Строительство »

Банкрутство фізичних осіб: яка ціна питання в 2019 році (вартість в Москві)?

 1. Послуги фінансового керуючого: реальна вартість
 2. Скільки коштує насправді стати банкрутом?
 3. досудові витрати
 4. судові витрати
 5. Інші витрати
 6. Підсумки вартості банкрутства
 7. Ціна банкрутства під ключ в Москві
 8. Відео по темі. Соловйов: закон про банкрутство фізичних осіб

Фото: www

Фото: www.fona.com

Багатьох потенційних банкрутів від звернення до Арбітражного суду зупиняє висока вартість банкрутства. У суспільстві склалися усталені міфи про захмарні, цінах банкрутства, що в результаті не дає можливості тверезо оцінити ситуацію. Страхи громадян можна зрозуміти, адже якщо обставини змушують йти в суд для банкрутства, то зрозуміло, що у таких боржників і так кожна копійка на рахунку. І ціни в розмірі 100 000 - 150 000 рублів за процедуру просто відлякують.

Але чи так це? Чи дійсно банкрутство фізичних осіб було придумано для олігархів? Ми спробували розібратися в ситуації, і провели повний підрахунок вартості процедур.

Послуги фінансового керуючого: реальна вартість

ЗМІ буквально кричать про те, що затія з банкрутством простого громадянина провалилася, у них просто немає грошей на таку «розкіш». Також в суспільстві усталилася думка, що фінуправляющіе «деруть 3 шкури» за свої послуги. Тобто, якщо Законом про банкрутство запропонована вартість послуг арбітражного керуючого в розмірі 25 000, то в дійсності вони вимагають від 100 000 рублів.

Проте, самі фінансові керуючі нерідко вимагають від 50 000 рублів і вище. Так скільки коштує оформити банкрутство в 2017 році? З чим пов'язані вимоги керуючих?

Так, розмір оплати гонорару для керуючого - 25 000 рублів. Виплачуються ці кошти керуючому тільки після завершення процедури. У своїй діяльності фінуправляющій виробляє ряд дій, які також вимагають оплати. До них відносяться:

 • витрати на поштові повідомлення;
 • витрати на публікації даних про банкрутство;
 • оплата госпощліни;
 • витрати на отримання звітів про оцінку;
 • витрати, пов'язані з проведенням торгів.

Відповідно, фінуправляющіе озвучують загальну вартість банкрутства , Куди входять всі вище описані витрати, включаючи винагороду. Давайте розглянемо по порядку.

Скільки коштує насправді стати банкрутом?

У скільки обійдеться списання заборгованостей для банкрута? Сюди входять:

 • досудові витрати;
 • судові витрати;
 • інші витрати.

досудові витрати

На досудових витратах можна значно заощадити, проте юристи не рекомендують цього робити. Справа в тому, що процес починається зі складання заяви і збору документів. Це можна здійснити:

 • самостійно;
 • за допомогою фахівців.

Не рекомендується самостійно ініціювати судовий процес, якщо ви не розбираєтеся в тонкощах законодавства про банкрутство. Безсумнівно, можна скачати зразки заяв з інтернету, дізнатися, які документи потрібні. Але не варто забувати, що кожна справа унікальна і вимагає індивідуального підходу. Варіант самостійного оформлення підходить лише для тих, хто добре розбирається в законодавстві і знає порядок здійснення судових процедур.

Вартість юридичних послуг з підготовки до суду може обійтися в цілому в 10 000-15 000 рублів. Далі виникають такі витрати:

 • оплата державного мита. Її розмір - 300 рублів;
 • оплата винагороди для арбітражного керуючого - 25 000 рублів.

Важливий момент! Куди сплачувати кошти? На сайті Арбітражного суду опубліковані реквізити рахунку, на який слід внести гроші.

Як вже було сказано вище, процедур може бути дві:

 • реструктуризація боргів , Яка застосовується не часто. Однією з умов для введення цієї процедури є стабільний високий дохід боржника;
 • реалізація майна.

Також допускається укладення мирової угоди, якщо сторони прийшли до консенсусу без сторонньої допомоги.

судові витрати

Сюди входить:

 • публікації в газеті «Коммерсант».

