Строительство »

Банкрутство фізичних осіб в Самарі, Москві і по всій Росії

 1. відвідайте сайт «Юридичного центру з фінансового захисту» , Де Ви зможете знайти відповіді на питання,...
 2. Хто може оголосити себе банкрутом?
 3. Детальніше: умови і порядок банкрутства громадянина
 4. Детальніше: витрати громадянина при подачі заяви і у справі про банкрутство
 5. Детальніше: форма і зміст заяви про банкрутство громадянина
 6. Боржник з моменту визнання його банкрутом матиме ряд обмежень:
 7. Гонорар адвоката за надання юридичної допомоги щодо ведення справи про банкрутство становить від 35...
 8. Причини звернутися саме до нас для ведення цивільної справи:
 9. Послідовність Ваших дій:
 10. Залишилися питання до адвоката? Задайте їх, або зателефонуйте нам за телефонами в Москві +7 (499)...

відвідайте сайт «Юридичного центру з фінансового захисту» , Де Ви зможете знайти відповіді на питання, що цікавлять Вас юридичні питання з фінансового захисту від банків, колекторів, кредиторів.

Банкрутство фізичних осіб

Потребуєте проведенні процедури банкрутства фізичної особи в Самарі?

Інститут банкрутства існує в Росії вже більше 20-ти років. Однак до останнього часу його діяльність не охоплювала фінансову неспроможність звичайних громадян. Семирічні старання законодавців не пройшли даром, і 25 грудня в Раді Федерації все ж затвердили нормативно-правовий акт про банкрутство фізичних осіб (Законопроект «Про внесення змін до Федерального Закону« Про неспроможність (банкрутство) »і окремі законодавчі акти Російської Федерації в частині регулювання реабілітаційних процедур, що застосовуються у відношенні громадянина-боржника).

Хто може оголосити себе банкрутом?

Оголосити себе банкрутом можуть фізичні особи, борги яких перевищують 500 тисяч рублів, а виплати затримано більше ніж на три місяці.

При цьому боргові угоди з виведення активів повинні були бути здійснені на неринкових умовах. Об'єктом заборгованості не може бути борг по заподіяну шкоду здоров'ю, по виплаті аліментів чи інші вимоги, безпосередньо пов'язані з їх особистістю. При цьому фізична особа повинна бути неплатоспроможним.

Детальніше: умови і порядок банкрутства громадянина

Процедура банкрутства фізичної особи ділиться на кілька етапів і може займати від 6 місяців до півтора років.

Орієнтовні витрати на проведення процедури банкрутства: Держ.мито при подачі заяви до суду - 300 руб., Сума винагороди фінансового керуючого (в депозит суду) - 25 000 руб., Витрати на публікацію інформації про банкрутство - від 10 000 руб., Юридичний супровід процедури банкрутства - від 35 000 руб. за ведення справи повністю (остаточна сума залежить від кількості кредиторів).

Детальніше: витрати громадянина при подачі заяви і у справі про банкрутство

Відповідальність: Законом встановлюється відповідальність за фіктивне банкрутство, тобто за неправдиві відомості про свої можливості зі сплати боргів. Штраф такого адміністративного порушення для громадянина передбачається від 1000 до 3000 рублів. До адміністративної відповідальності також відноситься і приховування відомостей про своє майно. Штраф за таке діяння - від 4000 до 5000 рублів.

Подати заяву про банкрутство фізичної особи можна в Арбітражний суд за місцем проживання боржника. Заява та інші документи, що подаються до суду, підписуються боржником, обов'язок запевнити додатки до заяви покладається безпосередньо на громадянина.

Детальніше: форма і зміст заяви про банкрутство громадянина

До позовної заяви необхідно додати:

 1. підтверджуючі документи про направлення копії позовної заяви всім учасникам банкрутства;
 2. оригінал квитанції про сплату державного мита;
 3. документ, що підтверджує право на підписання позовної заяви;
 4. установчі документи кредитора, якщо заяву подає позичальник;
 5. документи, що підтверджують обставини виникнення заборгованості: повний список неоспаріваемих фінансових вимог з розшифровкою розміру і складу платежів; копії кредитних договорів; копії вимог і повідомлень про сплату боргу;
 6. власний план реструктуризації заборгованості (План погашення боргу повинен містити: терміни погашення боргів; суму, що спрямовується на погашення боргу; суму, в розмірі не менше мінімального прожиткового мінімуму, для потреб боржника і його утриманців);
 7. довідка з місця роботи про розмір заробітної плати за останній квартал або завірену виписку з податкової декларації індивідуального підприємця; інформація про інше джерело доходу;
 8. оціночні відомості на майно нерухоме і нерухоме, яке на момент подачі заяви, належить позичальнику; копія ліцензії експерта, який проводив оцінку майна;
 9. відомості про належне боржникові майно; виписки про стан розрахункових і депозитних банківських рахунків;
 10. довідки про склад сім'ї та з місця проживання;
 11. довідки про наявність утриманців;
 12. письмова гарантія оплати винагороди конкурсному керуючому.

