Строительство »

Надіслати Батурина до в'язниці коштувало 2 мільйони доларів

Про це з посиланням на свої джерела Business FM розповів глава Національного резервного банку Олександр Лебедєв Про це з посиланням на свої джерела Business FM розповів глава Національного резервного банку Олександр Лебедєв   Підприємець Віктор Батурин, котрого звинувачують у шахрайстві з векселями компанії «Інтеко», на засіданні Гагарінського суду Москви

Підприємець Віктор Батурин, котрого звинувачують у шахрайстві з векселями компанії «Інтеко», на засіданні Гагарінського суду Москви. 8 травня 2013 р.Фото: РИА Новости

Віктор Батурин до останнього був упевнений, що його виправдають. Або робив хорошу міну при поганій грі. Не міг не розуміти, хто його посадив і за що. І що це - серйозно.

Читайте також: Віктор Батурин засуджений до 7 років колонії загального режиму

Офіційно такий термін Батурин отримав за шахрайство з векселями, підписаними ним же, але за даними слідства - підробленими. Неофіційно - за суперечку і спробу поділу акцій «Інтеко», розповів Business FM глава Національного резервного банку Олександр Лебедєв: «Така драма, яка заслуговує уваги - рідна сестра відправила за грати рідного брата. Я не виключаю, що векселі могли бути справжні, я так розумію, що дуже сильно він цими векселями набрид рідній сестрі, і вона домовилася. Я чув, що це зробили за великі гроші - його запроторили туди, куди запроторили, за 2 млн доларів, мені так говорили. А потім говорили, що за 3 млн йому пропонували щоб його випустили. Взагалі це звичаї їх сімейства, яке раніше керувала містом ».

Звичаї сім'ї, мабуть, виявилися і в скандалах, де Батурин ділив своїх дітей. Спочатку з першою дружиною, потім з другої. І в знаменитій зображенні, яку показали по всіх каналах, коли екс-співвласник «Інтеко», сидячи на унітазі, посилав недрукованим матом оперативників, які прийшли за ним в листопаді 2011-го року.

Ось, що розповів президент Інформаційно-дослідницького центру «Панорама» Володимир Прібиловський: «У справу просто вступили інтереси не тільки колишньої дружини мера, але і інші сили, яким цікаво, щоб Віктор Батурин сидів у в'язниці, а не домагався своїх прав, не намагався повернути собі якісь шматки руїни «Інтеко».

Раніше віце-президент центру стратегічних комунікацій Дмитро Абзалов також розповів Business FM, що посадка екс-співвласника «Інтеко» влаштувала б усіх спадкоємців компанії. А купили її структури Михайла Шішханова і Ощадбанку. Але навіть в день вироку Віктор Батурин заявив, що бажає тільки одного: щоб його сестра віддала йому те, «чим незаконно заволоділа».

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Ru в ваші джерела новин?