Строительство »

Чим відрізняється ліквідація від банкрутства

Неспроможність відрізняється від припинення діяльності завданнями і процесом. Однак підсумок цих процедур однаковий - привласнення відповідного статусу в реєстрах податкової інспекції.

Однак підсумок цих процедур однаковий - привласнення відповідного статусу в реєстрах податкової інспекції

Розпочатий процес банкрутства зовсім не обов'язково закінчується припиненням діяльності організації. Ліквідація - це крайній захід при банкрутстві. Вона застосовується тільки тоді, коли всі інші можливі засоби вичерпані. Якщо в процесі проведення процедури неспроможності боржник зможе відновити свою платоспроможність, то підприємство зможе і далі здійснювати свою діяльність і в теорії навіть стати конкурентоспроможним на ринку.

Ще однією відмінністю цих двох процедур є наявність суб'єкта, до якого переходять права та обов'язки заборгував юридичної особи. Справа в тому, що проведення заходів, пов'язаних з неплатоспроможністю боржника, не виключає можливості проведення реорганізації. В результаті боржник або змінить свій правовий статус (перетворення), або його права і обов'язки перейдуть до іншої юридичної особи або особам (злиття, приєднання, виділення). При ліквідації ніякого правонаступника просто не існує. Організація остаточно припиняє своє існування.

Проведення процедури неспроможності - це можливість позикодавця забезпечити виконання своїх законних вимог і отримати від боржника суму боргу в повному розмірі або хоча б в якійсь частині. Підставою порушення справи про банкрутство є відповідна заява, що направляється на адресу арбітражного суду, до юрисдикції якого входить боржник.

Підставою порушення справи про банкрутство є відповідна заява, що направляється на адресу арбітражного суду, до юрисдикції якого входить боржник

Допомога адвоката при реорганізації або ліквідації бізнесу

Дуже часто в реально існуючих умовах зареєструвати свою справу простіше, ніж закрити ПП або компанію. Це досить клопіткий і тривалий за часом процес. Якщо все ж боржникові не уникнути процедури визнання її неспроможною задовольнити вимоги кредиторів, юридична компанія "Imperium Lux" завжди готова надати кваліфіковані послуги з банкрутства.

Для юридичних осіб:

В силу суб'єктивних чи об'єктивних обставин може бути прийнято рішення здійснити реорганізацію бізнесу у вигляді злиття, приєднання, поділу, виділення або перетворення. У всіх перерахованих вище випадках необхідний не тільки зважений підхід, але і певні специфічні знання в області права.

Ліквідація підприємства відбувається в силу бажання власника «згорнути» діяльність, тобто добровільно або примусово, через банкрутство підприємства. Причому цей процес може бути запущений, як власником, так і кредитором.

Для фізичних осіб-підприємців:

Фізичні особи-підприємці відповідають за своїми зобов'язаннями всім своїм майном. Тому не варто сподіватися, що закрити ФОП не складе абсолютно ніяких труднощів, навіть якщо є невелика з фінансового обороту справу. А якщо мова йде про примусове припинення діяльності через неможливість виконати боргові зобов'язання через судову процедуру банкрутства ФОП, слід готуватися до виснажливого і тривалого періоду, забирає багато сил, часу, коштів.

Коли потрібен адвокат?

Без допомоги фахівця не обійтися, якщо вам потрібно вирішити питання зміни організаційно-правової форми, повної або часткової заміни власників корпоративних прав, а також у випадках:

- ліквідації ТОВ (добровільної або в примусовому порядку);

- пред'явлення претензії до боржника;

- прийняття рішення про ліквідацію ФОП;

- необхідності збору документів і складання відповідної заяви до суду про порушення справи про банкрутство підприємства .

Що ми пропонуємо?

1. Експертизу документів;

2. Консультування з питань реорганізації або ліквідації бізнесу;

3. Попередній аудит на предмет доцільності ліквідації ТОВ, підприємства іншої форми власності;

4. Складання будь-якого роду документів (претензій, заяв, заперечень, клопотань тощо);

5. Комплексне надання послуги з банкрутства, починаючи від моменту звернення до нас, закінчуючи прийняттям відповідного рішення судом про ліквідацію ФОП або юр. особи;

6. Повний супровід процесу санації;

7. Участь в роботі комісій, оскарження оцінки майна, використання дієвих механізмів його охорони;

8. Участь в інших питаннях, пов'язаних з реорганізацією бізнесу або його повне припинення.

Наша фірма з надання юридичних послуг працює на результат. Переконайтеся в цьому самі!

Коли потрібен адвокат?
Що ми пропонуємо?