Строительство »

Ремонт в Балашисі

  1. Панельні будинки:
  2. Монолітні будинки:
  3. Для будинків панельного типу:
  4. Для будинків монолітного типу:
  5. важливо:

Сьогодні, з огляду на зростаючий інтерес до новобудов Підмосков'я, як типовий приклад, ми розглянемо ремонт в Балашисі : Як ремонтувати квартиру в новобудові і при цьому не заощадити, а правильно розпорядитися наявними засобами.

Для різних типів спорудження будинку і ремонт буде багато в чому різним:

Панельні будинки:

ЖК Олексіївська гай, мкр. Щітніково-Б, ЖК Сакраменто, ЖК Балашиха-Парк, ЖК Перлина Балашихи, мкр.25 (Балашиха), мкр. 30 (Балашиха), РК на ш. Ентузіастів, ЖК на вул. Радянська вл.56, ЖК Олексіївська гай-2 (квартал Лукіно), мкр. Бурштиновий (Щітніково), РК Лісове містечко (Балашиха)

Зауважимо, що якщо це будинок з муніципальним ремонтом, при якому стелі вже пофарбовані, шпалери наклеєні, виконані мінімальні електротехнічні роботи, а туалет і ванна вже готові до використання, недоліки в акуратності і надійності виконаних будівельниками робіт відразу кидаються в очі. Перше, що йде під заміну в цьому випадку, це сантехніка і плитка, потім настає черга заміни розташування розеток і вимикачів і лише потім шпалер і підлогового покриття. Якщо все перераховане влаштовує, можна жити і так, якщо не влаштовує - настав час комплексного ремонту квартири.

Якщо все перераховане влаштовує, можна жити і так, якщо не влаштовує - настав час комплексного ремонту квартири

Монолітні будинки:

ЖК Акварелі, ЖК Микільсько-Трубецького, ЖК Нове Ізмайлово, ЖК Перлина Вікторії, мкр. 1 травня, ЖК Салтиковка-Престиж, ЖК Некрасовський, проект Дев'ята лінія, ЖК Булганінскій (Щітніковскій ліс), РК Будинок у Води, ЖК Жираф, ЖК Гагарінський, мкр. 28 (Первомайка), МФК Штаб-Квартира, ЖК Преображенський квартал, ЖК 20-я Паркова, мкр. Пехра-Покровське, ЖК Південна зірка, ЖК Твій адреса мрії, ЖК Квартал-Європа, ЖК На Зарічній, ЖК Садиба Нова Салтиковка, ЖК Глянув Парк, ЖК Супутник (Балашиха), РК Ізмайловський ліс

Відрізняються вільним плануванням. Міжкімнатні перегородки і стіни в будинках такого типу найчастіше відсутні. Ремонт в квартирі під ключ в даній ситуації - найкраще рішення! Обмеження, з якими найчастіше стикаються нові мешканці з боку керуючої компанії стосуються, як правило, неприпустимість псування фасаду будівлі змінами віконних прорізів і безладного вивішування зовнішніх блоків кондиціонерів. В цьому випадку дотримуйтесь встановлених правил.

В цьому випадку дотримуйтесь встановлених правил

при ремонті квартир в новобудовах важливо пам'ятати наступне:

Усадка. За технологією сучасного будівництва будинку-моноліти по визначенню усадки не мають, або її рівень настільки не значний, що не вимагає спеціальних заходів перед початком ремонту, і тим більше, багаторічного очікування «усадки» і, як наслідок, відкладання початку ремонту квартири. Це міф.

Помилки. А ось уважність в прийманні квартири при оформленні покупки, дійсно допоможе заощадити.

Для будинків панельного типу:

Муніципальний ремонт, найчастіше страждає низькою якістю внутрішнього оздоблення квартир і застосуванням дешевих матеріалів для скорочення витрат на будівництво. Приділіть увагу деталям - уважно перевірте віконні рами на предмет відсутності наскрізних щілин, якщо необхідно - фрагментарно, в декількох місцях, вимагайте зняття лиштви. Упевнитися в щільності примикання віконної рами важливо до початку проживання в квартирі. Пильно перевірте роботу сантехнічного обладнання, якість укладання плитки і поклейки шпалер, монтаж міжкімнатних дверей і укладання підлогового покриття, включаючи плінтуса. Роботу кожної розетки, освітлювального приладу і вимикачів, так само необхідно самостійно перевірити.

Для будинків монолітного типу:

Ви можете наполягти, щоб у вашій квартирі зробили стяжку, або звели, або не зводили (якщо все одно ламати) перегородки. Якщо здача в літній період, поставте питання перед забудовником про те, щоб комунікації опалення провели (як правило це гнучкі труби в утеплювачі лежать на підлозі), а самі радіатори не встановлювали. Навіщо платити зайве? Якщо є можливість, запросіть з собою представника підрядника на майбутній ремонт квартири. Володіючи ситуацією зсередини, підрядник вкаже ще ряд істотних моментів за місцем, які доведеться доробити забудовнику (що входить у вартість кв.м. покупки житла, і не зажадає додаткової оплати підряднику при проведенні ремонту в квартирі).

важливо:

Всі ваші побажання і вимоги не повинні бути лише в усній формі, фіксуйте письмово в Акті приймання і вимагайте від забудовника виконання взятих на себе зобов'язань.

Навіщо платити зайве?