Строительство »

Забудовник-банкрут ЖК «Квартал Тріумфальний» направив в арбітраж чергове клопотання

Арбітражний суд Москви ухвалив рішення про чергове перенесення слухань у справі про банкрутство і відкриття ліквідаційної процедури щодо забудовника ЖК «Квартал Тріумфальний» - компанії «ФЦСР». Повторне засідання арбітражу відбудеться 25 жовтня. Привід для перенесення засідання - відповідне клопотання адвокатів ЗАТ «ФЦСР». Про це повідомляє «Федеральне агентство новин» .

В рамках процесу банкрутства ЗАТ «ФЦСР», раніше судом було призначено тимчасовий керуючий суспільством, який провів аудит фінансово-господарської діяльності забудовника В рамках процесу банкрутства ЗАТ «ФЦСР», раніше судом було призначено тимчасовий керуючий суспільством, який провів аудит фінансово-господарської діяльності забудовника. За результатами перевірки, тимчасовий керуючий заявив «про встановлені численні факти угод, імовірно, спрямованих на якнайшвидше виведення активів компанії». За словами адвокатів пайовиків і компаній-кредиторів ЗАТ «ФЦСР», це пояснює прагнення девелопера затягнути банкротних процес.

Аналіз господарських документів забудовника показав, що ЗАТ «ФЦСР» не має фінансової можливості закінчити в терміни будівництво ЖК «Квартал Тріумфальний». З іншого боку, поки суд не визнав ЗАТ «ФЦСР» банкрутом, інший забудовник продовжити будівництво об'єкта не може. Таким чином, пайовики, які інвестували в проект близько 2,5 млрд рублів, продовжують залишатися без квартир.