Строительство »

Мережа «Банана-Мама» куплена за 1 долар

2067 переглядів

Збанкрутілу мережу дитячих магазинів «Банана-Мама» купив російський інвестиційний фонд Boost.

Російський інвестиційний фонд Boost повідомив про придбання всіх активів збанкрутілого рітейлера товарів для дітей «Банана-Мама» за $ 1, передає   RNS Російський інвестиційний фонд Boost повідомив про придбання всіх активів збанкрутілого рітейлера товарів для дітей «Банана-Мама» за $ 1, передає RNS . Повідомлення про угоду розміщено на сторінці фонду в соціальній мережі Facebook.

«Boost оголошує про досягнуту угоду про купівлю 100% бізнесу" Банана-Мама "- раніше існуючої найбільшої федеральної мережі магазинів дитячих товарів ... Узгоджена ціна угоди становить $ 1», - випливає з повідомлення.

Основний бенефіціар мережі Олег Яковлєв в даний час знаходиться за межами Росії, в зв'язку з ініційованим в його відношенні кримінальною справою за підозрою в розкраданні коштів у Альфа-банку, відзначили в прес-службі.

Перший магазин мережі відкрився в 2004 році в Москві. До 2008 року виручка рітейлера досягала 300 млн доларів, але в 2008-2009 роках вона зіткнулася з фінансовими труднощами.

Retail.ru

Стаття відноситься до тематиками: Магазини для дітей Поділитися публікацією: Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.