Строительство »

банкрутство банку

  1. Що робити при банкрутстві банку компанії клієнту
  2. Як юрособі отримати гроші з банку банкрута
  3. Чи великий шанс повернути повисли гроші на рахунку банку банкрута
  4. Не допустити повторення ситуації з банкрутством

Клієнту банку з анульованою ліцензією, в першу чергу, необхідно дізнатися дізнатися контактну інформацію тимчасової адміністрації фінансової установи. Ці дані публікуються в ЕФРСБ, а також в газеті «Коммерсант» і виданні «Вісник Банку РФ». Після цього слід скласти вимогу про повернення належних компанії коштів. У документі необхідно вказати реквізити рахунку, відкритого в іншому банку, на який і будуть потім повертатися кошти з звалився банку.

Дамо рекомендації для корпоративних клієнтів банків, що лопнули.

Що робити при банкрутстві банку компанії клієнту

Необхідно оперативно завести розрахунковий рахунок в сторонньої кредитної організації, а також повідомити партнерів і контрагентів про нові реквізити. Важливо попередити про зміну реквізитів та еквайрингової банк, через який здійснюються розрахунки за операціями із застосуванням банківських карт. В іншому випадку отримані гроші як і раніше будуть перераховуватися на рахунок банку з відкликаною ліцензією.

Як юрособі отримати гроші з банку банкрута

Треба дізнатися контактну інформацію тимчасової адміністрації фінансової установи. Ці дані публікуються в ЕФРСБ, а також в газеті «Коммерсант» і виданні «Вісник Банку РФ».

Після цього слід скласти вимогу про повернення належних компанії коштів. У документі необхідно вказати реквізити рахунку, відкритого в іншому банку, на який і будуть потім повертатися кошти з звалився банку. Також до вимоги треба докласти договір на банківський рахунок або судове рішення про стягнення заборгованості перед компанією.

Можна звернутися за грошима в будь-який момент, поки в банку діє тимчасова адміністрація. Краще це робити протягом першого місяця, з моменту відкликання ліцензії у банку , Просто це скоротить час на очікування виплат. Не варто затягувати з подачею необхідних документів.

Чи великий шанс повернути повисли гроші на рахунку банку банкрута

Процедура ліквідації кредитної установи займає в середньому 2 роки Процедура ліквідації кредитної установи займає в середньому 2 роки. За цей термін всі активи збанкрутілого банку будуть продані, виручені гроші і підуть на задоволення вимог кредиторів. Тому повернення коштів залежить лише від обсягу майна ліквідованого банку. Грошей в більшості випадків на всіх не вистачає.

Гроші індивідуальних підприємців беруть участь у Системі страхування вкладів , Тому АСВ компенсує їм до 1400000 рублів. Виплати стартують через 2 тижні з моменту відбору ліцензії. Сума, що не компенсована страховкою, підприємцям, як і іншим фізособам, буде видана в порядку черги.

Вимоги ІП та юридичних осіб знаходяться в третьої черги, тобто в останній. В першу чергу входять вимоги громадян - вкладників, чиї депозити перевищують застраховані 1400000. У другій черзі - зарплата співробітників банку і їх вихідну допомогу.

Так що шанс повернути кошти «застрягли» на рахунку збанкрутілої фінансової організації досить високий.

Не допустити повторення ситуації з банкрутством

Надійність кредитної установи повинен перевірити головний бухгалтер компанії. Варто проаналізувати звітність банку. Оцінити, з яких джерел він залучає кошти і куди їх направляє.

Розумна стратегія - відкриття рахунку в банку, в якій і кредитується клієнт. Це дає можливість вирівняти вимоги по обидва боки в разі відбору ліцензії. Або просто треба вибирати банк побільше. Бажано також, щоб банк послідовно розвивав бізнес-напрямок, який активно цікавить підприємця.

Звичайно, немає сенсу «махати кулаками після бійки» та звинувачувати у всьому свого головбуха, якщо ви все ж виявилися в такій ситуації. Вийміть урок і згадайте російське прислів'я, що бомба в одну воронку двічі не падає, а за битого двох НЕ битих дають. Досвід, навіть негативний, безцінний.

Клієнтам, які вже постраждали, треба оцінити пропозиції, що запускаються спеціально для них великими гравцями. Може йтися про відкриття рахунку без комісії або безкоштовне обслуговування протягом першого часу.

Зустрітися з пропозиціями банків з ТОП20 на нашому сайті ви знайдете у них вигідні пропозиції як раз для клієнтів банків, у яких протягом останніх двох років була відкликана ліцензія.

Ви можете отримати значну вигоду і знайти надійного партнера, не варто намагатися «наступати на граблі» і шукати вигоду у співпраці з дрібними фінансовими організаціями, як показує практика в Росії це загрожує дуже серйозними фінансовими втратами в майбутньому.