Строительство »

Микола Басков запив через Оксани Федорової


На ювілей тенору подарували квартиру за 10 млн. Євро

Микола БАСКОВ напередодні 35-річного ювілею зважився відверто розповісти в інтерв'ю про своє особисте життя. Виявляється, до дня народження артисту зробили воістину королівський подарунок: піднесли квартиру за 10 млн. Євро. Тенор, як виявилося, давно мріяв про своє житло і про сімейному гніздечку з Оксаною ФЕДОРОВІЙ, правда, в своїх апартаментах тепер він буде жити зовсім один.

- Я ніколи нічого не просив ... Але давно вже мріяв про власне житло. Але на те, що мені подобалося, у мене грошей не вистачало ... Коли розлучився, я пішов на знімну квартиру. Два роки ми знімали з Оксаною Федоровою. Потім, залишившись один, я переїхав в квартиру поменше. І ось один мій близький товариш напередодні дня народження подзвонив мені і сказав, що, на жаль, не зможе потрапити на день народження, але подарунок є.

Микола БАСКОВ (фото Лариси Кудрявцева)

Вони з компаньйоном вирішили піднести мені презент, від якого я до сих пір в стані легкого шоку. Напевно, буду до останнього подиху ставити свічки в церкві за його здоров'я, за здоров'я його дітей, онуків, правнуків ... Вони мені подарували квартиру в центрі Москви! Це район Пречистенки, Остоженка, - розповів Басков «Комсомольской правде» . - Я тільки отримав документи. Мені тепер треба заплатити податки і почати робити ремонт - на нього, слава богу, у мене гроші є. Так що в наступному році я вже в'їду в своє житло! Це елітний будинок, там всього лише 6 поверхів, 12 квартир. На даху дуже красива майданчик, куди я зможу запрошувати друзів на барбекю. Коли мій друг привіз мене туди, щоб показати квартиру, він сказав: «Миколо, а ось тут ми приб'ємо табличку:« У цьому будинку живе Басков ». Я поки один переїду. Хоча б мені не соромно буде запросити в гості друзів - Кіркорова, Галкіна, Ігоря Крутого, Аллу Борисівну, Іру Алегрову, Софію Ротару. Взагалі, думаю, я новосілля буду довго святкувати. Бо ще ніхто не знає, що це сталося.

Басков поскаржився, що довгий час поневірявся по знімних квартирах, так що подарунок йому дуже до речі.

Оксана Федорова і Микола БАСКОВ (фото Бориса КУДРЯВОВА)

- Тепер уже у власній квартирі поставлю рояль, буду там вокалізіровать. Мені сказали, там стіни дуже товсті, так що чути нічого не буде, - мріє він.

Зараз співак, крім музики, впритул зайнявся спортом. Та й не дивно - тепер у артиста нова подруга, на яку він хоче справити враження. Артист вже сильно схуд - на 13 кг - і не збирається зупинятися на досягнутому.

- Я щільно зайнявся спортом. Були періоди, коли я скидав вагу за рахунок сильної дієти, але я не прихильник постійних обмежень. Це дуже погано для організму. Тому у мене тепер режим: якщо вдень співаємо, то ввечері сто відсотків є не буду. Я здав аналізи в клініці в Монако, і мені там сказали, що я повинен три рази в тиждень займатися спортом. І тільки кардіо. Тобто я ходжу на еліпсі, і я кручу педалі велотренажера. Це включає метаболізм, і все зайве дуже швидко спалюється, - поділився Микола.

Оксана Федорова і Микола БАСКОВ (фото Бориса КУДРЯВОВА)

Що стосується Федорової, йому не дуже подобається згадувати їхні стосунки. Виявляється, через моделі він навіть почав пити.

- Просто я обпікся з Оксаною Федоровою. Мені здавалося, що я повинен на весь світ кричати про те, яка ми класна пара, як ми любимо один одного, що ми разом їздимо відпочивати, я закохався, як ніколи в житті не закохувався ... Я навіть пити почав через Федорової! У мене була така любов, що я міг до п'яти-шести ранку бути з нею на дискотеці і потім о дев'ятій уже бігти на запис. Я відчував шалене почуття любові. Але поряд з Оксаною я став себе втрачати. Втрачати як людина, як артист. Я дуже ревнував її і думав тільки про неї. І я зрозумів, що якщо буду з нею, то я просто втрачуся. Тому зараз я спокійно, розмірено веду своє життя. Я поки не збираюся робити комусь пропозицію, - відрізав Басков.