Строительство »

Як вибрати м'ясо для шашлику з баранини

Як вибрати м'ясо для шашлику з баранини

Як вибрати м'ясо для шашлику з баранини? Баранина - один з найбільш смачних і корисних продуктів і як не можна краще підходить для приготування такої страви, як шашлик. Головне - правильно вибрати м'ясо для шашлику з баранини, так як вибір бідніший порівняно з яловичиною або свининою. Купувати потрібно свіже бажано не заморожене. Поверхня повинна бути не липкою і пружною при вдавливании пальцем ямка повинна вирівнятися. Якщо не вирівнялася то - це м'ясо розморожене, теж підходить для приготування, хоча дещо втрачає свої смакові якості. Якщо в ямці утворилася рідина - м'ясо розморожувалося кілька разів і для шашлику непридатне. Купуйте баранину червоного кольору і жир повинен бути білим. Якщо темно - червоний, бордовий або коричневий колір і жир жовтого кольору - то це старе тварина також непридатне для приготування. Має неприємний запах який посилюється при нагріванні. Бажано перевірити прямо біля прилавка, підсмаживши шматочок запальничкою, якщо сумніваєтеся. Запах відразу підкаже. Звертайте увагу на ребра вони теж підкажуть вік. Широкі ребра жовтого кольору - старе тварина. У молодого - ребра вужче і білого кольору.

Найбільш підходящі частини туші для приготування шашлику - це задня ніжка, а також шийна і ниркова частина Найбільш підходящі частини туші для приготування шашлику - це задня ніжка, а також шийна і ниркова частина. Також не забудьте придбати цибулю і спеції, щоб приготувати маринад .

М'ясо потрібно порізати великими частинами, щоб було соковитим. Найкраще смажити шашлик з баранини на відкритому вогні з дров фруктових дерев. Для маринаду застосовують найрізноманітніші інгредієнти на будь-який смак. Підберіть свій улюблений рецепт, Стобі приготувати шашлик з баранини . І приємного апетиту.

Як вибрати м'ясо для шашлику з баранини?