти.

А якщо цегла не до душі?

Буває й таке. Однак на внутрішні перегородки не лягає стільки ваги, скільки на зовнішні стіни, а значить, ви можете використовувати будь-який матеріал, який вам близький: панелі, дерево, бутовий камінь. Навіть гіпсокартон! Хоча останній ми б все ж не рекомендували використовувати активно.

А щоб не потрапити в халепу і точно все розрахувати, при цьому, не вивчаючи спрямують - найкраще звернутися до архітектурне бюро . Це позбавить від складних розрахунків, гарантує надійність і допоможе реалізувати ваші побажання і задуми.

До речі, у нас в компанії "Топдах" - відмінні фахівці.

коментувати можут


Читати інші статті розділу

Порівняння будівництва заміського будинку з цегли і моноліту, їх плюси і мінуси, особливості будинків з цегли і моноліту

Є безліч способів зведення будинків - як багатоповерхових, так і малоповерхових. Але в сучасному заміському житловому будівництві найбільш поширені:

 • цегляна кладка - старий добрий цегла, який укладають в декілька шарів.
 • монолітне будівництво - бетонна суміш, що заливається в спеціальні форми - опалубки. Вона тримається за рахунок власної міцності і металевого каркаса всередині.

За популярністю цегла здорово обходить моноліт, і в цій статті ми розберемо - заслужено чи?

Але перш ніж порівнювати ці матеріали, потрібно прояснити одне питання: не можна будувати малоповерховий будинок виключно з моноліту, та й годі з цегли - небажано.

У будь-якій споруді завжди буду як монолітні, так і "структурні", рухливі елементи. Тільки їх поєднанням можна забезпечити і надійність, і гнучкість вашого будови. А тепер за справу.

Ціна питання

... повинна хвилювати вас, тільки якщо ви вибираєте квартиру в багатоповерховому будинку. У малоповерхових будинках, як з-за більшої технічної складності монолітної будівлі, так і з-за необхідності змішування типів, різниця не така вже й велика. Єдина область, в якій ви точно відчуєте цінову різницю - це якість матеріалів.

Час гроші

Час гроші

А ось в цьому пункті монолітне будівництво випереджає цегла, і значно. Секрет в способі укладання: якщо цегла вимагає вдумливого і зосередженого закладення в кілька шарів, монолітні стіни просто заливаються в "формочку" опалубки. Таким чином, в цій "номінації" виграє моноліт, але ...

Адже ви здогадалися, що не все так просто? Як тільки мова заходить нема про типовому, а про індивідуальний житловому будівництві, стандартизовані опалубки стають марні. Для кожної цікавої задумки, для кожного незвичайного кута потрібно своя "формочка".

Тепло вашого будинку

Тепло вашого будинку

Теплоізоляція і товщина стін - важливий фактор. Але і тут моноліт краще. "Чому?" - запитаєте ви? Його підсумкові теплопроводящие властивості в кілька разів краще, ніж у цегли. Цьому багато в чому сприяє не тільки використання пористого бетону і пористих утеплювачів, але і відсутність швів.

Це означає, при однаковій теплоізоляції, товщина стін в цегляному варіанті будинку буде набагато більше. А кому хочеться віддавати дорогоцінні квадратні метри?

Ложка меду: використання керамічних пустотілих цегл трохи зменшує цей розрив в теплоізоляції, але дуже незначно.

вага

Вага будинку визначає як масивність фундаменту, так і загальну складність побудови. І знову, за рахунок різноманіття легких домішок, моноліт вийде на 15% -20% легший за свого цегельного "побратима". Що це означає для вас, як майбутнього господаря будинку? Економію часу і надійність - на монолітний будинок в меншій мірі впливатимуть грунтові води або надмірне заводнення.

сейсмостійкість

І знову моноліт виявляється в перших рядах. Землетруси в Росії - справа рідкісна. Але від дрібних неприємностей не застрахований ніхто, тому в розрахунок варто брати здатність будинку чинити опір стихії: і землетрусами, і ураганів. Моноліт, маючи більш гнучку структуру, погнеться і заспокоїться, в той час як цегла з більшою ймовірністю піде тріщинами.

додання форм

додання форм

А що якщо у вас божевільний або шалено цікавий задум і ви хочете "упакувати" своє житло в неймовірні форми?

Що ж, і в цьому випадку монолітні споруди - ваш вибір. Вони легко "вливаються" в будь-яку опалубку, хоча важливо і не перестаратися: незважаючи на всю міцність, кожна нерівність буде зменшувати стійкість конструкції. Цегла, звичайно, теж здатний складатися в абсолютно футуристичні форми, але робить це з великими труднощами.

Щоб уявити цей просторовий функціонал моноліту і цегли, порівняйте застигає гуму і конструктор лего.