Детальніше: документи, що додаються до заяви громадянина при банкрутстві

Після отримання заяви суд протягом 10 діб розгляне документи і винесе ухвалу про відкриття з даного питання виробництва. Розгляд справи про неплатоспроможність громадянина здійснюється протягом 7 місяців.

Після винесення рішення суду про визнання громадянина-підприємця банкрутом і введення процедури "спостереження" накладається арешт на майно громадянина за винятком того, що прямо заборонено законом. Призначений судом "Тимчасовий керуючий" проводить оцінку наявного у громадянина майна.

Можливо відкладення проведення процедури строком на один місяць, якщо громадянин готовий погасити борги або укласти мирову угоду з боржником.

Надалі, якщо громадянином не представлені документи про погашення заборгованості перед кредиторами, судом вводиться - "конкурсне виробництво". В процесі проведення ліквідаційної процедури не нараховуються штрафи і пені за неоплаченими боргами; зупиняється виробництво за виконавчими документами (крім стягнення аліментів та виплат за заподіяння шкоди здоров'ю); заморожується процентна ставка по кредитах.

Задоволення майнових вимог кредиторів боржника здійснюється за рахунок його майна. Законом встановлено перелік майна, яке не можна вилучати з метою реалізації при проходженні процедури банкрутства:

 1. єдине житло боржника, а також земельні ділянки, на яких воно розташоване;
 2. предмети звичайної домашньої обстановки та вжитку;
 3. речі індивідуального користування (одяг, взуття та інші);
 4. майно, необхідне для професійних занять громадянина-боржника, за винятком предметів, вартість яких перевищує сто встановлених федеральним законом мінімальних розмірів оплати праці;
 5. племінної, молочна і робоча худоба, олені, кролики, птиця, бджоли, корми, а також господарські будівлі та споруди, необхідні для їх утримання (використовувані для цілей, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності);
 6. продукти харчування та гроші на загальну суму не менше встановленої величини прожиткового мінімуму самого громадянина-боржника і осіб, які перебувають на його утриманні;
 7. паливо, необхідне сім'ї громадянина-боржника для приготування своєї щоденної їжі та опалення протягом опалювального сезону свого житлового приміщення;
 8. засоби транспорту і інше необхідне громадянину-боржнику у зв'язку з його інвалідністю майно;
 9. призи, державні нагороди, почесні та пам'ятні знаки боржника.

Боржник з моменту визнання його банкрутом матиме ряд обмежень:

 1. Наступне банкрутство можливо не раніше, ніж через п'ять років.
 2. Житло, куплене по іпотечному кредитуванню і є заставним, буде реалізовано.
 3. Заборона на підприємницьку діяльність.
 4. Заборона на отримання нових кредитів.
 5. Великі угоди можливі лише з дозволу фінансового керуючого.
 6. Заборона на виїзд за кордон.
 7. Винагорода конкурсному керуючому теж буде виплачуватися за рахунок боржника, який подав позов на визнання себе банкрутом.
 8. Суттєвим обмеженням для боржника є заборона протягом трьох років з дати визнання громадянина-підприємця банкрутом займати посади в органах управління юридичної особи, іншим чином брати участь в управлінні юридичною особою.

Детальніше: наслідки визнання громадянина-підприємця банкрутом

Отже, заява подається до арбітражного суду за місцем реєстрації боржника. Потім протягом шести місяців боржник, кредитори і обов'язково фінансовий (арбітражний) керуючий повинні скласти і погодити план реструктуризації боргів громадянина при наявності у нього постійного джерела доходу. План може передбачати розстрочку і відстрочку виплати боргів. Термін реалізації проекту - не більше трьох років. Якщо план реструктуризації боргів громадянина не узгоджений усіма сторонами або у громадянина відсутня постійне джерело доходу, то суд визнає громадянина-підприємця банкрутом і приймає Рішення про реалізацію його майна. Нею займається фінансовий керуючий, який потім розподіляє отримані кошти між кредиторами пропорційно їхнім вимогам. Після завершення процедури банкрутства незадоволені (через нестачу коштів) вимоги кредиторів будуть вважатися погашеними, а боржник - звільненим від боргів.