  Публікуються тільки відомості про запроваджену судом процедурі в рамках процесу. У рідкісних випадках буває так, що суд приймає спочатку рішення про одну, а потім переходить до іншої процедури. Так, якщо у справі приймалося 2 рішення, то буде 2 публікації.
  Як розраховується вартість? Ціна одного квадратного сантиметра публікації коштує 200, 16 руб. Відповідно, одна публікація обійдеться в суму близько 11 000 рублів.

 • публікації відомостей в ЕФРСБ.

  У реєстрі публікуються більш докладні відомості про процедуру банкрутства. Зокрема, сюди входять повідомлення про дату і місце проведення зборів кредиторів, повідомлення про які надійшли на адресу фінуправляющего вимогах кредиторів, повідомлення про проведення торгів та інші корисні відомості. Повна вартість публікації становить 402,50 рублів.
  В основному в рамках однієї з процедур відомості публікуються близько 8-10 разів. У підсумку витрати по цьому пункту складуть близько 4 000 рублів.

Інші витрати

Важливе значення має кількість кредиторів - якщо кредит був узятий тільки в одному банку, то сума витрат буде однією, якщо мова йде про кредити в 10-ти банках при наявності заставного майна - ціна банкрутства буде набагато вище.

До інших витрат слід віднести:

 • розсилки поштових повідомлень: 5000 р .;
 • проведення електронних торгів з метою продажу майна банкрута: 7 000 р .;
 • залучення незалежних оцещіков: 15 000 р.

Підсумки вартості банкрутства

Якщо підвести підсумки, то процес обійдеться в наступну суму:

 • Послуги фінуправляющего: 25 000 руб .;
 • Оплата держмита: 300 руб .;
 • Публікації в газеті «Коммерсант»: 11 000 руб .;
 • Публікації в ЕФРСБ: 4 000 руб .;
 • Витрати на поштові повідомлення: 5 000 руб ..

Отже, вартість банкрутства станом на 2017 рік складе приблизно 45 000 руб.

А тепер давайте розглянемо ситуацію, коли у фіз. особи є майно, є певна кількість кредиторів, і суд прийняв рішення спочатку про реструктуризацію, а потім - про реалізацію майна. До вище описаним витрат слід додати:

 • послуги незалежних оцінювачів - близько 15 000 руб. за кожен об'єкт рухомого / нерухомого майна;
 • послуги фінуправляющего по другій процедурі - 25 000 руб .;
 • витрати на електронні торги: 7 000 руб ..

Відповідно, початкова сума збільшується на 45 000 руб., І становитиме 89 300 руб. І це ще не межа. Витрати можуть скласти і 100 000 руб., А в деяких випадках навіть більше.

Ціна банкрутства під ключ в Москві

Давайте розглянемо, яка ціна банкрутства в столиці. Ми займаємося оформленням банкрутства під ключ в Москві. У нашому штаті працюють грамотні адвокати. Захист інтересів позичальника здійснюється як в суді, так і в інших державних інстанціях.

Ми не тільки збираємо потрібні документи, складаємо заяву, але і подаємо на банкрутство в суд. Це відбувається в наступному порядку:

 1. безкоштовна консультація з розглядом всіх обставин боржника (розмір заборгованостей, оцінка шансів на успіх);
 2. збір документів і їх підготовка;
 3. подача заяви в суд;
 4. участь юриста на першому слуханні.

Вартість всіх вище описаних дій становить 15 000 руб.

Далі ми надаємо послугу правового супроводу на всіх етапах банкрутства. Сюди включені і послуги фінуправляющего. Розмір оплати - 8 000 руб. щомісяця. Кошти можна внести тільки після першого слухання.

Ми не робимо різниці між клієнтами - для нас однаково важливо захистити інтереси простих боржників, пенсіонерів або заможних людей, у яких виникли проблеми з оподаткуванням. Відповідно до норм ФЗ № 127 «Про банкрутство фізичних осіб» ми готові зробити все, що в нашій компетенції та можливості. Звертайтеся, ми допоможемо вам списати будь-які борги і почати кредитну історію з нуля!

Відео по темі. Соловйов: закон про банкрутство фізичних осіб

(5

оцінок, середнє: 5,00 з 5)
оцінок, середнє: 5,00 з 5)  Завантаження Завантаження ...

Але чи так це?
Так скільки коштує оформити банкрутство в 2017 році?
З чим пов'язані вимоги керуючих?
Скільки коштує насправді стати банкрутом?
У скільки обійдеться списання заборгованостей для банкрута?
Куди сплачувати кошти?
Як розраховується вартість?