Оздоблення

Бажаєте такий же халат, але з перламутровими ґудзиками? Що ж, повну свободу дій вам надає як цегла, так і бетон - фасад ви можете зробити на свій смак і розсуд. Але в цій категорії цегла одночасно і виграє і програє: адже на відміну від бетонного моноблока, цегляна стіна - сама по собі гарний фасад.

Будинок вирішив почати нове життя

Буває і таке: планування не підійшла, вітальню зробити побільше, і ще прибудову інтегрувати, а ось цю стіну треба ...

Нечасто господарі монолітних будинків вирішуються на такі капітальні зміни в своєму житлі - і справа не стільки у вартості, скільки в часі і клопітність цього заняття. А іноді і в неможливості! Адже цегла значно "більш рухливими" моноліту: з нього легше вирвати і відновити якийсь окремий шматок. Більш того, робити внутрішні перегородки з бетонних моноблоків, рішення воістину ... дивне. Вони будуть тиснути вас, ніби наручники.

Несподівана проводка в несподіваному місці

У тому, що стосується інженерних комунікації - електропроводка, каналізація, опалення - цегла, з причини своєї розбірний структури, обставляє монолітні стіни в два рахунки. І хоча бетонний моноблок не розвалиться від того, що ви просвердлите в ньому пару дірок, від масштабних змін доведеться відмовитися.

Краса - страшна сила

Краса - страшна сила

Якщо ми візьмемо "голі" цегла і моноліт, то перший залишить сумну сірість моноблоків далеко позаду. Ось тільки заковика в тому, що монолітні будинки покриваються спеціальною обробкою, а то і зовсім "загортаються" в свого сьогоднішнього суперника: цегла. Тільки укладається він в один шар.

Звичайно, ніщо не заважає і цегляних стін придбати який-небудь незвичайний декор, але визнайте - цегла це красиво, презентабельно, затишно. І прикривати його чимось ще, як правило, не хочеться.

І все одно цегла

Однак на сьогоднішньому ринку саме цеглі віддається перевага в будівництві будинків і котеджів . Причини?

Якісних досліджень ніхто не проводив, проте ми припускаємо, що роль відіграють:

 • престижність цегляного будинку;
 • естетичний вигляд і його візуальна закінченість без додаткових зусиль;
 • думка, що монолітне будівництво властиво багатоповерховим будівлям і погано співвідноситься з індивідуальним житловим будівництвом

Але в кінцевому підсумку, цегла - надійний, перевірений часом і красивий матеріал. І хоча його фізичні характеристики поступаються моноблоку бетону, різниця не така істотна, а сам матеріал асоціюється із затишком і теплом.

Монолітні мінуси? Звісно є!

Справедливості заради також варто сказати про недоліки монолітного домобудівництва. Ось ця пара ложок дьогтю:

 • Металеві конструкції, на яких тримається бетонна суміш, вимагають ретельного монтажу.
 • На зиму зведення монолітних будинків призупиняється або ж вимагає додавання в суміш противоморозних речовин.

В цілому, литий бетон під час застигання більш схильний до впливу середовища, ніж цегла. Відповідно до уваги доведеться брати і спеку, і морози, і дощ, що вимагає як хороших матеріалів, так і професіоналізму з боку будівельної компанії.

З чого ж все-таки будувати?

З усього! Зовнішні і несучі стіни будуть відмінно себе почувати, якщо виконані з монолітного бетону: і будинок встоїть, і тепло збережеться, і звукоізоляція відмінна, і фасад можна прикрасити як душа забажає.

Однак внутрішні перегородки будуть набагато краще відчувати себе в цегляному виконанні, особливо - якщо ви побажаєте щось поміняти.

А якщо цегла не до душі?

Буває й таке. Однак на внутрішні перегородки не лягає стільки ваги, скільки на зовнішні стіни, а значить, ви можете використовувати будь-який матеріал, який вам близький: панелі, дерево, бутовий камінь. Навіть гіпсокартон! Хоча останній ми б все ж не рекомендували використовувати активно.

А щоб не потрапити в халепу і точно все розрахувати, при цьому, не вивчаючи спрямують - найкраще звернутися до архітектурне бюро . Це позбавить від складних розрахунків, гарантує надійність і допоможе реалізувати ваші побажання і задуми.

До речі, у нас в компанії "Топдах" - відмінні фахівці.

коментувати можут


Читати інші статті розділу

З чого ж все-таки будувати?
А якщо цегла не до душі?
З чого ж все-таки будувати?
А якщо цегла не до душі?
З чого ж все-таки будувати?
А якщо цегла не до душі?
За популярністю цегла здорово обходить моноліт, і в цій статті ми розберемо - заслужено чи?
Адже ви здогадалися, що не все так просто?
Чому?
Запитаєте ви?