Таким чином, процес складається з наступних моментів: спочатку правильно підготувати документи, звернутися до суду із заявою, призначення фінансового керуючого, суд, експертиза, потім стягнення, розподіл між кредиторами і реалізація майна, потім постанову суду, визнання банкрутом. Боржник протягом 5 років з моменту визнання фізичної особи банкрутом зобов'язаний повідомляти про це кредитору при укладанні договорів позики або кредиту. Повторно подавати на своє банкрутство і знову списати борги дозволяється через п'ять років.

Адвокатське бюро «Антонов і партнери» готові надати Вам допомогу в ситуації банкрутства фізичної особи.

Гонорар адвоката за надання юридичної допомоги щодо ведення справи про банкрутство становить від 35 000 рублів (в залежності від кількості кредиторів).

Остаточна сума гонорару адвоката визначається угодою сторін і може враховувати обсяг і складність роботи, тривалість часу, необхідного для її виконання, терміни, ступінь терміновості виконання роботи. Розмір винагороди адвоката залежить від складності справи та становить фіксовану грошову суму.

Причини звернутися саме до нас для ведення цивільної справи:

Правовий захист 24 години  Цілодобова правова підтримка клієнтів по телефону Правовий захист 24 години
Цілодобова правова підтримка клієнтів по телефону. Якщо Вам дійсно потрібен правовий захист у цивільній справі саме зараз - Ви її отримаєте

Гарантія професійної роботи  Висока кваліфікація і великий досвід дозволять Вам отримати найкращий результат по цивільній справі Гарантія професійної роботи
Висока кваліфікація і великий досвід дозволять Вам отримати найкращий результат по цивільній справі

відшкодування витрат  Наше з Вами співпраця буде офіційно підтверджено відшкодування витрат
Наше з Вами співпраця буде офіційно підтверджено. Ми працюємо тільки за згодою / договору, з усіма касовими документами, тому Ви маєте право на відшкодування вартості наших послуг за рахунок Ваших опонентів у справі, у разі успіху

Конфіденційність  Вся інформація, яку Ви повідомите нам в ході справи буде оголошена тільки з Вашого дозволу Конфіденційність
Вся інформація, яку Ви повідомите нам в ході справи буде оголошена тільки з Вашого дозволу. Після завершення ми гарантуємо захист від розголошення всіх Ваших даних, тому Ви можете повністю довіряти нам. Цінуємо довіру, надану Довірителями, тому Ви можете не сумніватися в тому, що ми завжди виконуємо свою роботу на належному рівні.

Наша головна мета - допомога клієнтам у вирішенні існуючих проблем та їх профілактика в майбутньому.

90% клієнтів повертаються до нас знову при виникненні правових питань.

Послідовність Ваших дій:

1 крок. Набрати номер телефону в Самарі +7 (846) 212-99-71 та отримати попередню безкоштовну консультацію по Вашому питанню. Якщо усної консультації недостатньо - записатися на консультацію в офіс.

2 крок. Відвідати наш офіс з усіма документами по даній справі і отримати консультацію в офісі.

3 крок. Укласти угоду на надання юридичного захисту, видати довіреність і очікувати результату у справі.

Нашу практику у цивільних справах можна подивитися тут

З повагою, адвокат Анатолій Антонов, керуючий партнер адвокатського бюро «Антонов і партнери».

Залишилися питання до адвоката?
Задайте їх, або зателефонуйте нам за телефонами в Москві +7 (499) 288-34-32 або в Самарі +7 (846) 212-99-71 (Цілодобово), або приходьте до нас в офіс на консультацію (За попереднім записом)!

Корисні статті:

Зразок заяви в банк про перерахунок штрафних санкцій та відсотків за кредитним договором та заборону використання персональних даних

Федеральний закон Російської Федерації від 29 грудня 2014 р N 476-ФЗ «Про внесення змін до Федерального закону« Про неспроможність (банкрутство) »і окремі законодавчі акти Російської Федерації в частині регулювання реабілітаційних процедур, які застосовуються у відношенні громадянина-боржника»

Постанова Пленуму ВС РФ № 45 «Про деякі питання, пов'язані з введенням в дію процедур, які застосовуються в справах про неспроможність (банкрутство) громадян»

Хто може оголосити себе банкрутом?
Хто може оголосити себе банкрутом?
Залишилися питання до адвоката?