Строительство »

Пайовики будинку Шаврове в Читі пообіцяли почати голодовку

  1. Пайовики другої черги будинку в 1-му мікрорайоні, 33, в Читі, 24 лютого провели у дворі мітинг, щоб...

Пайовики другої черги будинку в 1-му мікрорайоні, 33, в Читі, 24 лютого провели у дворі мітинг, щоб привернути увагу до несвоєчасної здачі об'єкта, який фірма ПГС Віри Шаврове повинна була здати в експлуатацію в третьому кварталі 2017 року і пообіцяли почати голодовку, якщо проблема не вирішиться, повідомляє кореспондент ІА «Чіта.Ру».

«Якщо протягом 2 тижнів ні Шаврова нічого не виконає, ні влади Забайкалля не зроблять ніяких серйозних заходів, щоб примусити її до здачі будинку, то ми оголосимо голодовку», - заявили пайовики.

Мітингувальники розповіли, що Шаврова зробила їх заручниками ситуації для виконання своїх інтересів. Самі вони свою частку угоди виконали - оплатили квартири і будівництво і тепер не розуміють, чому повинні виходити на мітинги взимку: «Якщо уряд щось повинно Шавро, то нехай Шаврова судиться. Чому ми повинні мітингувати? »

Пайовики будинку №33 склали скаргу в прокуратуру Інгодинського району Чити, копії якої також будуть спрямовані в прокуратуру Забайкальського краю і Генпрокурору РФ. У ній не відбулися мешканці вказали, що забудовник Шаврова порушила зі свого боку договір про пайове будівництво. Під скаргою підписалися 32 пайовика. Копія документа передана редакції «Чіта.Ру». Самою Шаврове на мітингу не було.

Віра Шаврова з кінця грудня стала відмовлятися підписувати документи про введення будинку в експлуатацію, вимагаючи гарантії в уряду краю про виплату субсидії за нібито понесені витрати при будівництві будинку на Бєліка, 13, за завершення якого фірма взялася за прохання губернатора Равіля Геніатулін в 2011 році. За словами глави ПГС, компанія практично збанкрутувала в тому числі з-за небажання крайової влади визнати свої зобов'язання. Уряд регіону заявляє, що Шаврове воно нічого не повинно.

Згодом Вірі Шаврове для введення в експлуатацію другої черги будинку в 1-му мікрорайоні були запропоновані два варіанти - позику на пільгових умовах , Від якого вона відмовилася, пояснивши це відсутністю коштів на його гасіння, і можливість техпрісоедіненія без участі ПГС. Шаврове не влаштовують обидва сценарії.

Валентин Булавко 2018-02-24 13:23 24 лютого 2018Чому ми повинні мітингувати?