Строительство »

Запущена акселеративному програма BuildUP

Вона орієнтована на технологічні стартапи Вона орієнтована на технологічні стартапи   Фото: «Галс-Девелопмент»   Компанії ПАТ «Галс-Девелопмент», АТ «Дон-Строй Інвест», ЗАТ «Фодд», Фонд розвитку інтернет-ініціатив (ФРІІ) спільно з Фондом «Сколково» оголосили про офіційний старт акселерационного програми технологічних стартапів BuildUP

Фото: «Галс-Девелопмент»

Компанії ПАТ «Галс-Девелопмент», АТ «Дон-Строй Інвест», ЗАТ «Фодд», Фонд розвитку інтернет-ініціатив (ФРІІ) спільно з Фондом «Сколково» оголосили про офіційний старт акселерационного програми технологічних стартапів BuildUP. Портфель девелоперських компаній - учасників проекту включає 5 млн кв. метрів побудованих об'єктів, 30 діючих будівельних майданчиків і 4 млн кв. метрів в планах до реалізації до 2022 року.

На етапі збору заявок, який пройде в січні-травні 2019 року, планується залучити близько 200 проектів. За результатами експертної оцінки перспективні розробки будуть відібрані в акселеративному програму. Робота акселератора буде включати в себе навчальні модулі та консультації із зовнішніми профільними експертами з метою вдосконалення пропонованих технологій і їх адаптації під завдання проекту. Всі бажаючі можуть подати заявку на участь у проекті BuildUp.

За словами президента ПАТ «Галс-Девелопмент» Сергія Калініна, нові вимоги до девелоперських проектів, законодавчі зміни кидають будівельникам нові виклики на всіх етапах життя будівлі від проектування і будівництва до подальшої експлуатації.

Генеральний директор АТ «Дон-Строй Інвест» Олена Дерябіна виділила розробки, які виглядають найбільш перспективними.

На думку президента ЗАТ «Фодд» Олега Мороза, хоча фахівці щодня вирішують найскладніші завдання, пов'язані з будівництвом в умовах мегаполісу, але нові вимоги до девелоперських проектів, необхідність підвищити привабливість продукту для кінцевих користувачів, законодавчі зміни кидають будівельникам нові виклики.

Віце-президент, виконавчий директор Кластера енергоефективних технологій Фонду «Сколково» Олег Дубнов підкреслив, що Build UP - перший проект в Росії по роботі зі стартапами в області технологій для будівництва, який реалізується не однією компанією, а спільно лідерами ринку в партнерстві.

За словами директора ТОВ «Акселератор ФРІІ» Дмитра Калаева, підготовлений до запуску проект надає широкому колу технологічних стартапів подати заявку і показати свої рішення відразу трьом провідним гравцям девелоперського ринку.

Зовнішніми консультантами проекту виступлять провідні експерти в галузі інноваційних технологій - ректор Московського державного будівельного університету Андрій Волков, директор інжинірингового центру «Композити Росії» МГТУ ім. Н. Е. Баумана Володимир Нелюб, заступник директора по капітальних вкладеннях, будівельному нагляду та експертизи ГК «Росатом» Микола Віханський, голова Експертної ради Комітету Державної думи з житлової політики Ірина Булгакова, генеральний директор ДБУ «Агентство інновацій Москви» Олексій Парабучев, віце президент, сіті-менеджер Фонду «Сколково» Максим Шейфель і інші. Контроль реалізації всіх пунктів угоди і акселерационного програми на всіх етапах здійснює Координаційний комітет, до якого увійдуть представники сторін.

Програма завершиться у вересні 2019 року, за підсумками не менш як 12 проектів будуть впроваджені на об'єктах ПАТ «Галс-Девелопмент», АТ «Дон-строй Інвест» і ЗАТ «Фодд».

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Ru в ваші джерела новин?